Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (16) Emma a devenit un ingeras


Recommended Posts

Fetelor sara buna?, ce mai faceti , ce mai ziceti , sanatoase , voinice? -sigur , ca da , ca nu se poate altfel . Vad ca va tundeti , va vopsiti , asa imi place de voi -tot inainte. ! Clau , am zis de reteta de pasca , o voi pune maine daca nu-i tirziu(stiu ca multe sarbatoriti saptamina asta pastele!) , dar trebuie sa o caut in teancul meu de retete[:D], ca sa dau cantitatile exacte , sa nu ma injurati pe urma ca a fost o trauma[:D].Eu o fac din ochi cum se zice , dar nu.mi permit sa imi bat joc de timpul vostru , si sa umblu cu aproximatii[:D], asa ca ....morgen!Neaparat!. Eu nu mai fac nimic dulce , poate maine niste "palmieri"(cred ca ati auzit de ei !)( este cel mai simplu dulce posibil, si cu ingrediente minime![:D], poate reusesc sa mai dau jos ceva[:D] Va doresc o noapte frumoasa, sa fiti iubite! Revin.......maine! va pup![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
Na cam am ramas singura,am gatat ouale,merg in afara sa pun niste plante ce le-am cumparat, Celeste si ClaudiaH sa imi dati datele voastre si ale copiilor sa va trec pe prima pagina daca va place la noi [pup]. [url="http://2.bp.blogspot.com/_3TiPDBrcb7E/SXTN8LxzmsI/AAAAAAAABoU/dD_BnBqJ7pY/s1600-h/dc6.jpg"]EMMA AIDA CIOLAC INVINGE CANCERUL[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Album Claudia[/url] [url="http://dctimisoara.blogspot.com/2008/04/banat-colt-de-rai.html"]Timisoara Impreuna[/url] 'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'
Datele personale pot sa le ofer doar pt mine deoarece copii nu am inca, sunt in proiect [:I] Nume real Adina, nascuta pe 5 Febr 1977 la Onesti „Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara si noapte buna[:D] Celeste bine ai venit[flo] Fetile nu va scrieti codurile postale sa vad si eu pe unde stati? Al meu PLZ 75365poate gasesc sieu macar una mai aproape de mine[:I][flo] va doresc un paste fericit eu nu tin pastele asta ,colegul e neamt dar nu are nici o religie asa ca tine pastele meu[:D]abia asteapta sa manance sarmale,mamaliga nu[:D] Copii vostri mai mari mananca ca eu nu stiu ce sa ma mai fac cu alo meu[bang]ii dau acum si vit.C si tot cu talente mananca is obssedata acum de cand a fost in spital ia scris ca e slab si deatunci il vad slabanog are 31 kg,de pitic il vedeam demult si mie ca ramane pitic[q]127cm la 10 ani Acum un an i/am luat bicicleta dar nu ajunge cu picioarele pe pamant si acum i/am luat alta ca daca astept sa creasca se da la majorat cu ea[:D] Luna asta trebuie sa merg sa fac pasapoartele ,dupa mine nu m/as duce dar baiatul, e inclus in pasaprtul meu si el are nevoie de pasaport eu o mai trageam cu buletinul[:D] va pup si noapte buna teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow [:D] Am citit tot. Sa vad ce am retinut Claudia H, bine ai venit [flo]. sedere placuta la noi. noi suntem putin zuze dar te obisnuiesti cu noi. Oberhausen zici? acolo s-a nascut neamtzu´ meu. Mai mergem in Centro in We-duri. Poate ne dam intalnire pe acolo [:D]. Eu sunt aia plimbareata tare. Celeste, am lipsit putin si deja ai scapat de moderare [:D]. Tin pumnii sa vina bebele dorit. Codruta, sa scrii te rog reteta la palmierii aia [:D] sunt dietetici? [alcool] eu ti-am zis ce tort vreau. O zi pot sa mananc bine, dupa aceea trec iarasi la paprika [:D]Multa sanatate lui Matei. Ioana, vreau sa vad sandalele. [:D] Mi-am luat azi o pereche de saboti rosii, o pereche de jeansi marimea 36 [pk] si un top verde cu capsuni [:D] Asa-i ca-s dili? Masina noastra de spalat vase e AEG. Eu unt multumita de ea. are program de 30, 50 si 70 minute. Unde plecati pana la urma in zilele libere? Adina, tu intrebai de vopsit si tuns? Eu ma vopsesc prima data si dupa aceea ma tund. Parca a explicat si Angi de ce. Te rog nu mai spune cand pleci acasa , pt. ca devin invidioasa tare [:D]. Dar imi fac eu de cap in vara [pup] Iulia, tu gatesti tot ce-ai insirat? [:D] Respect. Te rog sa-ti faci un blog, sa mai am de unde sa ma inspir si eu. Eu am 2 maini stangi in bucatarie Pisi iubita mea, [:D] arunci bomba si pleci? Intrebarile testului sunt foarte usoare [:D] Traiasca Mr. Google . Cum lucri? Ce mai face vitamina? [olala] Monik, nu trebuie sa-mi multumesti. Am facut-o din placere, si o mai fac . Intareste-ti umarul, poate o sa am nevoie de el candva. [pup] si ai grija de tine. Mari, cum stai cu goblenurile? Doamna Adina Trischa, (ce-mi place cum suna) muta-te mai aproape de mine si o sa ne bem cafelutza impreuna [:D] Vii la intalnire pe 18? Mira, cat mai stati acasa? Miri, Frohe Ostern! Irinusha, ti se pare ca am scris mult, tu intri rar [:D] Frohe Ostern si tie. In legatura cu linkul dat de tine. Poate ar fi bine ca una dintre noi sa stranga banutii, cand mai sunt altfel de actiuni. Parerea mea. Clau- prima mea iubita [:D] , ti-am trimis offline. Nu am ce sa fac. Eu sunt doar angajata, nu fac regulile. Daca ei sunt idioti sau nu...treaba lor. Azi am avut iarasi show, am fumat 2 tigari si mi-a trecut [:D]. Spor la treaba si tie. Iar faci meniu de nunta [:D]. Nu uita sa-ti iei premiile Miha-ardeleanca, am primit tigari de acasa. daca vrei iti arunc un pachet [:D]. A fost o colega romanca pt 8 zile in Ro si mi-a adus bunataturi si tigari [:D]. Nu vrei sa fii prietena mea pe hi5? [:D] Sa ma enervez un pic pe silueta ta [:D] Cred ca m-am intins cat o placinta [:D]. Am ajuns mai repede de la munca si inca nu mi-e somn. Va doresc la toate Sarbatori fericite, spor la facut mancarica ( sa-mi aruncati niste praji buna [:D]) si...ne ``vedem`` dimineata la cafea [:D] Noapte buna [pup] pe toate Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ricea
buna seara si noapte buna[:D] Celeste bine ai venit[flo] Fetile nu va scrieti codurile postale sa vad si eu pe unde stati? Al meu PLZ 75365poate gasesc sieu macar una mai aproape de mine[:I][flo] va doresc un paste fericit eu nu tin pastele asta ,colegul e neamt dar nu are nici o religie asa ca tine pastele meu[:D]abia asteapta sa manance sarmale,mamaliga nu[:D] va pup si noapte buna teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora
Multzu Teodora [flo] PLZ meu e 74921 Paste fericit! Eu voi sarbatori acum ca al meu sot e catolic,dar si saptamana viitoare ca eu is ortodoxa. M-am scos [:D] „Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki
Wow [:D] Am citit tot. Sa vad ce am retinut Celeste, am lipsit putin si deja ai scapat de moderare [:D]. Tin pumnii sa vina bebele dorit. Miki
Da, m-am luptat cu scrisul mesajelor si am scapat de vorbitul singura [cool] Sper sa ma lupt la fel de bine si cu succes si cu adusul copiilor pe lume [:)] Multzu de gandurile bune [pup] „Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si multumim de cafeluta Eu putintel mai devreme am ajuns de la munca, am udat florile prin gradina si am mai semanant putin gazon si am zis sa vin sa vad ce faceti si sa va dau binete. Miki, sa-mi arati noile achizitii.Am reusit sa fac poze acum dimineata si cu ocazia asta am vazut ca mov nu aveau[alcool], nu stiu unde l-am vazut, cred ca pe alti pantofi[:D] Uitati aici [url="http://www.flickr.com/photos/12137579@N03/3428508974/"]sandalute[/url] Scuzati parchetul murdar, dar mi-a intrat matza murdara si nu am mai apucat sa-l sterg[alcool] Ia spuneti-mi ce pot pune pe o muscatura de albina?Dimineata cand m-am urcat in masina sa vin acasa, am auzit un bazait si am simtit intepatura.O albina mi-a intrat pe dub pantalon si m-a intepat de pulpa[q].Nici nu stiu unde a disparut ca mi-am tras una peste picior si am iesit repede din masina ,dar nu am vazut-o. Astept si eu reteta de pasca. O zi minunata va doresc , ma duc sa ma intind langa iubitul meu. "Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...