Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Carmen, sa-ti traiasca baiatul, un calduros "la multi ani" sa fie sanatos, fericit si toate dorintele sa-i devina realitate [cheers] Cum ati petrecut azi? Iar voi pralinelor, cum a fost ziua de azi la bbq? Nu ma indoiesc ca v-ati distrat pt ca atunci cand sunteti impreuna nu poate iesi decat super bine. Astept pozele pe contul nostru. Cu toate predictiile sumbre in ceea ce priveste vremea, azi a fost o zi excelenta pt gratar si noi am fost impreuna cu familia, copii, nepoti la un bbq la fiul lui Swa acasa, ne-am simtit foarte bine, m-am jucat cu nepotii mei, ne-am tavalit pe gazon, am mancat bine si ne-am prajit la soare. A fost o zi excelenta dar tot am regretul ca n-am putut fi alaturi de pralinele mele, dar asta e, toate la timpul lor. Va pup pe toate si va doresc in continuare zile senine si fericite alaturi de cei dragi. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata [:D] heeeei trezirea.....eu sunt deja la birou...... dupa o saptamana de concediu acasa cu ai mei, care a fost super; ma simt de parca as fi stat o luna [:D] Deci, ieri am avut parte de o zi faina, cu o vreme superba; mancarea a fost pe masura unui eveniment romanesc: multa, buna, cu nelipsitii mici deliciosi (Nina [pup]) si alte preparate, drob la greu, care mai de care mai gustos, cozonaci, pasca, oua vopsite, si chiar si .....lumanare [:D]; Deliciul zilei pt. mine a fost cataratul pe sfori, si parcurgerea unui traseu imbarligat pana la casuta din copac, care dupa ce s-a umplut cu vreo 4 praline si 3 copii .....incepuse sa se clatine [:D]....dar a fost fun si ne-am amuzat super, de cred ca ne-a auzit tot parcul [:D] Apropo, locatia a fost foarte frumoasa, cu nenumarate atractii pentru copii, si chiar in mijlocul / varful citadelei. Deci o zi faina, pe care trebuie sa o mai repetam, chiar si fara motive speciale precum Pastele. Bepii ma bucur ca v-ati distrat super la BBQ in familie, iar dupa cum spuneai, vor mai fi sigur ocazii sa ne intalnim [pup] Carmen multumim pentru urari si La Multi Ani baiatului [pup] Restul pralinelor sunt convinsa ca ati avut o zi de Paste frumoasa, la care a contribuit si o vreme superba. Va pup si ma intorc la cele 126 de e-mailuri primite saptamana asta si care asteapta rezolvare [q]. By the way: next event praline: kara in WE 8-9 May si poate lady movies (eu am anuntat ca nu poci). pupeeeee [pup] [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmita, scuze [pup] am uitat sa mentionez la next event praline, propunerea ta pentru 2 Mai la www.grandbigard.be ("Keukenhof Belgian" [:D]) , link trimis de Ardeias. sorry, pup .....se vede ca nu am nici un chef de munca nu? ....[:D]....cu vremea de afara.....[:-@] gata, acum chiar ca ma...duc [pup] [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hristos a Inviat! dragele mele, fu frumos si insorit ieri, si Luminat! am avut parte de o masa imbelsugata, de oameni frumosi si generosi, de veselie si buna-dispozitie! si orishicat am icnerca sa descriem ziua de ieri, cred ca doar fotografiile vor putea reda putin din atmosfera. insa... va scriu de fapt ca sa va multumesc, dragi fete, cele 3 care au pus "tara" la cale si care lispite de orice urma de egoism ne-au pregatit o dupa-amiaza de neuitat! alfabetic, Nina-san:) adanca si vesnica recunostinta pentru organizare! pentru micii deliciosi dupa care si acum salivez, pentru pasca!!!!!(am avut chiar si pasca) si cozonac, pentru sufletul generos si darnic! Nora, d ela drum lung, incarcata ca iepurashul de Paste cu bunatati pana in varful masinii, o stralucitoare din cale afara, vesela si frumoasa si cu un aer asa, de acasa! muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuah!!!! mare si grasun sa tina pana de craciun:) Miha... no comment. de nu erai tu motorash de ferrari, care sa invarta toata tarashenia, s ane bage in priza, sa ne scuture de aripioara, stateam frumusel acasa si dormeam cu burta in sus, visand doar mici, copanele, drob si alte cele... asa le-am si halit! si m-am si hlizit ca o capra pofticioasa cand am pus botu meu delicat pe toate alea:) muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuah! de un rand jumate! si mai pot inca:)) ardeiash, ieri aratai suspect de bine. straluceai... cu ochelari de soare pe nas, ok, dar straluceai. care sa fie oare motivul? ca se vedea, asa cu coada ochiului ca esti o fetiscana indragostita...hihih! daniela, sa-ti traiasca JM. sa va fie bine impreuna, sa va iubiti, ca defurmosi sunteti frumposi, de buni sunteti buni, deci nu mai ramane decat sa va reuniti si oficial. si noua... sa venim sa vdem vitelul si magarushii:))) a iesit pata de rose?kikiki aspre si adanci felicitari, comitetului de prajitori! cu doru la o carma, cristi la cealalta, reiji la observator si prietenul lui ardeiash in asistenta demna de "bucataria infernala". si bogdan! si bogdan! (asta e de la edit) una peste alta... mersi mult pentru toate eforturile voastre si cand ne-o fi mai rau, asa sa ne fie! miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url] http://m3.lilypie.com/qNubp1.png http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Histos a Inviat! Dragele mele,ieri am avut parte de o zi superba cu copii zglobii in jurul nostru si cu voi,pralinute dragi alaturi.A fost asa bine si frumos ca nu vroiam sa se mai termine! Miha,si mie mi-a placut mult cataratul pe sfori!Trebuie sa mai repetam figura[:D]!Cum ai spus si tu putem merge acolo fara o ocazie anume...doar asa,for fun! Locatia super de super, vremea frumoasa si voi dragele mele fete cucuiete a facut ziua perfecta!Va pup pe toate,dar in special pe cele pe care nu le-am vazut ieri pt ca deja imi este dor de gaska noastra. Acum am terminat cu pozele si le-am pus pe contul nostru...sunt superbe pozele si se vede cit ne-am distrat! Va pupic acum si merg la lectii,ca deh...a inceput scoala! Aaaa...si la toate evenimentele ce urmeaza spun deja prezent! Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ninuska[pup], foarte frumoase pozele, tre sa mai pun si eu cateva! Chiar a fost frumos ieri, imi pare rau doar ca eram asa de obosita. Si totusi...m-ati facut sa ma catar pe sforile alea, ptiuu maica, ce mi-a fost dat sa traiesc[:D]! Eu sunt azi mamica foarte mandra de baietel de 10 ani fix!!!! Andruska al meu a fost din secunda in care s-a nascut si pana in secunda in care va scriu (cu toate secundele dintre astea doua[:)]) cel mai dragut copil din lume! La multi ani, copil iubit[:)]! L-am serbat frumos, cu tort de inghetata si cantari. Asta asa, de sufletul lui, ca-i mai pregatim si mega petrecere cu colegii si prietenii la bowling[8D]! Fug la nani ca mi-s tare obosita, dar am vrut sa impartasesc si cu voi un pic bucuria mea de azi[:I] Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani lui Andrei de Nora [s] sa va traiasca si sa fiti mandri de asa un flacau chipes! Sa creasca mare, voinic, voios si sa aiba parte numai de bucurii! Si la cum sclipeste Monica atunci cand este si Andrei prin preajma....cine stie maica ....poate ne incuscrim [:D] Pupici multi si dulci din partea noastra [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, a fost super de super ieri. Ne-am distrat pe cinste, am manacat si am baut romaneste si ne-am catarat pe franghii. Multumesc inca o data organizatoarelor [pup] care au avut grija sa nu ne lipseasca micii, carnatii si cozonacul ca si multe altele. Va iubesc fete dragi si ma bucur ca am petrecut impreuna aceasta sarbatoare importanta. Sunt fericita ca existati si ca sunteti prietenele mele.[pup][flo] Si pup si restul fetelor care nu au putut fi prezente si le iubesc si pe ele.[olala][pup] Pupici[pup][pup][pup] "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...