Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kro, sar`na ca ai gasit link, asta e vopseaua [pk] Kim, succes la treburi in continuare la voi [flo] Restul pe unde umblati ??? ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] ________________________________________ "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele! Uite eu abia acum am ajuns la birou, am avut o intilnire de dim cu agentia...azi am o zi mai lunga - e petrecerea de adio a sefului meu, asa ca Stefan, spre marea lui bucurie, ajunge acasa cu bus-ul...! [bis] Eu sunt putin mai bine, dar daca ma auziti cum tusesc, va ingroziti...Tudor e tot mucios asa ca e consemnat acasa, dar azi-noapte a dormit ceva mai bine - mai nasol e ca si el a inceput sa tuseasca...[bang] Kim - gata, ati vazut 3D-ul? Cum e?? Philip - fix asa e si Stefan, cel putin pe taica-su l-a adus la disperare, eu sunt ceva mai permisiva, dar oricum pe taica-su il bate, ciupeste, mushca...mai putin pe mine... Ma duc sa vad pozele! Am facut si eu rost azi de niste oua de tara, asa ca joi ma apuc de inrosit...! Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si [bibe] Tudor Andrei (21 Mai 2008) [URL="http://community.webshots.com/user/leelooga"]Poze[/URL] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121863"]Povestea nasterii lui Tudorel[/url] Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding John D. Rockefeller, Jr.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cum e, cuibusor de nebunii, ha ? [:D][flo] Leeloo, sanatate multa voua [pup][pup] Si io merg sa-mi iau sprayul de nas, sa nu fac iar otita [bang][bang] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] ________________________________________ "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello stiti cumva ceva retete incercate si reusitte deci de preparat mielu? Nu Mielu lu papa, mielu din selgros :) E primul an ca ma invrednicesc sa incerc sa gatesc miel de pasti. Am luat spata si cotlet. Sunt retete pe google dar care sa o aleg? am primit comanda de ciorba de miel si friptura crocanta dar si zemoasa totodata Sanatate Tudor si lui Paul sa-i treaca cucuietul, si Danut a facut unul, a dat cu capu de beton incercand sa se balanseze pe o teava de batut covoare din dosu blocului, care teava nici eu n-o pot cuprinde in palma de groasa ce e, deh, cine ma asculta pe mine si sa-si vada de joaca de copil?! M-a speriat rau ca a cazut pe spate, s-a julit putin la piele. Eu vorbesc, prea putin asculta, si si mai putin executa, azi Dea a dat drumu la robonetul de aerisire al caloriferului si deci a umplut sufrageria de apa putin asa intr-un colt, noroc ca am sarit cu prosoapele sa absorb. Nici nu ma mai agit, aici e ca pe fasia Gaza, dar sanatosi sa fie, sa-i reeduce sotzii lor cand s-or casatori :P Eu ma limitez sa-i cresc in limite de siguranta si cu maniere minimale :)[:D] Olivia- bafta ! Ma duc sa gatesc, pe maine, ca azi s-a terminat deja ce am gatit timp de 3 ore, doamne ajuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io la retete cu miel nu ma bag..deja eu nu mai sint pe acest post [:D]..adica de bucatareasa :))...Fac doar un tort! Despre casa ma intrebati cum este..greu de zis este chestie de gusturi, nu este cu gard ,este doar ca o macheta..culorile nu au putut iesi intocmai la PC....uite va arat si voua: sint trei variante de culori...acoperisul nu este asa de rosu cum pare in poza..va astept sa-mi spuneti care varianta va place mai mutl si apoi va spun la ce ne-am decis noi. Geam la garaj nu mai exista si acoperisul din fata vine si peste balcon, nu este ca-n poza.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani! (retroactiv) sarbatoritilor!![:D] pe mine sper ca ma scuzati pentru lunga absenta, sunt doar un pic mai mult ocupata (pe criza asta... e dificil sa-ti faci si treaba zilnica, obisnuita si sa mergi si pe la interviuri sa-ti cauti un alt job[bang]), sunt in halul in care in duminica Floriilor am aflat de la TV ca e ziua mea [:D][:D] si eu ma tot miram de ce ma intreaba mama "ce faci duminica"[:D] eh, Alice mama, si eu in club, duminica printre altele am fost la cimitir la bunica, am curatat mormintele si am pus flori. Consecinta: vreo doua zile m-au durut degetele si palmele [:D] Noi toti 5 am fost mega raciti (noi, copiii si mama), aia mici au trecut cu vit C si clasicul "nurofen/panadol alternativ la 6 ore" in schimb adultii au incasat si o doza de augmentin ca se suprainfectase rau de tot, si la noi tot asa...tuse, febra, tuse..urat de tot. Sanatate sa avem!! Acum eu nu pot sa dorm, ca ma tot gandesc cum naiba facem sa trecem de criza lui peste prajit! Si ar trebui sa dorm, ca maine am zi lunga, are fi-miu serbare la gradi si este ... tineti-va bine!! TRANDAFIR!![olala] M-a luat capul cand mi-a cerut educatoarea costum de trandafir, de-mi venea sa ii spun ca daca mai vin cu tampenii din astea eu mut copilul la alta gradinita!! Am tot avut de-a lungul timpului: Craciunel, ied, iepuras, pitic, costum po****r, costum de dans (asta a fost singurul care mi-a placut, camasa si salvari [:D]) acum trandafir!! Ca sa nu mai spun ca prietenii lui cei mai buni unul este ghiocel, iar al doilea macul de campie!! Of Doamne!! Fetele...te apuca si rasul...una din mame imi spunea ca a ei e violeta, cealalta narcisa! Si se pregateau saracele sa mearga la croitor sa faca rochii la fete, dar eu ce sa fac?? In fine, i-am dres un costum de trandafir de numa' daca imi aud comentarii chiar ca fac scandal! Asa am zis si la serbarea trecuta, dar ... am zis sa le spun dupa serbare sa nu le stric cheful, dupa sebare nu am mai avut eu chef...si acum aceeasi poveste. Ma umfla si rasul [:D] Vic e ingrijorat ca nu o sa arate bine!! Cadou la educatoare ... o sa le duc ceva vineri sau joi, sa vad, desi la cat e taxa nu-mi e usor. Kim, am vazut casa, e foarte frumoasa, dar o sa te coste big time!! Sanatosi sa fiti sa puteti sa o faceti!! Sa nu ma injuri ca iti spun, dar acoperisul ala cu 5 ruperi ale caderilor de ape o sa va coste dublu fata de unul simplu (daca il faci cu Lindab). Apoi semineul... iar o sa fie un carucior de bani. Eh... si noi lucram de zor la casuta noastra (nu mai stiu daca v-am spus, cred ca nu) dar deja la noi decizia este sa mai facem doar lucrarile contractate si sa o bagam in conservare, daca ne ajuta Dumnezeu o rezolvam la anul! Desi... cu credite luate la care deja platim rate si dobanzi nu e prea usor sa renunti la planul initial. E cineva dintre noi invatator? Caci tare as avea nevoie de un sfat... Andries
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anreea ..La multi ani !! Nu stiam ca a fost ziua ta! la multi ani pui de Papadie si sot de Alice!Sa stii ca este mare doar in poza! Are 170 mp..este mult?? Acoperisul nu va fi din tabla ci tigla..Deja pretul a scazut sub 250 euro/mp...Daca nu faceam acel acoperis in ape ar fi fost prea banala...o data fac casa![:D]...cel putin asa sper..Bafta la actiunea Trandafirul!!!sa faci si tu ceva poze![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...