Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

iiiiiiiiiiiiii... Urata treaba cu saturn asta. [bang] Salut pestiuce. In sfarsit doua zile frumoase si la Satu Mare. Mai vedem ceva din vara asta si noi. [:D] Desi cred ca ar trebui sa ma obisnuiesc.[flo] Carma esti o minune. Iti multumesc mult ca te-ai gandit la mine. [flo][flo] Gestul este extrem de frumos. Si zici ca se destrabaleaza lumea pe la nunti ? [alcool] Hm.. chiar asa de unde atata amar de banet de irosit pe tot felul de sclipiciuri ? Cateodata ma intreb ce stiu/pot alti si eu nu ? [asia] Grijiti de voi. ------------------------ http://alegorie.wordpress.com/ - Blog Cu Drag despre Hrana Vie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna si de la mine! [:)] Reusii sa-mi trag si io sufletul [:D]... am mai aruncat un ochi pe icisa si mai'nainte da', inca nu eram in toane de scris [:D]... drumurile le rezolvai in proportie de 2/3, la cealalta treime astept un [tel] si ma duc sa termin si problemuta respectiva... in rest, ploaie peste ploaie la noi [:(]... urata vreme [pic]... in fine, [:-@]... ce sa va mai zic? [:-/] Nik nou momentan [:D]... [pup] si o seara frumoasa la toate sirenetele [flo]! Si sa visati frumos la noapte [;)]! [pup] & [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Seara buna si de la mine! [: [pup] si o seara frumoasa la toate sirenetele [flo]! Si sa visati frumos la noapte [;)]! [pup] & [hia]
si eu va urez o seara placuta! Nu stiu daca in Ro eszte emisiunea IDOL ROMANESC dar aici ma uit la semifinala lui GREC IDOL Finalistele 2 cipriote cinta ca-n vis pupici si noapte buna![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cafeluta va asteapta [cafea][cafea][cafea]... si un ceai daca doriti [pahar][pahar]ca sa av mai incalziti! M-am uitat pe geam si vad ca bate vantul si este destul de rece . Nu am alte noutati, doar ca nu prea pot sa dorm si sunt zombi ... Azi urez LA MULTI ANI , celor ce poarta numele de Paul, Petru,Pavel SI DERIVATE![s] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! O [cafea] pt. cine doreste [:)] si "La multi ani! [cheers] & [pepsi] pt. sarbatoritii zilei: Petre, Petrache, Petrut, Petrisor, Petrica, Petra, Petruta, Petronela, Petronica, Paul, Pavel, Pavelica, Pavelina, Paulina, Paulica, Paula, Polina & alte derivate ale acestor nume! [s]
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=OX5UstZ4nn4[/tube]
[pup] si o zi faina la toate sirenetele [flo2]! Numai bine! [pup] & [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AAAAAAA... Pai La Multi Ani ! Nu stiam ca azi e Petru Si Pavel. :-) Noh ce zice-am ieri ? Doua zile frumoase ? Hm.... Or trecut. Bate vant de toamna. Danezo - scoala mea incepe in luna Octombrie. In August de abea voi putea sa-mi dau seama ce, cum si unde plec. Am neste emotii fetelor..... Wow. Inca nu am asimilat complet schimbarile ce vin... Incredibil.. [:D] Va pupez. ------------------------ http://alegorie.wordpress.com/ - Blog Cu Drag despre Hrana Vie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...