Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

Hmmm...buna -ntrebare[:D] Ce fac? Stiti vorba "dupa noi potopul!" cam asa si cu noi, ma bucur ca am plecat din Moldova inainte de furia naturii. In rest, nimic nou la orizont. Aaaaaa, ba da, ar fi ceva, maine terminam cu bacul iar piticimea considera xa a crescut atat de mult incat poate sta afara toata ziua singura[bang] I miss u, sis! Before you judge me, try hard to love me. MJ [url="http://handmadesutalasuta.blogspot.com/"]o stea logostea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata![flo] Trezirea ![aerob] Eu am dormit ca niciodata pana pe la 9.30 , este adevarat ca m-am culcat f tarziu pe la 1.00 , am fost la terasa cu niste prieteni si ne-am inins la vorba .A fost plakut , racoare ca era in parc dar maxima umezeala, ca aveam parul intins si acum e cret .[bang] Cafeaua este pregatita! [cafea][cafea] Cristina, bafta la bac ! Si m-i se pare corec sa fi crescut fata si sa vrea afara singura toata ziua.[:D][:D][:D] o zi frumoasa [pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si de la mine! Aparui la cafea [pofta]. Multam Dany si bafta la reindreptat parul [pup]. O zi frumosa si tie [flo]. Mno, noi ne uitam la stiri si a vazut si poznasul ce a facut Siretul bietilor oameni [q]... sper ca, casa bunicilor/a familiei noastre a scapat macar cat de cat de viitura... pana s-o duce matusa-mea pe acolo, sa vada ce si cum, mai dureaza [:-@]... offf, ce napasta urata [q]... in ultimii ani mai mereu se revarsa Siretul din cauza ploilor [bang]... hmmmhhh, hmmmhhh... [:(] [:(] [:(]... Marami, tinem pumnii [majoreta] sa terminati bac-ul cu superbine [^] si mult succes si pe mai departe, la facultate [:)]. Iti doresc multa rabdare si vigilenta mare cu piticimea [pup]. Si poznasul meu se cere sa mearga afara singurel [bang] da', io inca ma tin ferma pe pozitii [:D] ca, e de jale tare cu masinile pe la noi prin jurul blocului [bang], si alte cele... eh, o mai zbugheste el cateodata pana in gradina din fata blocului da', in general ne anunta dinainte ca, stie ca io fac urat [:D] [:D] daca pleaca pe neve [:-@]... in fine, numai bine si mult succes in toate [flo]. Te mai asteptam pe la noi [pup]. Celelalte sirenete, [pup] & [hia]... O zi placuta la toate [flo2]! Numai bine... pe mai tarziu... [pup] & [recevere]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu zic 'neata! [:(] No, bine... va las [cafea] -luta de weekend si p'orma dispar si eu [pace]... un weekend fain tuturor sirenetelor [flo2]! Ne mai vedem... cand ne-om mai vedea [:)]... numai bine [pup].
[cafea] [cit] [cit] [pepsi] [pahar] [pepsi] [papica] [pahar] [cafea] [pahar] [papica] [pepsi] [fum] [cit] [pepsi] [cit] [fum] [pepsi] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea]
[pup] "you all again" & [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza ![flo] Cryna, uite ca am aparut eu .[:D] Multumesc de cafea si de celelate tratatii![pofta] Fetele cred ca sunt cu treaba .Ely e plin proces de zugraveala si cu toata trupa pe cap iti inchipui ce e akolo .[alcool] Va pup pe toate si mai revin . De azi pana miercuri sunt bona la catel .[:-@] [pup] wk-end plakut ! Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata... mai spre pranz... E cam debandada la noi in casa... mult praf... copiii vor sa vada, sa faca, sa dreaga... zici ca ne jucam si pe ei nu-i lasam... E aproape gata camera lor, la capitolul zugravit... probabil duminica terminam... si luni ma apuc de pictat o bordura... sa vedem ce o iesi... Apoi continuam cu alta camera... sper sa terminam in 2 sapt. Macar sa iasa bine... daca tot ne lungim... Vecinii de sus iar ne-au facut o bucrie, nu stiu cum naiba reusesc... dar iarasi e ud peretele de la dormitor... ala care e aproape gata... e langa baie... si de acolo problema... niste nesimtiti... e a mia oara cand ne inunda... Iar cand le zicem sa aiba grija, cu furmosul... ridica din umeri ca nu stiu de ce, ca nu-i de la ei etc. Cu oate ca administratorul i-a prins odata cu balta in baie... M-am enervat asa de dim. Hai ca fug sa mai strang pe aici... poate scot trupa la aer putin...
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elyanne
Neata... mai spre pranz... . Vecinii de sus iar ne-au facut o bucrie, nu stiu cum naiba reusesc... dar iarasi e ud peretele de la dormitor... ala care e aproape gata... e langa baie... si de acolo problema... niste nesimtiti... e a mia oara cand ne inunda... Iar cand le zicem sa aiba grija, cu furmosul... ridica din umeri ca nu stiu de ce, ca nu-i de la ei etc. Cu oate ca administratorul i-a prins odata cu balta in baie... M-am enervat asa de dim.
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)
buna daca ai asigurare e ok daca nu poate e mai bine sa schipmbati tevile(dureaza putin si nu costa enorm;;;;eu vreau sa fac asta pe BANI MEU si stau la parter -bloc de 8 etaje_BUC sect 2-prefer asta;;;nu da nimeni nimic dar fac asta inainte de a zugravi caci altfel nu se mai poate...) sunt unii niste tembeli..... PUPICI SI CURAJ!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuiii, ce furtunica/ploicica s-o starnit la noi amu [pic]... poate se mai racoreste oleaca [:)], chiar daca tuna, fulgera si uruie vantul [:D]... Dany, succes cu "babysitting"-ul catelului [olala]... poznasul vroia sa-mi aduca un pui de mata [pis] de pe afara [:D]... vai, ce a mai chinuit-o pe biata pisica [:(] [:(]... ntzzz, ntzzz... O seara placuta sa ai [pup]. Ely, naspa rau cu vecinii astia inundatori [bang]... ufff... mult succes in continuare la varuiala [majoreta] si sa terminati cu bine [floare3]. Mult spor si multa rabdare [pup]. Carma, multa bafta si mult spor si voua la renovat apartamentul [pup]. Acus'-acus' esti in tara in concediu, nu? [:)] Celelalte sirenete, salutari si numai bine [floare3]... Si... daca pofteste cineva/vreo careva [:D]... io, va las pt. cina [:)]... o invitatie la un gratar de pui, mititei si carnaciori proaspeti cu mustar si, ca desert, pepene verde/harbuz [pofta]. S-aveti pofta mare [yum]! O seara placuta la toate sirenetele [pup] & [hia].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crynta, dar in ce tara ai migrat ?[:)]multam de gratar , cam asta a fost si meniul meu ...acuma ma duc sa bag o inghetata[pofta]va invit si pe voi[alcool] Ely, of ..nasol cu udarea peretelui ...dar poate se rezolva pana la urma ...spor la treaba ...[pk] pupistain [pup][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...