Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mirik-ule, La multi ani cu sanatate si de bine sa ai parte [s][s][s]!!! Sa fii sanatoasa si iubita, norocoasa si fericita! Pupici apasati! Simonette pui, 1000 de felicitari, esti super mami! Ce curaj, ce putere, esti grozava! Acu' nu cred eu ca stii d-adevaratelea ca-i fetita, asa-i? Eu iti doresc sa fie!!! Cum ti-a placut nenea doctorul? Pupici pralinosi!!! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mirika,LA MULTI ANI!!!!Sa fi sanatoasa,sa fi iubita,sa ai noroc si sa ai parte de tot ce-ti doresti!Pup fata[pup] Nora,primit PM...multumim! Miha,vazut off-linul...vb maine la tel. Fete,va pup pe toate si abia astept sa ne vedem la kara...[pk] Gata,merg la [nani] Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miricel, mamica frumoasa si isteata,LA MULTI ANI! Sa ne cresti si sa ne infloresti cu fiecare an ce trece. [olala] Am vrut sa-ti aud glasciorul azi, dar n-a fost sa fie. Pana la urma, sunt bune si sms-urile la ceva. Pupici apasati [pup][pup][pup][pup] Darea de seama o lasam pe saptamana viitoare, sa se mai risipeasca ceata pana atunci. Ror
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea Miri, hai c-ai avut o zi foarte frumoasa azi, poate cate un nor pe ici pe colo dar a fost cald ca o adevarata zi de primavara. La fel ca tine, suflet cald, generos, gata sa sara in ajutor cand e nevoie, plina de energie si creativitate dar si cu nori sau chiar tunete atunci cand are ceva de spus [;)]. Imi esti draga asa cum esti si sper sa nu te schimbi pt ca esti unica si minunata!!! Ma alatur si eu cu mult drag corului de praline ca sa-ti urez din toata inima multa sanatate, viata sa-ti decurga frumos alaturi de cei trei minunati baieti ai tai , sa fi fericita iar visele sa-ti devina realitate [cheers][floare3][floare3][floare3] La multi ani [bis] Simona, ce veste minunata !!! O FETITZA !!! [fetita] Felicitari din toata inima, sa fiti sanatoase si sa ai sarcina usoara. Ma bucur tare mult pt tine! [flo][flo][flo] Scumpi, un calduros si din inima LA MULTI ANI pt bebe Sebastian care creste atat de repede incat curand nu-l vom mai numi "bebe" ci ditamai flacaul. Sa va traiasca si sa va bucure sufletele cu prezenta si calitatile lui. Pupici la baiatu frumos [:X][:X] Fete, se apropie 1 mai muncitoresc si noi muncitorii de pe plantatie (adica eu cu Swa) o sa plecam intr-o mini-vacanta prin tarile vecine impreuna cu alte 5 motociclete. Se pare ca va fi vreme frumoasa in toata aceasta perioada prin urmare va doresc tuturor petrecere frumoasa in aer liber (ca altfel nu se poate) si incarcarea bateriilr la maxim. Va pup pe toate [pup][pup] Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirik, La Multi Ani! Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si tot ce-ti doresti. Petrecere frumoasa alaturi de baietii tai. Fetele, in principiu vin si eu la kara, a ramas pt 8 mai, da? Simonette, inca o data, felicitari pentru bebe, sarcina usoara si bebe sanatos. Sa fie intr-un ceas bun. Carmita, pe 2 mai lucrez de dimineata, intial lucram dupa-amiaza si mi-am schimbat tura tocmai ca sa vin cu voi pe 2 mai, dar chiar si asa nu as avea cum sa ajung inainte de ora 15, e cam tarziu pt voi, nu? Pana la urma cred ca noi mergem la flori maine, 1 mai, pt ca suntem toti acasa si e mai relax programul. Oricum, ne vedem la Karaoke. Ror,[pup]. Pupi fetele, we placut, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze noi[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/22IunieSonia1An/photo?authkey=CriZLD6D6XY#5220612649518055122"]Sonia la Un An![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani ,drag Mirik ,iti spun si eu inca o data si iti urez sanatate,bucurii si multa fericire impartasita cu ai tai cei dragi! [pup] Simo, iti doresc sa fiti sanatosi tun tu si bebe(lina?), sa ai o sarcina usoara si sa iti mearga toate asa cum iti doresti.Ti-am trimis niste mesaje ,dar cum nu ai dat nici un semn, ma gandesc ca poate nu le-ai primit,nu stiu.[pup] Nora ,La multi ani cu mare intarziere ii transmit si eu Andreiutului tau scump,sa dea Domnul sa ii fie viata ca o poveste frumoasa! Anto,Rorut,bine ati revenit![pup] Fete dragi, va multumesc tuturor ^pt gandurile bune , pt sfaturi si pt incurajari, desi nu am scris de foarte mult timp , nu am uitat absolut nimic din tot ce mi-ati spus si transmis si va multumesc fiecareia in parte , mult de tot. Noi am fost la homeopat si copila ia tratament de o bucata d evreme ,bem lapte hipo-alergenic, ne luam prafurile cum trebuie si ne merge bine, Doamne multam. Carmita , Morgane , multumesc din suflet pt tot ![floare3] Va pup cu mult drag pe toate, va doresc un week-end minunat! Madi si Marie-Dominique ( 09.10.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la flori, e ff frumos, duceti-va, merita. Pupi, somn usor, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze noi[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/22IunieSonia1An/photo?authkey=CriZLD6D6XY#5220612649518055122"]Sonia la Un An![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce nebunatice sunteti!!! Cine v-a zis ma voua ca e fata??? Io nu amzis asa ceva ca nici macar nu se stie acuma!!!! Dar imi doresc intr-adevar o fetita poate de aia s-a inteles gresit si felicitarile voastre m-au emotionat mult dar mai avem pana aflam ce ascunde bb intre picioruse! Ma simt binisor desi cam obosita si uneori greturi...nu prea mai pot sa mananc carne ci numai fructe si dulciuri! Ieri am muncit ca noi astia de la mer noir si negrii de pe plantatie cred ca au mai muncit ieri si seful meu a remarcat ca am inceput sa ma patez pe fata... Mi se pare ciudat ca la iannis nu m-am patat deloc dar fiecare sarcina e unica in felul ei! Despre medic simt ca va sunt datoare cu o explicatie... Am o clienta care este medic la spitalul St Luc si mi-a facut intrarea la un medic f bun de acolo! Ea sg mi-a facut programare la el ca se intra destul de greu.... A fost tare draguta ca si voi de altfel! Programarea o am pe 27 mai si va dati seama ca abia astept sa revad samburelul sau samburik.... Serp sa nu va suparati ca am decis sa merg la medicul asta da??? Va pup si va multumesc ca mi sunteti alaturi!!! Va doresc un we minunat!!! Eu la kara nu vin de data asta desi era o buna ocazie sa fac cinste! Ma tot gandesc cum sa facc sa va invit intr-una din zile la o berik dar colega mea pleaca in tara ca i-a murit bunica si eu o sa lucrez non-stop!!! Asta e!!!! Berik insa tot am s-o dau chiar daca nu pe 7 exact de ziua mea..... mami de [bonjovi]Luca(02-02-2006) si de [bebic]Yannis-Cristian (13-02-2008)si acum [gravi] cu bb 3 in 7+ [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...