Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Miri, drum bun catre Romania, sa-ti fie drumul usor, fara probleme si sa-ti fie bine pe unde vei merge. Te astept inapoi cu mare nerabdare. Si ..... m-ati facut curioasa cu zumba voastra, o sa ma interesez daca si p-aci prin Mechelen exista asa ceva. Si da mah, Romania e in finala!!! De data asta n-am prea avut favorite decat Romania, desigur, Hadise care-i juma belgianca si Malta. Abia astept finala de sambata seara! Si asa ca fapt divers ca unele melodii care nu-s cine stie ce de capu lor, reusesc totusi sa ia locuri fruntase: femeia care-mi face curat e din Armenia si mi-a zis ca ea a trimis 15 sms-uri pt tara ei. Pai daca un grupulet de armeni voteaza ca ea, ghici cine ia Eurovizionu? Sper sa nu se intampe asta. Dar melodia noastra e chiar frumoasa si cred c-ar merita macar primele 10 locuri. Belgia, ca de obicei m-a dezamagit. Hai ca ma duc la treaba. Va pup si va doresc numai bine. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare pralinutze,[pup] Vreau mai intai sa va spun cum a fost la kara. A fost super si m-am distrat excelent si as fi mers si cu voi la pitta dar era obo. Si mai ales JM trebuia sa se scoale a doua zi la sapte dimi asa ca a trebuit sa e intoarcem acasa. Sambata zua mi-am petrecut-o la bucatarie pt a pregati ceva special pt aniversarea lui Aurelian iar seara am fost la bowling. Duminica am plantat cu JM restul de plante in jardiniere si apoi baietii au plecat la meci i eu am ramas acasa la soare. [pk]Am profitat de soare pt ca in Belgia nu prea avem des ocazia si am avut mare dreptate pt ca incepand de luni ploua.[q] Miri, drum bun spre tara si profita pt a incarca baterile si a reveni cu forte noi.[pup] Madi, fetita iti multumesc mult pt ca te oferi sa ma ajuti cu marturiile[pup]. Esti o draguta. Daca vin in Bruxelles te anunt. Si sa stii ca invitatia pe care ti-o lansasem mai demult sa vii la noi in vizita ramane valabila. [:)] Carmenutz, am tot asteptat sapt asta un telefon de la tine ca sa-mi spui ca vii dar nimic. Ati avut altceva de facut? Sper c nu esti suparici? [pup] Va pup si mai revin.[pup][pup] "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc tuturor celor care mi-ati raspuns! http://oanamada.wordpress.com/2009/05/14/si-totusi-exista/ Oana si[zana]Cati mica (1 an si 8 luni) [url="http://ro.fotoalbum.eu/oananicolau/a213059"]CATI POZE NOI[/url] [url="http://oanamada.wordpress.com/povestea-iepurasului-bocanila/"]Povestea iepurasului Bocanila[/url] "Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti întreaga lume."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fete cucuiete, Sa va fie de bine karaoke-le, ma bucur ca v-ati distrat. Mie inca nu mi-a trecut raceala, nu zac in pat dar inca am nasul si urechile infundate, ma mai ia cu stari naspa si dureri de cap de cateva ori pe zi. Si cum de ce ti-e frica nu scapi, s-au potcovit si piticii, asa ca luni-marti-miercuri i-am tinut acasa. Victor a facut otita, dar din fericire una destul de usoara. Acum ia antibiotice si nu are dureri. Iar Sonia e mucoasa, mananca cam prost, dar in rest e ok. M-a lovit depresia luni dimineata cand am vazut ca iar suntm toti atinsi, eu eram de-mi venea sa ma ascund sub o piatra, Victor trebuia dus la doctor, sotul f ocupat la serv dar si el racit si obosit. Dar in fine, am razbit si de data asta[:D]. Sper sa fie totul in regula pt ca sapt viitoare plecam in Romania. Va pupacesc, somn usor, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/Aprilie_Mai2009?authkey=Gv1sRgCJG8u-rn26ON_QE#5332101033044380162"]Poze 2009[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin si eu cu intebarea ce e zumba [:D]? Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/Aprilie_Mai2009?authkey=Gv1sRgCJG8u-rn26ON_QE#5332101033044380162"]Poze 2009[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze 2008[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto, insanatosire grabnica la toata familia. E nashpa cand ai mai ales copilasii bolnavi...Pupici la copilasii frumosi sa treaca cat de repede. Drum bun in tara si sedere placuta. Eu azi astept musafiri, imi vin parintii si cumnata-mea in vizita. Asa ca in urmatoarea perioada voi fi prinsa cu treburi si mai ales plimbari prin Belgia si imprejurimi. Carmen, ma bucur tare mult ca ieri ai venit cu mama ta in vizita. Mi-a facut placere sa stam de vorba dar ca de obicei a fost scurt, timpul ma presa cand stiam ca trebuie sa plec la tenis si-mi mai ramasese atatea de facut. Trebuie sa-ti spun ca sarmalele voastre au avut un succes nebun. Swa cred ca a spus de cel putin 10 ori in timp ce manca cat sunt de gustoase. Mi-a zis sa-ti telefonez ca sa va multumesc dar era deja tarziu si n-am vrut sa deranjez pt ca venisem de la tenis si eram lihniti de foame. Pupici apasati la amandoua. Oanamada, aproape ca uitasem de tine pt ca n-ai mai dat pe-aici de multisor dar e de inteles la cat stress e pe capul tau cu mutarea in Belgia. Iti doresc multa bafta in tot ceea ce faci si sper sa va simtiti "ca acasa" aici. Gata, ma duc la treaba, va pup pe toate si va doresc un weekend placut. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antoanela legat de zumba utie aici http://www.zumba.com/us/about/; imi pare rau ca sunteti bolnaviori cu totii, multa sanatate si insanatosire grabnica [pup] Carmencita pupici mamei [pup] si tie [pup]; Bepii si tie distractie placuta cu musafirii si sa bucurati de zilele WE prelungit saptamana viitoare. Pupici tuturor, M [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare pralinute belgiene, Sunt si eu mamica unui baietel de 3 ani si 4 luni si locuiesc la Bruxelles. Acum am descoperit grupul vostru, as vrea si eu pe listuta, daca se poate. Inca nu va cunosc, trebuie sa mai citesc din urma insa as avea o rugaminte la voi: locuieste cineva in comuna Woluwe Saint-Lambert, la Bruxelles? Am o mare problema cu scoala baietelului meu, nu sunt deloc multumita (zilnic il iau foarte murdar acasa, ii lasa sa se joace in nisip ud chiar daca a plouat, sa calce in balti si am impresia ca nu se ocupa deloc de ei cum trebuie) si as vrea niste pareri de la voi. Unde sunt puii vostri la scoala? Sunteti multumite de sistem? Va multumesc frumos si sper sa reusesc sa ma integrez si eu in grupul vostru. Anda [roker]Avem pui [loveyou] de trei ani [comoara][bonjovi][olala][batetoba][cool]si mai vrem inca un [copil] [testoasa] [majoreta] www.helpsonia.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Am cam tras chiulul la scris in ultima vreme[:D] deci,la kara fu cum e de obicei...adica dezmat!da ne-am distrat...si-am bagat si un durum dupa[pofta]Am eu un felling ca asta o sa davina un obicei...[olala] Carmen,merci mult pt plimbarea in Breda...a fost fun!Da sa sti ca tot mi-a ramas gandul la colantii aia ...da daca voi ati zis ca arat a cosmonaut...[bang][pup] Scumpilina,ma bucur ca am reusit sa ne vedem si mai ales ca ti-am vazut frumusetea de baiat!Sa nu fie de deochi da frumos mai e...si rade...in hohote!Sa-l mananci nu alta!Va pup[pup] Anto,sanatate multa si refacere rapida va doresc!drum bun in Romanika. Miha,merci de sms...nu am mai reusit sa-ti raspund...scuze.Noi ramanem pe linga casa ca Alex are scoala sambata si are nu-sh ce activitate la care tre sa participam toti!Pupici si ne vedem marti la zumba.[pup] Pisoi,eu stau in Auderghem,(chiar linga Careffour daca sti zona).Ai mei copii sunt amandoi la aceeasi scoala(Athene),unu la primaire ,altu la maternelle,dar niciodata n-au venit acasa murdari,batuti,zgariati sau alte alea...eu sunt f multumita de scoala si de sistemul lor.Ti-as recomanda cu caldura scoala asta,dar cred ca-i un picut cam departe de tine.(un atu in plus e ca la fiica-mea in clasa(la maternelle) sunt deja o gaska de romani,5 la numar[:D])Daca mai ai intrebari,iti raspund cu placere. Gata,va las acum si ma indrept spre asternuturi[nani] Un WE frumos va doresc! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...