Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare !!! Felicia , ce scumpi sunt puii tai ..si tu arati bine !!!sanatate multa !!! Olivia , faina casa ...eu nu as mai renunta acum la rulouri ext ..sunt asa faine ... tin de lumina , mai atenuaza caldura /frigul ..ca sa nu mai vorbim ac nu mi se mai murdaresc geamurile asa repede si sa nu uitam si de securitate ... dar intr-adevar costa !!! am vazut si familia gorodica stilizata ...fromos , fromos !!! noi suntem mai bine ...Luca si-a revenit repede ...sa traiasa aerosolii ..acum il pandesc pe coco ..sau inca nu a venit Pastele doar ..ca sa patim ca de Craciun !!! m-a luat si pe mine gatul si m-am bagat si eu nitzel pe aerosoli ..si va ca a trecut !!! in rest , ma pregatesc de marea bucatareala penru Pasti ... fetelor care nu mai intra pana de Pasti le urez Paste fericit alaturi de familie si multa liniste sufleteasca !!! pupici mii Simona cu Luca (21.08.2004) si Codrin (12.06.2008) http://picasaweb.google.ro/dinu4dinu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata la fete si baieti.... se vede ce matinala sunt, da? [:)] mandra a gasit de cuviinta sa se trezeasca la 6. asta ca tot a adormit la 9.30 (ceeace e un fel de record la ea [:D]) si apoi de doar 3 ori in timpul noptii. asa ca m-am hotarat sa fac pe cucurigu azi [:)] afara e soareeee si cica nu mai ploua. ura [:)] azi ma duc la cumparaturile de mancare.. si de dupa-amiaza la gatit cu mine! sa aveti o zi excelenta![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intru rapid sa spun ca am vazut pozele, Rox, sunteti frumosi -foc, m-ai uns la suflet cu bubulina in rochita [olala][olala][olala] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] ________________________________________ "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxa ..super bubulina! Simo deci sinteti mai bine? Io terminai cu Luca de vopsit ouale..au iesit cele rosii...roz [:D]..dar pardon sint sidefate! luca a avut insa fun!Noroc ca am avut si vopsea obisnuita si am facut si rosii! Dar la anul am sa cumpar tot din cea sidefata...arata super! Mine m-am angajat sa fac un tort..si gata treaba mea! edit vazut si familia Gorodeii..super!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...