Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu maine plec si abia astept sa ajung acasa. Pe de alta parte, imi pare rau ca il las singur pe Pitic. Ce pot sa va doresc eu voua decat sa aveti un Paste fericit, alaturi de cei dragi voua, sa ciocniti oua rosii si sa mancati cozonac, hi, hi, hi. [pup][pup][pup] Ror
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ror si Anto, brum bun spre Romania, sa aveti parte de un Paste Fericit, sa va odihniti si sa va bucurati de familie. Si pt celelalte fete care pleaca sau au plecat deja brum bun si numai bine in tara. Pupici[pup][pup][pup] "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut... am gasit metoda cea mai eficienta d slabit. ba mai mult, imi vine sa-mi pun si la borcan din reteta... o enteroviroza te scapa usor de 4 kile in 3 zile... iti face fundul varza, dar asta e un aspect minor.. tremuri ca frunza in vant, dar ce conteaa, ca doar flutura si hainele pe tine deci... am tras o noapte ingrozitoare, a doua... prima fu chiar prima, a doua cronologic fu bine, a treia insa... m-a prevenit miha cu imodium dar n-am fost foarte atenta... si-am luat doo deodata ca m-am gandit io ca s-o termina cu toate pe la 2 noaptea... la 3 am vrut sa merg la urgenta. mi s-a umflat burta ingrozitor, facea zfomote suspecte, eram plina de gaze dureroase de aveam senzatia ca o sa nasc... in ultima instana am recurs la o baie fierbinte si-am zis, fie ce-o fi, de e sa fac pe mine in apa, asta e. s-a relaxat putin burta, si intestinele, sau ce-o mai fi fost p-acolo, dar degeaba.. la 4 plangeam iar pewc. am sunat la servici... deloc incantati ca doar ieri ma sunasera si-am zis ca vin. dar ia uite ca s-au schimbat socotelile... la 8 l-am sunat si pe medic, si i-am explicat... dom'le, nu pot...asa ca il trimit pe silvian sa ia prelungirea de foaie de boala si.. sa speram ca se termina odata si la mine... iar sacha... nu e deloc un avantaj in momente de astea dureroase:) miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url] http://m3.lilypie.com/qNubp1.png http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miri, ce naspa e prin ce treci tu in zilele astea. Saracuta de tine..... si Sacha la fel.... Va doresc insanatosire grabnica si sper s-auzim de bine cat de curand. Pupici multi la bolnaviori. Am primit acest articol de la DC care este f interesant in special pt cei ce se confrunta cu alergiile. http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1731 Va doresc multa sanatate la toate pralinele si o primavara senina si frumoasa. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

n-am mai intrat demult; n-am avut nici timp si nici stare... poimine dimineata devreme plecam in ro paste fericit tuturor! si multa sanatate miri, nu-mi zi cat slabisi, ca acu vin si te pup in bot, poate "zlabesc" si io ca tine miha, inca o noapte fara copi! pupe si curaj nora, va distrati deja! ror, drum bun! va pup pe toate si sper sa reusesc cumva sa intru sa va mai citesc de acasa... ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

yupiiiiiii am copil [olala] acum a recuperat-o doru de pe coclauri [:D] este intreg, are toate mainile, picioarele, degetele si........este FERICITA [olala] i-a placut tare mult, vroia sa mai ramana si saptamana urmatoare cu cealalta serie [:D] am intrebat-o daca i-a fost dor de noi, si ce credeti ca mi-a raspuns? "hmmmm.......nu sunt sigura " [:-/] deci .........ati inteles...... [q] si mi-a mai comunicat oficial sa nu ma ingrijorez, dar astazi va fi trista caci ii va fi tare dor de KITY; nu stiti cine este KITY? OK, va spun eu: poneiul pe care l-a calarit toata saptamana, cel mai frumos, iute, destept, etc, etc deci o sa-i fie dor de o martoaga, dar de noi......nu i-a fost .......trist.....dar adevarat [:D] Pupe tuturor si va mai tin al curent [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, ma bucur ca ati recuperat copilul si mai ales ca este fericita.[pk] Cat priveste faptul ca "nu i-a fost dor de voi", nu prea cred. Cred mai tare ca vrea sa arate ca e domnisoara mare si poti avea incredere in ea sa o mai lasi si alta data. Pupici si week-end placut cu mult soare.[pup][pup][pup] "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!Tocmai am expediat baietii la scoala si incerc sa rezist bombardamentului de intrebari ale Reinei...eu de ce nu merg la scoala azi,...eu de ce trebuie sa stau in casa...da de ce Alex se duce la copii si eu nu...ufff,greu da sper sa inteleaga.Alex a inceput scoala japoneza,doar simbata si este tare fericit.Ii lipseau prietenii japonezi.Acum sa vedem cum se descurca,dar din cite vad imi fac griji degeaba...a invatat deja sa-si scrie numele(in caractere japoneze) intro zi,iar mie mi-a trebuit o saptamana[alcool] Danyelana,fata scuze...nu ti--am raspuns la invitatie...saptamana ce-a trecut am fost ocupata,curatenie,lectii cu Alex...(ca nu i-am tinut acasa,au fost la stage amandoi).Am promis ca vin la tine si am sa o fac...numai ca acum nu pot...Maine plecam in vacanta,in sudul Frantei pt 6 zile...abia astept!Sper sa avem noroc de vreme frumoasa... Aaaa,si era sa uit...ieri mi-am comandat MASINA!!!!La sf lunii o am!E o Toyota Aygo,albastra si sunt indragostita de ea[olala] E cadou de la sotu' de Florii. Va las acum ca Reina nu mai poate...e singura si nu-si gaseste locul. Va pup si poate reusesc sa intru mai pe seara.Papa Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...