Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (16) Emma a devenit un ingeras


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adino pai ce sa mance copiii,hai sa-ti zic ce manca Andi : nudeln, würsstchen,oua,brot mit leberwursst, griss sau milchreis,mini pizza,nuggtes und pommes,sonst gar nichts [:D] te-am lamurit.

Offf scuze la faza cu berea ca ai baut singura,bem sambata toate o bere rece la Stuttgarter fest ok?

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui trischa
...........sasul nu are decat sa manance oo pana il doare burta.
align="right" id="quote2">sa si le manance am crezut ca ai scris [cool][cool][cool][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai trezirea ca incepe o noua zi de munca, gata cu leneveala ,inviorare,cafea si munca - pregateala ptr Pastele nostru :

 

[cafea][cafea][cafea][cafea][cafea]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moin...eu sunt racita ...din nou..si bibi la fel...tusim amandoi ca niste magarusi.

Sambata seara am fost la vecini la Osterfeuer...in rest in gratarit tot week-endul si am mancat ca o vaca[8D]

De azi, tin si eu post, ca am intrat in Saptamana Mare.

 

P.S. Am montat joi si steriletul...a durut putin...si acum e totul ok. Poate am si noroc ca am un ginecolog foarte bun si m-a averitzat din timp ca urmeaza sa simt un usor descomfort. Toata treaba a durat cam 10 minute.

 

Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gutte besserung tie si lui Muc cel Mic al tau [pup], tinem pumni sa fie bine in continuare cu steriletul,din auzite inca mai pot intervenii probleme,dureri abdominale,sangerari,migrene puternice [pup].

Restul fetelor cu ce va ocupati azi? nimeni,nimic,eu de la 7 lucru pe acasa,iarasi curatenie [q]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Gutte besserung tie si lui Muc cel Mic al tau [pup], tinem pumni sa fie bine in continuare cu steriletul,din auzite inca mai pot intervenii probleme,dureri abdominale,sangerari,migrene puternice [pup].Restul fetelor cu ce va ocupati azi? nimeni,nimic,eu de la 7 lucru pe acasa,iarasi curatenie [q]INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Mey, nu ma speria...ca de 4 zile am o migrena de imi vine sa ma dau cu capul de pereti....si ma doare si spatele rau de tot, am pus durerea pe seama sciaticii...hm...poate ar trebui sa ma duc la doctor?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...