Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Neata! Camen,nu plinge ca tot ne vedem de Pasti[:D].Ieri mi-a dat Miha un link cu un parc foarte dragut si azi am sunat si sunt locuri la BBQ!!!!Am facut deja rezervare!Singurul incovenient ar fi ca e un picut cam departe(pt fetele din afara Bxl)....la Namur...dar zic eu ca nu e chiar exagerat de departe...o ora cu masina si ajungi!Am fost noi pina in Olanda ,la KFC,pentru o cina,asa ca la Namur e floare la ureche[:D].Trebuie sa ne strangem cit mai multi sa sarbatorim![pk] Deci: Duminica 19 aprilie,ora 11h30 la Namur,PETRECEREEEE!!!Uitati aici link-ul cu parcul.Aveti adresa pe site. http://users.belgacom.net/sjeunesse.namur/index.htm Sper sa va placa si voua si sa ne strangem cit mai multi! Va pup si astept parerile voastre.[flo] Mikule,sanatate multa! PS:cine ma invata si pe mine cum sa schimb culorile cind scriu un mesaj??? Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nina, vroiam sa te invit intr-o zi saptamana asta cu copii la ferma ca sa vedeti animalele dar vad ca azi vrea sa ploua. Asa ca astept un semn de la tine si mi-ar face placere sa veniti.[pup] O zi buna pralinelor. "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Ninutzuk, tu ai fost cu norocul, multam fain ca ai sunat [pup] [pup] [flo] Ca distanta, parcul este la 65 km the BRU, dar si Bois de reves era la aprox. 40 km, asa ca nu este mare diferenta. Sper intradevar sa ne strangem cat mai multi, iar saptamana viitoare joi-vineri vom discuta ce se cumpara, in functie si de cate persoane vor fi; avantajul major al locatiei, din cate se vede pe site, este ca la cativa m de BBQ sunt locurile de joaca pt. copii, si cei mici si cei mari, asa ca ii putem supraveghea de aproape. Pupe tuturor si o zi buna, M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, Waw, ce frumos ca va intalniti la gratar, mi-e ciuda ca nu putem veni, dar vor mai fi si altele, nu-i asa? Promis? Va urez distractie placuta si vreme frumoasa. Nina, Mihaela, ma bucur ca ati gasit locatie, spor la treburile organizatoricesti. Miha, ce faci, ai vesti de la Moni? Mey, ieri am devalizat magazinele (si contul, normal), am fost cu mama la mall si am gasit si reduceri, ne-am dat in barci, ce sa mai zic. Bine, ca majoritatea am luat pt copii, nu m-am putut abtine, acum am motiv ca mergem in Rom [;)]. La C&A au reduceri, inca nu scrie in vitrina ca oficial incep de joi, dar toate articolele cu bulina rosie sunt 50% off. Miryk, sanatate multa la copii si un [pup] pt tine sa te remontezi. Simona [flo]. Draga mea, pot numai sa banuiesc ce e in sufletul tau, noroc cu piticii ca te aduc pe linia de plutire. Nina, la C&A vis-a-vis de mine au jacheta din aceea portocalie cu Winnie, daca te intereseaza spune-mi. Avea una 104 si una 110. Din pacate nu erau reduse. Pup bomboanele, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005) [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/AugustSept2008?authkey=QYsk6xdjSMA#5242881050871400114"]Poze noi[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/antodumi70/22IunieSonia1An/photo?authkey=CriZLD6D6XY#5220612649518055122"]Sonia la Un An![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata bombonici [:D] Antoanela mercic de intrebare - nu stiu ce face Moni, dar sunt convinsa ca este bine, la cat de tupeista este [:D]......dar stiu ce fac eu: PROST. De unde am asteptat saptamana asta cu ardoare, planuind sa ma imbuib de invatat la diverse proiecte......nik ...[q]; este atat de liniste in casa, si imi este atat de dor de ea, ca nici la toaleta nu imi vine sa ma duc de pustiul de pe hol; Doru sta mai mult prin gradina pana seara, lui cred ca ii este si mai greu.....de.....fata lui tata....erau impreuna aproape toata ziua. DAR, ma consolez cu gandul ca se distreaza super si incerc sa supravietuiesc celor cateva ore acasa seara, in varful canapelei si cu ochii in TV sa-mi tina mintea ocupata; astazi ma scoate sotul la film, asa ca se mai duce o seara, iar vineri vine [:-@] Iti doresc drum bun in RO si sa va distrati; mercic de pontul cu reduceri la C&A, suna interesant; nu fi supa de BBQ, vara abia incepe, mai gasim noi ocazii [pup]; nu am uitat sa raspund propunerii tale de kara pe 8-9 mai, eu in principiu spun prezent. Dar la ladies and movies nu pot veni, pe motiv de franca lunea si miercurea. Anamana voi ati plecat deja? Daca nu drum bun si voua si sa ajungeti cu bne, sa va distrati si sa ne mai dai si nou vesti despre voi, caci 2 luni.....este mult [pup]. Danyelana mercic [pup] [pup] ; ne vedem pe 19 [:D] ; Mirikutz multa sanatate si sa va reveniti in forma maxima cat mai repede; [pup] [pup] Rorutz si tie drum bun, si sa va distrati [pup] ; Tania ce mai faci? [pup] O zi buna tuturor, M
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, of, of Miha, lasa ca vine ea fata lu` mami si a lui tati acasa, ca si cand nici nu ar fi fost plecata [pup] Anto ai propus kara? Ca eu nu am vazut, in principiu eu spun prezent. Fetelor iertati-ma, am cam incurcat oalele big time [q] nu pot veni la BBQ deoarece pe 19 aprilie este ziua lui baiatul, iar noi de zile de nastere facem ce doreste celalalt. Si el mi-a facut pe plac de ziua mea, tot ce am vrut am facut, a fost disponibil. Acum este si randul lui. Imi voi petrece Pastele uitandu-ma toata ziua la 24, mancand pizza, asta vrea de ziua lui. Imi pare rau de rau, nu aveti idee ce inseamna asta pentru mine, adica sa nu pot fi acolo cu voi [bang][bang][q] [url="http://community.webshots.com/user/mello007"]Mello motanelul iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu pot veni la bbq pe 19 aprilie. Ieri am aflat ca avem un bbq in familie, sotia fiului lui Swa isi sarbatoreste ziua de nastere. Si cum de curand s-au mutat la casa noua trebuie musai sa mergem. Si uite cum ratez iarasi o intalnire cu voi! Imi pare foarte rau. Dar pt kara in principiu zic "da" pt ca deocamdata nu-i nimic in agenda. Fetele care ati plecat sau plecati curand in tara va doresc calatorie placuta si sarbatori fericite alaturi de familie. Eu mi-s bagata in treburi in birou dar si acasa prin gradina si nu numai. Cand vine primavara asa ma apuca o hranicie de nu ma recunosc!!! Va pup pe toate si va doresc numai bine. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bonjourici, pralinute[:)]! Va scriu de la mama, am ajuns in sfarsit si eu la calculator! Suntem bine, fericiti ca ne-am vazut cu toti ai nostrii si ne bucuram de vremea calda si de soare!!! Am fost in parc cu trotinete si role, mergem ba la o pereche de parintii, ba la altii si incercam sa le facem pe plac tuturor. Deocamdata, totul e mult mai bine decat credeam, Slava Domnului! Cum e in Belgica, cald, frig, ploua sau nu? Ma bucur ca ati rezolvat cu BBQ-ul si abia astept sa ne vedem acolo! In principiu, noi venim sambata, spre seara. Va pup taaaaaaare pe toate[pup], mai vorbim. Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-am recitit mesajul si suna ca si cum nu mi-ar face placere sa imi petrec ziua cu baiatul, ceea ce nu este nici pe departe asa. Doar ca mi-ar fi placut mult sa fi sarbatorit si cu voi. Dar lasa ca ziua baiatului este odata pe an, noi ne intalnim mult mai des, cred ca deja v-ati saturat de mine [:D] ca eu mereu sunt prezenta, mai peste tot [:D] [url="http://community.webshots.com/user/mello007"]Mello motanelul iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...