Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

COPILUL sau SOTUL ?


Recommended Posts

Cred ca ar trebui sa fac precum Reiki, pentru ca mi-am expus parerile destul de clar. Nu vreau decat sa adaug ca a fi parinte este cel mai frumos lucru din lume, pentru marea majoritate a oamenilor (nu spun pentru toti) de pe planeta asta. Si este egoist sa-i refuzi persoanei "iubite" acest lucru. Si ca sa vezi, Reiki, ca sunt consecventa, sa stii ca acelasi lucru i l-am spus si unei colege de forum, care spunea ca prietenul ei nu e foarte implicat in relatie si ca ea nu mai vrea alti copii, ii ajung ai ei. Indiferent, ca esti femeie sau barbat, un copil te implineste. Nu e drept sa ceri celuilalt sa renunte la asta, in conditiile in care tu nu renunti. Prietena lui Goldi, nu stiu daca ar trebui sau nu sa divortezi. Cred ca ar trebui sa-ti faci copilul, dupa care vezi ce faci. Ai gresit cand ai acceptat conditia lui, dar nu cred ca ar trebui sa suferi toata viata din cauza asta. Sper sa ai parte de viata pe care ti-o doresti. Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 132
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...