Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (96)


Recommended Posts

Voiam sa va salut, de vinerea trecuta sunt la mare...si e GROZAV, apa e alda, soare este, copiii se simt bine, Otto a invatat sa inoate, Matei ar vrea dar ii este frica....e suuuper. M-am ingrozit vazand ce se intampla in tara cu ploile si inundatiile, aici e superba vremea, ieri dimineata ni s-a parut innourat si am plecat la delfinariu, dar pana pe la 13, deja aparause soarele. Pupici si o zi superba, maine, adica azi....e deja trecut de miezul noptii, Gabriela si baietii inotatori[pup] Oana, noi mergem la dr. Cambose, la Rapa Galbena...ar fi aproape de tine. E un medic super, se poarta frumos si ii place ceea ce face. Carmen, Alex a avut examenul la engleza? Herra ce ne spuneai de scoala parintilor?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Va ofer o [cafea].... Mai vin eu.... ca-s rupta.... Iar Stefy si-a bagat aseara in nas o baterie din aia mica.... pastila..... M-au trecut toate apele pana i-am scos-o. De azi astept intariri sa o pazeasca.... ca vad ca daca nu-s cu ochii pe ea... gaseste ea ceva de facut.... Lacramioara si [zana] Stefania Iulia (05.12.2006) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=141167"] Bazar pentru SEBI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stomatolog: dr. Bahrim si noi, adica cel mare si cel mic [:D], ca eu momentan am facut la altcineva, mai demult, ce aveam. E intr-adevar foarte rabdatoare cu copiii, dar trebuie sa asteeepti pana intri. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre www.calendare2010.blogspot.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui GabrielaG Herra ce ne spuneai de scoala parintilor?
buna, si scuze ca nu am revenit mai devreme cu amanunte; am fost ieri la a 2-a intalnire cu grupul de parinti si cu dna psiholog (Irina Romila). aceste intalniri se desfasoara in incinta unei gradi - unde l-am dus si eu pe V anul trecut (hopscotch). anul asta nu am mai avut posibilitatea sa-l duc pe el, dar am pastrat legatura, chiar am insistat daca mai face scoala parintilor sa ma contacteze. parintii care au acolo copiii nu platesc nimic, iar pentru doritorii din afara, asa ca mine, taxa este de 100 de ron pentru toate cele 8 saptamani (nu mi se pare mult, avand in vedere ca am dat aceeasi suma la cineva pt o ora de terapie-dar asta e alta poveste). sunt in continuare ff incantata pentru ca discutam concret despre copiii nostri-ieri de exemplu am adus in discutie un anumit comportament al lui V, am schimbat impresii cu parinti care trec si ei prin chestii asemanatoare, dna psiholog ne da si exemplul personal - cum relationeaza cu propriul copil. am realizat niste lucruri si am avut niste revelatii; nu fac totul bine, chiar daca uneori am impresia despre mine ca ma pricep peste medie la psihologia copilului. m-am intins putin, dar chiar ma bucur ca imi gasesc timp pentru asta, uneori neglijam sanatatea si confortul psihic in favoarea celui fizic. ma simt minunat dupa fiecare discutie in acel grup, vorbim din ce in ce mai ... fara retineri si ne amuzam impreuna. a, era sa uit: saptamana viitoare nu se face, are concediu dna psiholog, daca doriti datele de contact ale organizatorilor ma anuntati - PM, mail.
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Multumesc frumos pentru urari[flo][flo] Herra, si la gradinita la care am eu copii,a fost un curs despre cum trebuie sa educam copii,in 5 ore,dar foarte frumos si interesant,cred ca este pe aceiasi idee. Va urez un week end placut! Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006) [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, stiu ca vara trecuta - cand mergeau baietii la aceeasi Gradinita - am fost si eu la o intalnire cu d-na psiholog de care spuneai si chiar mi-a placut. Ma bucur ca Hopscotch face asta si vara aceasta. Noi ne pregatim de concediu, deci nu voi avea timp de Scoala Parintilor. Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [auto] (11.03.2003) si Victor [bonjovi] (12.07.2007) "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu anul trecut am prins doar 2 intalniri; anul asta sper sa pierd doar doua, cat suntem in concediu. in alta ordine de idei: daca vedeti si in iasi centre de colectare pentru sinistrati, sa anuntati! we fain!
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...