Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Simonette si eu stiu la fel ca ne patam pe fata de obicei la fete. [pup] Sa va spun ultima veste: avem un nou membru pe preerie. De luni avem un magarus nazdravan care alearga in toate directiile si e un scump. Pupici. "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simonette, desigur ca-ti doresti o fetita, avand doi baieti frumosi inainte dar nu trebuie sa te iei dupa semne ca nu se stie niciodata... Dar pe de alta parte stiu ca pt tine important e sa fie bebe sanatos indiferent de ce-i fata sau baiat. Asa ca-ti doresc in continuare sarcina usoara, sa fi sanatoasa impreuna cu bebe-ul si sa ne distram pe cinste la botez. Mi-e dor de tine si-abia astept sa gasim intr-un fel o ocazie sa ne vedem. Poate impreuna si cu alte pralinute ca si de ele tare dor mi s-a facut. Miri, te pup si-ti multumesc pt vizita de azi dimineata anuntata in ultima clipa. As mai fi sporovait cu tine inca cateva ore bune dar de', datoria ne chema. Fete, si eu am petrecut cateva zile superbe de 1 mai. Am fost cu prietenii intr-un tur cu motocicletele prin munti prin Franta si Germania, am avut noroc de o vreme superba si de peisaje care-ti taiau respiratia. Am hoinarit 4 zile si ne-am intors acasa duminica dupa-amiaza si-am gasit o vreme mohorata si rece care ne-a adus la realitate. Abia astept sa ne vedem vineri seara la karaoke. Pana la urma cate vom fi? Sper ca in numar cat mai mare. Morgane, parca ziceai ca vi si tu cu o prietena, da? Sper ca nu te-ai razgandit intre timp ca abia astept sa te vad si sa ne intalnim cu prietena ta. Deci vom fi cam asa: Eu, Morgane, Carmen, Scumpi, Ror, Antoanela, Danielana(?), Nina, Mihaela, Oana(?) Miri (tre sa ne arati rochita aia), iar celelalte fete n-au zis nimic dar ar fi super daca ar putea veni. Acum va pup si va doresc numai bine. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever PS: Danielana, tocmai am citit postarea ta; ce frumoooos, aveti un magarus!!! Asa as vrea sa-l vad, cred ca-i un dragalas!! Mie imi plac tare mult magarusii!!! Da' intr-o zi tot o sa te vizitez si implicit magarusul. Pupici xxx
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei, ce bine mi-ar fi prins o zbantuiala cu voi, insa din motive tehnice nu o sa mai vin [q]. Vineri o sa am pick-up-ul, asa ca vineri seara o sa stau cumintica in pat si cu gandul la voi. Sa-mi tineti pumnii caci am mari emotii. Va pupacesc [pup][pup][pup] Ror
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaa!!!Azi sunt fericita de fericita!Tocmai mi-am adus masinuta acasa....am masina,fetelor!!!E asa de frumoasa,albastra ca cerul(da nu ca cerul de aici din belgia) ca tot timpul imi arunc ochii pe geam sa ma uit la ea.Sunt indragostita,ce mai!Trebuie sa o ud acum....la Kara...sa am bafta de ea![:D] Rorut,imi pare rau ca nu mai vi la kara,dar ai motive serioase...iti tin pumnii si sa dea Dumnezeu sa fie asa cum iti doresti tu![pup] Danyelana,acum am masina si tre neaparat sa-ti fac o vizita...la cafea,(ca nu am uitat)si sa-ti vad minunatia de magarus.[olala]Pupici Mihaaaa....azi de emotie ca-mi iau masina nu am mai simtit nici o durere...nici o febra!Tu cum stai?Mah,a fost super aseara...mai vreau.Ori devenim modele,la cit ne omoara fata aia,ori nu mai avem nici o sansa[:D] Gata,va pup pe toate si ma pregatesc sa-mi iau copii de la scoala. Aaa...Nora,ai primit mailul?Multumesc din suflet pt tot...Alex si acum mai pomeneste bowlingul...[flo] Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bepii, cu draga inima, si altadata:) e buna cafeaua ta si pralinele cu bere. de nu m-as cunoaste mai bine... iti mancam toata cutia, dar bunul simt maica, si balonul din stomac mai pun cate o frana:))) danielana, magarus? pai n-a zis jm ca vine abia in iunie? hmmmm! cand venim sa-l vedem si sa fac em o tona de poze? de exemplus sambata suntem liberi...? kikiki simonette, eu iti doresc sa fie ce-ti doresti tu! nora, va tin pumnii si ma gandesc la voi. sa dea Domnul sa fie bine! ano, cam tacuta si retrasa de-acolo din romania pitoreasca.... nina... chapeau! felicitari pt mashina! s-o stapanesti fericita, voioasa, sanatoasa, fara evenimente neplacute! o meriti! si sunt convinsa ca straluceste ca tine cand te uiti pe furis pe geam la ea:) miha, tradator sef ce esti... pai n-ai zis tu ca dai de stire cand e de mers la zumba? ai luat-o pe nina mitsa terorista cu tine si io am ramas parasita in terminal?:))) ardeiule, cam linjiste pe la tine p-acolo! roruts, e pentru o cauza nobila, deci te iertam. si-o sa bem pt voi! sa iasa, si sa ne punem pe chefuit pentru un motiv absolut deosebit:) madi, voi? liniste? nik nik? ce mai face sebastianul nostru cel viteaza? mpaine poimaine are un an, alearga de ne taie rasuflarea dar o poze actualizata... ia vezi mami ca trebuie sa ne updatam:)) carmencita, babysitter de nadejde, mersi mult pentru miercuri. esti tu o draguta ca intotdeauna, si spontana rau, ca numa la asta nu ma asteptam sa castig premiu de aniversare un babysitter la domiciliu:)) pacat de filmu dreaq (nu recomand nimanui slumdog millionaire). oanatje... conced conced, da asa prinsa esti ca nu mai dai si tu o scriitura? sau ti s-a acrit de ecrane de coputador? hai mama c anu scrie LCA pe ele:)) morgane... vesti! plutesti? mustacesti? apropos te cunoasti cu cristina? e la miorita in antwerpen. antonela, ce mai fac sprintarii? mersi de ganduri bune si de urari de aniversare, har Domnului, e liniste cu ai mei deocamdata. mai verificam detalii! de alergii luni, dar in rest, voiosie mare si racnete de razboi toata ziua:))) gata cu luxul de spoçrovaiala.... somn de frumusete pana merg la servici miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url] http://m3.lilypie.com/qNubp1.png http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nina sa stapanesti sanatoasa masinutza, cred ca esti tare fericita ! Ce mai stai acas'? Scoate-o la plimbare! Eu credeam ca o sa o vad aseara.....teapa. Deci, da, fuseram la ZUMBA aseara, si fu taaaaaare bine. La plecare pluteam si ma simteam.....sexi [olala] Nina eu nu am nik, nici febra nici alte alea [:D] Maine seara din nou, la 19.45 [:D] O zi buna tuturor, M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua dragelor, Miha, Nina, ce e Zumba[:D]? Oricum, enjoy! Nina, sa stapanesti masinutza cu placere. I-ai dat nume? Mirik, ma bucur ca sunteti bine. Piticii mei sunt aproape ok, adica Sonia e bine iar Victor muceste si tuseste, dar nu face febra si sper sa nici nu faca. In schimb eu m-am captusit rau de tot, sunt racita sau gripata, nu stiu care, merg maine la dr sa vedem ce zice. Sper sa ma fac bine pana vineri[:D]. Rorutz, bafta, tinem pumnii sa iasa bine. Danielana, ce dragut trebe sa fie magarusul mic-mic de cateva zile, sa fie sanatos. Cum se face, chemati un veterinar cand se naste un animalutz, sau va descurcati voi singuri? Daca primesti vizite de pitici zbantzuitzi, ne punem si noi in lista[:D]. Bepii, sa va fie de bine plimbarea, ce-mi place de voi ca mereu faceti excursii. Pup fetele, am poze noi la semnatura, pupici, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/Aprilie_Mai2009?authkey=Gv1sRgCJG8u-rn26ON_QE#5332101033044380162"]Poze 2009[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ror deja pickupul vineri, asea de repede???????La mine dura vro doua sapt cel putin injectarea, bine ca raspuzi bine! Eu abia astept intalnirea de la Leuven pe 19 i-am facut aleia ditamai dosarul cu toate analizele si tot ce am adunat in anii astia, sunt curious ce-mi va zice, spersa fie de bine! Miri, sa-ti verifici bakske vineri! Eu va urmaresc din umbra da nu mai am energia de acum cateva luni si ani sa scriu, va citesc si promit ca am sa intru mai mult cand am sa am si eu ce zice depsre copiii mei, pana atunci intru din an in paste, da nu va uit! La ce ora va karaokitzi ca sa vad daca am timp sa-mi bag capu sa va vaz vineri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...