Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat....adoptie (28)


Recommended Posts

Desi eu sunt pe aici, multe dintre voi nu intrati zilele astea asa ca va urez si eu un 2006 mai bun, plin de copilasi sanatosi si de parinti fericiti asa cum a fost luna asta macar.
La multi ani mamici si bebici!
[cheers][disco][bere][pepsi][pahar][pup] Cristina si [zana] Ale (30.09.2004)[url="http://photos.yahoo.com/temiscris"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor, e ultima zi din anul acesta, si ma gandesc ca numai inca 2 ani din viata mea mi-au mai adus o asa mare fericire, adica un puiut sanatos si vesel. Va doresc, celor care inca nu aveti visul implinit, ca anul 2006 sa va aduca minunea langa voi, sa simtiti si voi fericirea noastra , a celor care am luptat si pana la urma am reusit, si oricat de grea e lupta, vezi ca merita! Ma rog la Dumnezeu sa fie linga noi, si sa ne dea calea, ajutorul si fericirea. Ma bucur ca in anul care tocmai trece v-am cunoscut si pe voi, care mi-ati fost ca o a doua familie, cu care am putut sa rad pt impliniri si sa plang cand mi-era prea grea asteptarea, faptul ca aici am gasit sfaturi si incurajari mi-a fost de f mare ajutor! Va pup pe toate, va doresc un an 2006 mult, mult mai bun, sa fiti fericite si iubite, iar puiutii sanatosi si frumosi! Pupici si LA MULTI ANI! Dora,o mamica fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragelor, voi imi sunteti cele mai bune prietene. Cu voi am trecut si peste rele si peste bune. Va doresc un an nou plin de bucurii si multa multa sanatate. Imi pare tare rau ca nu prea am mai avut timp de vreo doua luni sa stau mai mult pe forum cu voi dar poate anul ce vine imi va aduce si mie ceva timp liber in plus. Sa ramaneti mereu asa cum v-am cunoscut!! La Multi Ani !! Flory [gravi] 15+ si [copil] Andrei http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;104/st/20060624/dt/8/k/911c/preg.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI 2006. Mamicilor le doresc sa fie fericite alaturi de puiuti iar viitoarelor mamici le doresc ca anul 2006 sa le aduca bebeii doriti si sa fie la fel de implinite sufleteste asa cum suntem noi. Anul 2005 noua ne-a adus cadoul cel mai de pret si acum pot sa spun ca suntem o familie implinita. Va multumesc ca existati. Pupici tuturor [pup] Irina si [copil]Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...