Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (16) Emma a devenit un ingeras


Recommended Posts

 

mateiBuna dimineata si de la Schorndorf!, merci de cafa , Clau , vad ca esti harnicuta (dar cind nu esti , nu-i asa ?).

Da ce activitate a-ti avut !............nu am intrat de vreo 2 zile , ca am avut o dispozitie ...mizerabila ...si vestea cu Emma ..si ..ma rog ..astept timpuri si mai bune!

Sint sigura ca vor veni , si cred ca vor incepe chiar cu intilnirea de simbata ! Eu vin cu Matei , si daca vrea colegul sa ne duca ...dar cred ca o sa vrea , daca e rost si de o berica ...[:D]

Curatenia este aproape la final, citeva chestii minore mai sint , dar ....incet ..sa nu ma sparg[:D]Matei este inca acasa , in vacanta , asa ca ma invirt cu programul , cam dupa el !Bineinteles ca nu am terminat cu ochii nici acum , joi avem iar termin...sa vedem ...

Multe chestii de mancare pentru pasti nu o sa fac , pentru ca de fiecare data ma agitam ca o nebuna , si ....astia deabia se atingeau de mancare ...noroc cu musafirii!

Deci anu asta , citeva oo [:D]rosii , cozonac , poate un pic de drob , (FAls-ca miel...nu prea mancam)o supa , o friptura , si niste aperitive , dar putin . Pacat de munca , de timpul petrecut in bucatarie (degeaba!) si in final si de ...bani!ASa ca anul asta meniu de austeritate ...ca sa fim in trend!

Saptamina asta vreau si eu sa tin post , sa vedem daca reusesc..ieri a fost bine1

Hai ca m-a uitat Dumnezeu scriind...Va urez o zi frumoasa!

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina de acolo vin durerile,dar atata timp cat sunt suportabile nu te du la medic,poate......trecid="size1">

Codruta harnica de ca obicei [pup] si mie imi face Andi program.

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta
[q]..pai ma doare raaaaauuuuu[q]Chair ma gandesc sa plec azi devreme...mo doare capul de nici nu vad bine monitorul iar de spate ..merg aplecata ca o baba si m-a pus dracu' si am luat si pantofi cu tot[bang]...Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
align="right" id="quote2">atunci e scheisseid="size1"> si mai lasa fata toacele alea,ce fras te automaltratezi [alcool].INGERASUL EMMA AIDAid="red">Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai nu am decat o pereche de balerini, pt ca sunt, cum am mai spus o vaca proasta[bang]. Toate hainele mele de vara sunt in mansarda la pastrare...si singurele chestii mai de vara cu care ma pot imbraca, nu se potrivesc cu nenorocitii alia de balerini[bang][bang]

Asta e, daca am un creier cat o nuca si ala fara pic de striatii [bang][bang] si imi cumpar pantofi cu care imi rup picioarele si spinarea...[bang][bang][bang]

 

Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Mrs de cafea , eu acuma servesc deja al 2 - lea , desi am dormit bine , de cand a venit sotu acasa eiii ce bine dorm [:D][:D]

Eu acuma am terminat cu curatenia , eu nu sunt asa de harnica ca voi , mai vreau sa curat terasa ca de la brazi toata terasa e plina cu un praf galben , si ce e nasol nu pot lasa deschisa nici geamurile ca fac alergie [bang][bang]. De mancare nu trebuie sa fac ca mai avem , desi am zis ca nu mai fac atatea feluri ca nici asa nu se manca ,dar asa sunt obisnuita de acasa [:)].

Miriid="red"> - va doresc multa sanatate . Despre sterilet , soramea a trebuit as renunte ca din cauza steriletului a facut mereu infectie si inflamatie ceea ce a fost foarte dureros , dar femei si femei ceea ce nu inseamna ca si la tine asa va fi , nu-ti fa griji corpul tau trebuie sa se obisnueasca acuma .

 

Monik 27+ [gravi] Poze Monik

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Care te-ar coafa de aici :

http://shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/DeichmannDeutschlandOrg-DeichmannB2C-Site/de_DE/-/EUR/ViewShoeFinder-Search exceptand primele 4 perechi [:D]

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

 

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello

 

 

Miri, [pup] sa treaca durerile.

Clau, spor la treburi

Monik, cum a fost reintalnirea? [olala]

 

Eu am fost plecata cu treburi. Am ametit cu atatea drumuri. Am fost cu Misterul la tierarzt, apoi la cumparaturi..... Imediat merg la munca.

Va [pup] pe toate.

Poate am timp maine sa scriu mai mult [:D]

 

Mikiid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...