Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

ursitoare botez constanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • 2 weeks later...
Si ce fac duduile alea imbracate in rochii stridente si ieftine? Ii ureaza ceva copilului precum ursitoarele din Padurea Adormita? :) Si pentru asta iau si bani??? Super tare cel care a avut ideea :) Prostul gust nu mai are limite in tara asta si unii-s baieti destepti si fac si bani din asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Natasa, sa stii ca nu e deloc de prost gust chestia asta cu ursitoarele. Sambata am fist la botez la nepotul meu si a avut asa ceva, a fost f dragut momentul, o poveste draguta, niste urarai f frumoase spuse in rime, muzica f frumoasa ca fundal, 3 fete fff simpatice la care bb se uita cu niste ochi mari si era atat de incantat incat nu a scos un sunet. Mie mi-a placut, a fost cel mai frumos moment al petrecerii. Pot spune ca a fost mai duios momentul decat slujba de botez unde a fost un chiloman de nu te intelegeai, nu se auzea nimik....Asa ca momentul asta a fost unul linistitor pt bb. Si eu sper sa se implineasca tot ce i-au urat. Reprezentatia costa in functie de firma, de minute, de cate fete sunt... "Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"[flo] http://community.webshots.com/user/Crinutz - Grecia 2006/2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Scuze ca intervin, eu chiar fac spectacole cu ursitori ptr botez, si vreau sa va spun ca este o traditie romaneasca sa pui ursitorile la nasterea fiecarui copil...Traditia spune ca erau trei surori care la 15 ani fiecare a primit cate un dar, iubire, intelepciune si noroc...Si de aici s-a adaptat ptr secolul 21 aceste spectacole, care sunt si ptr a face o atmosfera placuta invitatilor, iar bebelusii...sunt foarte incantati de baghete rochii...care apropo...nu stiu ce au altii dar eu am niste rochite f. frumoase, nu sunt deloc ieftine sau tipatoare. Oricum fiecare are dreptul la o anumita opinie, ce trebuie respectata, fie ca e pro, fie ca este contra. Eu va doresc numai bine si multa sanatate...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...