Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si... 'neata, 'neata! [:)]
[cafea] [cit][cit] [cafea][cafea][cafea] [cit][pepsi][cit] [pahar][papica][pahar] [pepsi][fum][pepsi][fum][pepsi] [cafea][cit][cafea][cit][cafea][cit][cafea][cit][cafea]
[tube]http://www.youtube.com/watch?v=gl_6LtA-Hsw[/tube] ([:D][:D][:D]) [pup] la toate sirenetele si s-aveti o duminica frumoasa si cat mai relaxanta [flo2]! [pup] & [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit. Am revenit si noi din concediu. A fost placut, dar cu ploaie si cu frig asa ca nu ne-am prajit prea tare. In schimb am dormit si m-am odihnit. Bogdan cand era cald s-a balacit in mare, asa de mult ca am ajuns acasa cu el cu febra si muci. Dar acum , e ok. Cand fac rost de ceva poze, punem la vedere.. Am citit pe aici, nu raspund decat cu multe imbratisari si pupici, deocamdata. Astept sa iasa soarele sa ies putin pe afara. [pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babylina
Bine v-am regasit. Am revenit si noi din concediu. A fost placut, dar cu ploaie si cu frig asa ca nu ne-am prajit prea tare. In schimb am dormit si m-am odihnit. Bogdan cand era cald s-a balacit in mare, asa de mult ca am ajuns acasa cu el cu febra si muci. Dar acum , e ok. Cand fac rost de ceva poze, punem la vedere.. Am citit pe aici, nu raspund decat cu multe imbratisari si pupici, deocamdata. Astept sa iasa soarele sa ies putin pe afara. [pup][flo]
sa va fie de bine concediul ![pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dap Dany, matinala [:D]... fara somn de dimineata... desi ma culcai pe la 23.00-24.00 (24.30), la 05.30-06.00 imi sarise deja somnul [:)]... si era bine ca, era racoarea diminetii [olala] cu pasari ciripitoare (tril) [pk]... eh, oricum ma mai pusai inapoi in pat oleaca, langa poznas, ca dadea semne de trezire [:D]... m-o simtit repede motanul ca-s treaza si nu mai sunt langa el [jongleur]... asa ca, am mai stat o tura in pat, pana m-am sculat s-o hranesc pe mama (+ medicamentele de rigoare...)... p'orma, iar o alta tura inapoi langa poznas, ca-i "sensibilos" rau [bibe] (cateodata...)... si p'orma gata, trezirea definitiva [:)]... no, [:-@]... O zi placuta si frumoasa sa ai [pup]. Baby, bine ati revenit din concediu [pup] si asteptam pozicile [:)]. Plimbari placute sa aveti [floare3]. Numai bine [grup]. edit - gata... am inchis bucataria [:D]... ca, oricum nu s-a anuntat nici un flamand prin zona [:D]... O duminica placuta in continuare tuturor [flo2] si numai bine [grup]! [pup] & [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...