Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cu dragoste din Iasi (96)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hello si eu am o gramada de treaba si 2 saptamani pana la concediu. poate ma ajutati cu o informatie: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154156 Anca, daca s-ar descurca femeia mea cu 2 baieti l-as invita pe Matei in zilele fara tenis dimineata. ca tare se mai plictiseste V...nu am tinut legatura cu nici un prieten de la gradi si e cam nefericit saracul asa singur... vorbim? poate se mai intalnesc sa se joace...
Eu stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa. S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca am mai scris pe aici ca vreau sa cumpar apartament ... deocamdata nu e urgent, dar mai sunam daca vedem un pret bun, etc. Is tare stresata de tot procesul de cumparat, tepe, probleme cu actele, etc. Am inteles ca cel mai important e sa fie un notar bun care sa verifice totul cum trebuie. Aveti vreo recomandare de notar bun?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, Am o rugaminte la toate mamicile din Iasi.Tocmai am aflat ca sunt insarcinata si planuiesc sa nu mai astept pana la ecografia din UK la 12 sapt...si sa imi fac toate analizele si ecografie 3D in Iasi. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati putea recomanda o clinica particulara si un dr bun. Va fi doar pt o singura consultatie, dar am multe intrebari si o ecografie morfologica m-ar ajuta sa ma linistesc. De asemenea, m-ar ajuta sa stiu preturi la eco si consultatie. Stiu ca majoritatea cabinetelor nu isi respecta ora exacta de programare. Daca astept o jumatate de ora nu-i bai, insa daca tb sa pierd timp mult sa stresez f tare. Asa ca ideal fara timp de asteptare mult . Va multumesc Pupici, Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui morenaA
Cred ca am mai scris pe aici ca vreau sa cumpar apartament ... deocamdata nu e urgent, dar mai sunam daca vedem un pret bun, etc. Is tare stresata de tot procesul de cumparat, tepe, probleme cu actele, etc. Am inteles ca cel mai important e sa fie un notar bun care sa verifice totul cum trebuie. Aveti vreo recomandare de notar bun?
Orice notar e bun.:D Sunt obligati sa verifice toate actele iar de cand cu Cartea Funciara sansele sa cumperi un apartament ipotecat/alte sarcini sunt 0. Problema ar fi la cele cu risc seismic, eventual cauta o lista cu apartamentele cu risc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CryssUK
Salutari, Am o rugaminte la toate mamicile din Iasi.Tocmai am aflat ca sunt insarcinata si planuiesc sa nu mai astept pana la ecografia din UK la 12 sapt...si sa imi fac toate analizele si ecografie 3D in Iasi. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati putea recomanda o clinica particulara si un dr bun. Va fi doar pt o singura consultatie, dar am multe intrebari si o ecografie morfologica m-ar ajuta sa ma linistesc. De asemenea, m-ar ajuta sa stiu preturi la eco si consultatie. Stiu ca majoritatea cabinetelor nu isi respecta ora exacta de programare. Daca astept o jumatate de ora nu-i bai, insa daca tb sa pierd timp mult sa stresez f tare. Asa ca ideal fara timp de asteptare mult . Va multumesc Pupici, Cristina
Ti-as recomanda Omini Clinic. Da o cautare pe google si gasesti datele lor de contact. Toti doctorii sunt buni acolo. Ai putea merge la cel la care te poti programa cel mai repede. Cu asteptatul, ultima data am asteptat 10 minute, alta data mai mult de ora, chiar daca aveam programare. Important este ca atunci cand intri, nu te grabeste nimeni si poti vorbi cu doctorul orice si pe indelete. Ultima data am facut o eco intravaginala si m-a costat 100 Ron. Alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CrissUK, bine ai venit in Iasi[flo] si sarcina usoara...e o veste GROZAVA!!! Si eu ultima data am fost la OminiClinic si chiar am intrat la fix, desi nu ma asteptam...poate am avut noroc, poate puin programarile astfel incat sa fie ok, nu stiu ce sa zic. Am fost la dr. Mihaile, dar tot asa, m-am programat inainte...cu vreo 2 sapt cred. Pupici si poate ne vedem intr-o zi. Cat stai in RO? Gabriela si baietii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...