Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (16) Emma a devenit un ingeras


Recommended Posts

Neatza fetele

Am avut ceva pagini de recuperat din urma, si asta fara cafeaua mea de toate zilele [bang] Am facut zilele trecute greseala sa ma urc pe cantar si de atunci am facut depresie [q] Asa ca de azi is la regim, timp de 7 zile, fara cafea, suc si alte alea, doar apa plata...

Beti voi si pt mine [alcool]

Eu o sa pun o melodie sa dansam impreuna, ajuta la silueta [:D]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=BIpZG3LdTuk[/tube]

 

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetele!

 

Ne-am plimbat de ne-au sarit talpile zilele astea.

 

Nu pot sa cred ce mica-i lumea! Nu mai auzisem demult de Ingrid; nu prea ma mai reusit sa mentin comunicarea cu toata lumea dupa ce m-am pricopsit cu al doilea copil. Nu ma asteptam sa aud insa de ea tocmai aici. Trebuie sa dau de ea, s-o intreb de sanatate.

 

Va intalniti? Ce fain! Se pare ca eu sunt mai departe iar cu doi plozi mici... nu ma bag. Dar pe viitor cine stie...

 

Revin pe masura ce ma repun in tema cu ce se mai discuta pe aici.

Zi faina!

 

 

 

mamica lui Stefan din 03.04.2005 si a Luciei din 18.07.2008

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna tuturor.

Sunt cheauna, nu reusesc sa ma dezmeticesc, mi-e rau, mi-e greata,mi-e frig, n-am chef de nimic[bang]

Dar mi-am facut o cafea poate asa ma dezmeticesc.Noroc cu mitzulina mea care ma face sa rad ca s-a suit pe kamin si cum e rotunjit a alunecat de pe el si a venit la mine "sa-mi zica"

 

Miriluta, sanatate multa si sper sa nu faci parte dintre cele care au probleme cu steriletul.Eu am o fosta colega care a avut si l-a tinut cam 2 ani intre cele 2 sarcini si nu au fost probleme.

 

Mihaela, am uitat sa-ti zic ca am vazut pozele de pe hi5,Denis e un scumput.

 

Apropo, Mihaela sau Miki, stiti vre-un salon foto care face poze de epoca?In Köln sau Düsserdorf?Am facut anul trecut la Oktoberfest si vreau sa mai fac cu alte tinute.

 

Celesta, multumim de melodie, chiar ca trebuie ceva dans si miscare.

Aseara am iesit si m-am plimbat vreo 2 ore de-a lungul Rhinului.Ce bine a fost,numai ca nu a mai fost asa de bine dupa ce am mancat[alcool]

 

Ar trebui de azi sa reincep antrenamentele ca s-a pus praful pe aparatele mele.

 

Ma duc si eu sa fac curatenie, ca vad ca numai fete harnicute pe aici si ma fac de ras.

 

Claudia, sunt cateva modele de balerini care imi plac si mie.Eu mi-am luat unii mov si tare bine ma simt in ei.[olala]

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fete dragi!

 

mi-am facut putin timp sa vad ce mai faceti. dau si eu [cafea] la amiaza, ca eu altfel nu ma tin pe picioare pana seara.

 

miri, sanatate multa si ai grija.

 

clau, ce-mi facusi?! nu imi ajungea gaura din buget? dupa-amiaza ma duc in oras, sa bag un ochi la deichmann, poate mi se lipeste ceva de mana. si ca sa nu uit, ca ma intrebai de spargel: ala alb il decojesc, il fierb 15 min si il servesc cu sos olandez (o maioneza cu unt, vin alb si lamaie batuta la bain marie) si gekochten schinken, iar ala verde il fierb 5 minute si il servesc cu parma schinken. nu e nici o mare scofala.

 

acum fug, ma duc sa fac niste abdomene [:)]

 

Iuliaid="red">, mama lui Iris Maria id="red"> (7.8.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hallo fetelor am ajuns si noi de prin plimbareli.am pus cateva poze aici.pe scurt a fost MINUNAT dar foarte scurt.data viitoare vrem sa stam 10 zile.zona e minunata,sunt atatea de vazut.

casa curata si dotata cu de toate,gazdele super dragute,vecinii nostrii cu inca 3 copii,fetita de varsta lui matei ne-am inteles foarte bine.

 

ma duc sa pun la spalat ca s-a adunat o tona de haine zilele astea si apoi sa citesc ce ati mai scris in urma.

 

pupici

 

mamica fluturasului Matei

 

va invit in bucataria mea

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki
HelloMonik, cum a fost reintalnirea? [olala]Eu am fost plecata cu treburi. Am ametit cu atatea drumuri. Am fost cu Misterul la tierarzt, apoi la cumparaturi..... Imediat merg la munca. Va [pup] pe toate.Poate am timp maine sa scriu mai mult [:D]
align="right" id="quote2">A fost [olala][olala][:D][:D] si nu numai reintalnirea ce fiecare zi pana acuma [:D], mai mult cred ca nu trebuie sa zic .Spor la munca [pup]Monik 27+ [gravi] Poze Monik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor!

Eu am avut liber 3 zile plus weekend-ul, asa ca nu am apucat sa intru pe forum. Am aflat in schimb de cutremuratoarea veste despre Emma inca de sambata.[q][q][q]

Mare lucru nu am facut cat am stat acasa, dar am savurat fiecare secunda cu copilul meu. De cand cu povestea Emmei, apreciez si mai mult acest lucru, de aceea nici nu prea intru pe forum de acasa.

Osna, superbe pozele!

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Celeste - eu m-am ingrasat 12 kg [q][q] si mai sunt 3 luni , o sa arat ca o batoza , dar dupa ce nasc putem sa ne antrenam impreuna [pup][pup].

Tumpi - poate - poate esti [gravi][pup]

Osna - pozele sunt superbe [pk][pk].

 

Cu curatenia am terminat , de spalat mai am o gramada , dar pe azi ajunge , nu mai am unde sa le intand asa ca ies un pic ,trebuie sa merg la farmacie , si cu ocazia asta mai intru si prin magazine . VA [pup]

 

 

Monik 27+ [gravi] Poze Monik

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, Monik, nici o sansa, e prea devreme[:D]

 

Mai fetele, trimiteti si la mine niste chef, ca eu ma invart in jurul "cozii" fara chef de nimic.

 

Cred ca ies putin ca tb sa-i iau mitzulinei de mancare si sa trimit retur un aspirator ca am cam luat plasa cu el.Si poate cand ma intorc imi vine ceva chef sa ma apuc de calcat.

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...