Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! [aerob] Este ultima zi cand va mai ofer cafea [cafea][cafea][cafea daca nu apareti in baltuta![pool] M-am culcat aseara la 22.15 ca eram obosita si sictirita de unii oameni, ex.patronii care si in ultimul ceas incercau sa ne tepuiasca .. bine nu e timpul pierdut , dar incercau sa traga de timp sa nu ne dea instintarea de preaviz , a trebuit sa vb . eu cu prietena mea sa imi trimita formularele ... niste idioti...doamne ajuta sa plek , sa va rugati pt. mine , va rog![flo] Azi in program am putina ordine , spalat niste lucruri si al amna si al masina, daca am chef poate merg si coafor ( moca) ca sa imi mai creasca moralul si sa fac niste plati.Deja e zapuseala, a stropit un pic iar acum e f cald . Va pupicesc si o zi buna![pup][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danezo, daca nu vor sa danseze, patronii tai trebuie sa te bage inapoi in somaj, asta daca nu stiai... hai, bafta! I miss u, sis! Before you judge me, try hard to love me. MJ [url="http://handmadesutalasuta.blogspot.com/"]o stea logostea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata pestisoarelor Iei seara m-a apucat gateala si apoi dodo' acum eu mi-am baut cafeaua,am udat gradina de legume si cea de flori maturat aleele dat de mincare la pisici Na ca sa sculat omu vreau la plaja sa ma bag in apa pupici si o zi buna! ps ma scuzi daniela daneta de intrebare "ai o alternativa de job in perspectiva? Pupici la toata lumea charlie(s) traiasca prima zi de libertate nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina , pai eu stiu ca asa trebuia dar ei cumva vroiau sa mai intarzie sau eu stiu ce ca le spusesm f clar cum trebuie si ce vrem.Pana la urma asa este cu somaj .Tu ce mai faci ?[pup] Carma, cat de harnicuta ai fost .Bravo ![pup][pup][pup] Nu cred ca azi e ultima zi pt.Charlie . la ce te referi ?Charlie vinos i descurca-ne .[pk] Cryna, Dana ... Ely, cred ca zugraveste . [pup]revin Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

No, ziua buna si de la mine! [:)] Io, is aici, prin zona [:D]... da', nu prea am cine stie ce chef de scris [:D] ca, nu am prea mari noutati... totu-i ca de obicei [:-@]... bucataresc [yami], trebaluiesc [spala] & [rufe], oleaca de curat [:D]... diseara o voi ferchezui si pe mama [dus]... si voi schimba si lenjeriile de pat... ca, maine mama are vizitatori si tre'sa fie "fresh" [:)], bineinteles... Poznasul e bine... cu joaca, cat pe afara, cat prin casa [:-@]... ne face baie cu [poc] lui de apa [;)]... amu, e cu bunica-su pe afara, prin gradina, sa ude florile [8D] si prin jurul blocului la oleaca de plimbare, ca sa faca pofta de mancare [:D]... no, ce sa va mai zic? Am trimis invitatiunile pt. nunta sora-mi si, varã-mea la care furãm anul trecut la nunta ne-a anuntat ca vine cu juniorul ei [olala]... cica i-a purtat noroc poznasul meu si a facut si ea un baietel [pk]... era tare bucuroasa [:)] si mandra, bineinteles [;)]... In rest... maine iar ma duc pe la medici si farmacii dupa o alta tura de medicamente de ale mamei [:-@]... si... cam atat, in mare, raportul meu [:D]... Dany, multa bafta in continuare cu jobul [pup]. Spor la treburi [floare3]. Marami [floare3], tu ce mai faci? Ce ne mai zici? [pup] Carma, bravos harnicuto [floare3]. Sa ai balaceala faina la plaja [pup]. Celelalte sirenete, [pup] & [hia]... numai bine la toate [floare3]. Va las si pranzul, daca doriti [:D]: - borsulet de afumatura (scarita de purcel) cu ardei iuti [pofta] - fripturica de purcel (pulpa) + o bucatica de carne de vitel + o bucatica de kaizer afumat (ca sa dea un gust mai bun [;)]... taiat totul cubulete, mai mici sau mai mari...) si facuta in sos tomat (cu ceapa si usturoi), plus o salata de varza verde [pofta] - desert: fructe si suc [pepsi], sau un pahar de [bere] rece
[papica] Pofta buna [yum] si sa va fie de bine [pup]!
V-am [pup] -at! O zi placuta la toate [flo2]! [pup] & [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Cristina , pai eu stiu ca asa trebuia dar ei cumva vroiau sa mai intarzie sau eu stiu ce ca le spusesm f clar cum trebuie si ce vrem.Pana la urma asa este cu somaj .Tu ce mai faci ?[pup] Carma, cat de harnicuta ai fost .Bravo ![pup][pup][pup] Nu cred ca azi e ultima zi pt.Charlie . la ce te referi ?Charlie vinos i descurca-ne .[pk] Cryna, Dana ... Ely, cred ca zugraveste . [pup]revin Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!" Ramonakis (charlie) nu mai lucra de azi...am vorbit cu ea pe mess ieri alataieri etc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carma, multumesc de informatie! [flo]Las ca o prind eu pe mes si intreb mai multe .Tre sa reiau din urma , inseamna ca am citit in diagonala. Cryna, yam yam , papa ta [pofta][pofta] sar*mana pt. masa .. nu degeaba se spune ca moldovencele gatesc bine![pk] spor la treburi![pup] Va pup si toate bune! Mai vin eu azi ![:)] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] cu un "ice cofee" dupa mine [pofta]... cine doreste, e binevenita [cit] ca, e zapuseala nasparlie si pe la noi [:(]... a burat olecutica da', nici nu se cunoaste [:(]... in fine, [:-@]... Dany, sa-ti fie de bine [yum] si multam fain [floare3] de complimente [:I]. Numai bine si o zi placuta in continuare [pup]. Muey, ati vazut ce viituri sunt pe la noi [q] prin zona? Acus', parca vad ca, ne suna [tel] matusa-mea de la Roman, sa ne povesteasca ce-o facut Siretul [inec] si pe la noi la tara [q]... no, pt. comuna Doljesti au anuntat evacuari [q] la tv.,... deci, si satul mamei e mai mult ca sigur sub apa [inec]... am prins si eu inundatii din iazurile si garlele de pe acolo cand eram mai mica, in vacanta [:(] [:(]... plus ca, sunt sub apa si satele celor doi verisori ai mei care au nunta in august si fac nuntile acolo... oare cum 'or mai reusi sa se redreseze si pt. nunta??? Hmmmhhh, hmmmhhh... Naspa tare [bang] [bang]... ntzzz, ntzzz... [q]... [pup] la toate si o seara placuta sa aveti [flo2]! Ma car inapoi la treburi... gata pauza [:D]... [pup] & [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...