Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (16) Emma a devenit un ingeras


Recommended Posts

Claudia, apropo de Hi5 ma uita ieri la ApropoTV ce ziceau de el.Adevarul e ca am facut contul acum cativa ani, la inceput era un mod mai practic de punerea pozele si vizionarea lor de catre prieteni cu care nu reuseam sa ma intalnesc la ore rezonabile, dupa a devenit o nebunie, mai mult un seit al copiilor[:D]. Oricum de vre-un an nu am mai pus poze pe acolo. Eu imi beau cafa,da n-am nici un chef,vreau soare, vreau la zbenguiala, vreau la mare[:-@] "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_specht
claudia te-am vazut mi-ai placut ce ramane de facut [:D][pup] mihaelaid="orange"> si Dennisid="limegreen"> 20.09.2005dennis[copil]Dennis-puiu id="red">[bibe] simleu silvanieiid="orange">
align="right" id="quote2">..........[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] imi marturisesti ca ma iubesti [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] [pup]INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana sa nu-mi spui ca pana acu nu ai stiu cu cine stai de vb,dar pe albumele mele nu intrati [q][q][q],ce e pice ca [batcap]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...