Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt amanta (3)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 499
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doamne da' ce mi-ati facut???..eu am pierdut subiectul asta de tot..sunt abia la primul capitol..pagina 20.. Greu la deal cu boii mici[bibe] Acum am vazut ca m-a intrebat cineva ce e cu mesajul ala al meu.. Mai fetelor eu am crezut ca ana e iulia "noastra" - amanta...a aruncat chestia aia cu iulia vantur si inca ceva pastile de-am zis ...GATA ...a mea E [:D] Am vazut mai apoi pozele si cred ca nu e ea daca ale ei sunt intr-adevar... Am rezerve totusi..ce detectiv paricular isi pune pozele pe net?? [alcool][alcool] Imi iesise niste analize foarte proaste la un laborator.. niste leucocite la jumatate din valoarea normala..m-au bagat in sperieti ca am nush ce boala grea. Din fericire a fost o greseala. KHRISU mamik de baietel si fetita [trombon]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si totusi, revin la sacaiala mea, daca va vine cu picioarele inainte dupa o tradare/amantalac rasunator, ce faceti? ce ati face? Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei! Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru, eu stiu un caz, a murit in patul amantei de inima. Cred ca amanta a fost si cercetata de politie. El a fost dus la morga, pentru autopsie si nevasta nu l-a luat de acolo. Nu aveau copii, el nu avea familie apropiata. Nevasta a spus tuturor ca ea chiar nu stie ce s-a intamplat cu el (cu mortul)....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru
si totusi, revin la sacaiala mea, daca va vine cu picioarele inainte dupa o tradare/amantalac rasunator, ce faceti? ce ati face? Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei! Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
L-as da la facultatea de medicina sa-l disece studentii [:D]. Glumesc! Presupun ca l-as inmormanta, daca nu de alta, sa aiba copiii unde sa mearga sa puna o floare si o lumanare. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maru
si totusi, revin la sacaiala mea, daca va vine cu picioarele inainte dupa o tradare/amantalac rasunator, ce faceti? ce ati face?
Il mai omor o data[mariaj] si pe urma il ingrop daca e tatal copiilor[:D]. Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri


Citat:
citat din mesajul lui maru
si totusi, revin la sacaiala mea, daca va vine cu picioarele inainte dupa o tradare/amantalac rasunator, ce faceti? ce ati face?
moaaama... ce intrebare... chiar nu ma pot gandi la asa ceva... Dar o sa-i spun sa-si faca nene testament, si sa aiba bani pusi de-oparte pt ingropaciune, ca cine stie pe unde putrezeste altfel...[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...