Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (96)


Recommended Posts

Va ofer o [cafea].... Vremea asta ma termina... De doua zile de cand ploua stam numai in bucatarie sa facem ceva dulce.... m-a inebunit... Asa mult ii place sa facem ceva bun... Vine sa ii pun sortuletul si sa ii dau sa faca si ea ceva.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ghinetz Gabi, scriu PM acum. Ce e aia HR? Iar in alta ordine de idei: hai, mai povesteste de tine, de voi.... Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Oana, da paste si aici, e interesant ce intreaba Gabi, please... Gabi, sunt cursurile de Cambridge - ESOL Y(oung)L(earners)E(nglish): Starters, Moovers si Flyers, fiecare structurate pe incepatori si avansati, adica in total insumand 6 ani de studiu. Noi am sarit direct la Starters avansati. Acum cursurile se tin in spatiul gradinitei nr 4 - Sf Nicolae, in spatele Mitropoliei. Examinarea se tine in luna septembrie dar copilul se poate insrie si in cursul anului - asa a facut Acvi si iti spune ea cuma facut - insa trebuei sa invete din zbor multe chestii singurel... O zi buna tuturor si multumim de urari. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna, eu cred ca voi merge in perioada verii la o "scoala a parintilor" - Oana cred ca stii despre ce este vorba; daca V ramane doar cu tenisul, ca face mai des in vacanta si nu prea mai e timp de altceva - macar eu sa ma delectez. e tinut de un psiholog, daca doriti detalii imi spuneti.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va ofer o [cafea].... Se pare ca doua saptamani va trebui sa ma descurc singura cu Stefy si sa pregatesc si casa pentru renovari. Nu stiu cum ma voi descurca, dar sper ca onorabil.... Herra, eu vreau detalii. Chiar m-ar interesa. Multumesc. Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Lacramioara, nu am adresa ta de mail, iti trimit pe PM mesajul pe care l-am trimis si unei prietene.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata....la tecuci ploua si noi mergem la mare...la soare....oare cand va aparea? Planuisem sa plecam de dimineata ca sa evitam caldura...dar acum nu mai e cazul. Herra, spune-ne mai multe despre scoala parintilopr. Eu cred ca poti pune un link...cu mai multe spatii ca sa nu fie vazut drept adresa de site...sa-l vizitam si noi. Multumesc si va doresc sa aveti un wk-end placut. Gabriela si baietii care asteapta soarele sa se balaceasca... [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Cristina e vorba de Scoala de la Casuta? Da, se anunta a fi interesant. Poti pune link, asa cum a zis Gabi, de ce nu. Eu am pus link direct spre Gradinita mea si nu au fost probleme. Carmen, ce anume sa detaliez, ca nu mai stiu? Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s]La multi ani, David![s] [s]La multi ani, Maria Ruxandra![s] [s]La multi ani, Sara![s] pentru maine..... Va ofer o [cafea] Herra, multumesc pentru raspuns. Gabi, sa dea DD sa vina soarele.... concediu placut. Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Cu speranta de soare si macar o idee de mai cald. O rugaminte: imi recomanda cineva un dentist bun? Daca ar fi si in zona centrala ar fi super, ca sa nu ma mai deplasez la plecarea de la serviciu in alta parte. Multumesc Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...