Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV 275


Recommended Posts

Angie,inca nu am curaj sa-mi fac test de urina, daca ai pomenit asa ceva. Mai stau sa vad si rezultatul de maine.[pup] Miki, ultimul fiv nereusit a fost in ianuarie. Pe 28 am avut ET-ul. Eu am vrut sa fac mai devreme acum, dar nu s-a putut. Ba nu am avut ovulatie, ba nu era endometrul bun, si uite asa am ajuns in luna mai.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

broscuta[pup] felicitari , sa te bucuri de sarcina si sa ne tragi si pe noi dupa tine fetelor la mine sunt cam lenesi foliculii, sunt in z 12 de stimulare si sunt de doar 17 , mai fac o zi inj. iar sambata punctia( am cam 6-7 pe fiecare ovar),endometrul de 8, poate ma dau si io putin pe vin rosu[alcool] sau ceai de cretisoara mona asteptam si de la tine vesti bune pup fetele "intr-o noapte am visat un fluture care a adormit si m-a visat pe mine si nici acum nu stiu daca sunt eu sau fluturele care inca m-ar visa"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uff fete, eu mai am 6 zile pana la beta...si deja am ceva dureri ca la CM.... ufff stiu ca pot fi si de sarcina dar.... e grele domnule...e grele..cu asteptarea..[bang] Multa sanatate adhanana, si ma bucur pentru tine.. pupi Mona [:)] zuza [buburuza]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adhnana, felicitari multe, multe! Doamne Ajuta sa fie bine pana la capat! [pup] pentru 2 [flo][flo] si o mamica tare curajoasa. Miki, [mamica] fericita de Andrei (11.11.2008) si aspiranta la bebe 2 [url="http://www.stavila.ro/album.html"] Poze cu voinicelul nostru iubit [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=87842&whichpage=13"] Povestea puiului nostru[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mona40
Uff fete, eu mai am 6 zile pana la beta...si deja am ceva dureri ca la CM.... ufff stiu ca pot fi si de sarcina dar.... e grele domnule...e grele..cu asteptarea..[bang] Multa sanatate adhanana, si ma bucur pentru tine.. pupi Mona [:)] zuza [buburuza]
vrei bataita stai linistita ca sperii copilasii eu abia maine ma duc la eco, off am ratat azi am ajuns tarziu acasa, am plecat dupa 19 de la birou si doftoru nu mai era la clinica ma scot din sarite astia cu pogramul lor la birou, nici contract, nici nik, bataie de joc dar maine plec, oricum am examen la facultate si intai fug la doftor[pk][pk][pk] inca mai imi apar fire de culori diferite, dar atat.....mai nou am senzatii de greata, sanii ma dor de mama mama..... macar sa fie bine ca stau si n cap pupi moni si stai linistita [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...