Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (16) Emma a devenit un ingeras


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Mai Monik iti dau eu numai adrese,pai nu vii sambata doar NE INTALNIM SAMBATA FETELORid="size6"> STABILIM SAPT ASTA EXACT UNDE.
align="right" id="quote2">Am si uitat , cum sa nu - pana acuma cumnata a zis ca vine, sper ca pana la sf sapt nu se schimba nimica ca o [bang][bang]. Sa-mi spuneti exacat unde va fi intalnirea , ora , si ce sa aduc [:D]Monik 27+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Haha, Claudia, pai deh de vreo 3 ani tot adun poze pe acolo si inca am mai sters din ele.

 

Mai ce va mai inalniti voi pe acolo.As veni si eu,dar eu luni lucrez si nu am cum sa ajung.Cica m-am odihnit eu zilele stea, da trezitul de dimineata oricat as dormi in zilele libere, tot ma da peste cap.

 

Miki, nu te lua de rosioarele mele, da?[pup]

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce are luni cu sambata [:-/][:-/][:-/][:-/] Ioana,aaaaaaaaaaa deci super pozele,Italia,Deutschland,Östereich,super si persoana din ele .

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Laura Florina inca o data LA MULTI ANI,iti doresc din suflet sa ai viata ca o floare vesnic inflorita si inmniresmata,sa fii sanatoasa,fericita si iubita de cei dragi tie,iti multumesc din suflet ca prin tine sunt si eu aproape de Aida, iti doresc sa fii tare azi la inmormantare, sa ii transmiti Aidei si familiei Ciolac condoleantele mele si o [flo] pentru mormantului Emmei,in veci pomenirea ta Emma Aida Ciolac.

align="right" id="quote2">

Claudelu'id="red"> draghe senchiu pentru ca ti-ai adus aminte de mua [asia][asia][flo][flo] iti multumesc de urai...cat despre inmormantare a fost greu si dureros....foooarte dureros...de nedescris in cuvinte.Credeam ca nu o sa rezist io care mis....stii tu cum....dar uite ca Bunul Dumnezeu m-a ajutat sa trec peste acest greu si sa fiu alaturi de Aida si de micutza printesuca....oooooooofffff cata durere Clau ca am crezut ca mi se rupe sufletul in miii si miii de bucatele...[q][q][q][q] cum ma gandesc la licurici cum incep sa plang....[q][q][q][q]...dar ea e acum intr-o lume fara durere,necaz si rautati e printre ingeasi veghindu-si mama,tata si viitorul fratior sau surioara.

Eu cu atata necaz si durere am uitat sa intru sa va urez TUTUROR fetelor de aici [paste][paste] PASTE FERICIT CU LUMINA'N CASA SI IN SUFLETE!!!

Acu' fug ca mi se trezeste bubulina si ne pregatim de iesit in parc....mi oleaca racita,atarna lumanarile pana la buric cand stranuta odata [:-)))][:-)))]
Va pup fetelor si inca odata SARBATORI FERICITE!



[copil]Varsta Maya Maria (19.09.2006)[copil]
id="red">id="size2">
[zana]Povestea zanei Maya Maria[zana]
id="red">id="size2">
[foto]Poze cu noi[foto]
id="red">id="size2">
[cit]TIMISOARA,IMPREUNA![cit]id="size3">id="red">


"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"id="red">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei Laura [flo][flo][flo][flo][pup][pup][pup][pup] si mai vii pe la noi da? iti multumesc ptr povestioara trista [asia][asia][asia][asia] am stiut cum va fi si cum te vei simti,dar intr-adevar de acum Emma e un ingeras fericit.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://www.spielplaetze.org/1/1/suche/Kategorie/Spielplaetze/Suche/Stuttgart/Ort/Stuttgart/Attraktion/Bismarckstrasse-Elisabethenstrasse.html

 

Fetele din Stuttgart am gasit spielplatzul asta fain,cunoaste cineva pe unde e si cat de departe e de Cannstater Wasse, ne putem intalni aici si apoi sa mergem la fest sa beie si barbatii o bere rece.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...