Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

[hopsieu][hopsieu] ioiiii ce frica mi-eee dany nu ma bati da ???? [pup][pup][pup] am mai citit dar nu stiu ce sa va spun .... sa incerc totusi acuma sa nu ma bata dany [8D][8D][8D] de ieri am copil plecat in cantonament cu dansul, pregateli si alte cele ...[asia] am tot avut musafiri din canada [:D] cu dormit la noi ... [asia] treaba la lucru si acasa .... [asia] merg la sala cand pot si cum pot [:I][:I] nu am timp nici sa mor [alcool][alcool] va puppppp [pup][pup][pup] andanii [flo][hia][hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! 'Neata! [si-eu] Cu [cafea] -luta dupa mine pt. cine doreste [:)], un [cit], un [pahar] de ceai... etc.,... Io, nik nou [:D]... azi, am in planul de bucatareala un peste la cuptor [yum], cu sos din diverse legume... afara e cam innourat, o burat oleaca si peste noapte [pic]... 'om vedea amu daca mai ploua sa nu ca, mai pe dupa-amiaza imi iau "micul meu cheliuta" [:D] (caruia ii ies in evidenta si mai tare/bine acum ochii aia frumosi [olala] si mari, ca la un caprior...) la purtator si o intind/intindem in oras, la rezolvat niste treburi pt. soru-mea cea mica... si cam atat de povestit, momentan...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carma, speram sa treceti peste toate necazurile cu bine [grup]. O zi frumoasa sa ai [pup]. Andanii, mult succes feciorasului in cantonament [8D], multa rabdare sa treaca repede timpul pana se intoarce acasa si mult spor la treburi [floare3]. Succes cu sala [pup]. Dany, tu ce faci azi? Numai bine si o zi placuta sa ai [pup]. Celelalte sirenete, [pup] & [hia]... numai bine tuturor [flo]. [pup] si o zi frumoasa la toate [flo2]! Pe mai tarziu [hia].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aha, deci numai sunb amenintare ati aparut[:D][:D][:D][:D] Cryna, pe tine nu te cert ca tu mereu scrii .Plmbare plakuta si cu folos sa ai![flo] Dana , sa intri si doar sa saluti si e ok.Unde e Andrei in cantonament? [alcool] Carma, succes la trebi si imi pare rau sa aud ca sunt necazuri, trec ele .[pup] Va pupicesc si o zi plakuta[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dany copilul e plecat in cantonament la munte , la Crivaia , undeva in muntii Semenic ... destul de aproape de noi [:D][:D] frumoasa zona , mai mergem pe acolo in we si noi , e la 3 ore de mers [bibe][bibe][bibe] I-a dus sa faca forta si rezistenta cu ei [:I][:I] alearga pe munte si fac exercitii in aer liber ... fain nu ???? se si distreaza , socializeaza cu colegii de club , sunt tare incantati sincer si io-s innebunita ... imi lipseste , mi-e dor de el [q][q][q] nu-mi vine sa merg acasa .... e prea liniste fara el [bang][bang] ma lupt cu dezlipirea de mine , greu imi e .... ce sa fac .... asta-i viata nu fetelor ???? [alcool][alcool] andanii [flo][hia][hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici n-am stiut ca-i asa de greu sa te dezlipesti de copil ..... offff si eu n-am inteles-o pe mama mea muuulllltttt timp ... acuma o inteleg , asa a vrut dumnezeu nu ? azi inca nu am vorbit cu el , nu raspunde la telefon ... va dati seama ca-s innebunita de cap [q][q] andanii [flo][hia][hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna ,a zi m-a trezit catelul pe la 6.3, am iesit afara apoi am adormit pana pe la 9.30.Ceva de papa si cafeluta de rigoare.Apoi am plekat de al nepot catre casa dar inainte am bantuit prin oras , imi caut o gentuta / un plic din piele intoarsa rosu si nu gasesc ....am gasit dar negru/ albastru electric , roz...eh ..pana la urma oi lua eu o culoare ....[pup] maine sa imi tine-ti pumnii ca trebuie sa ma vad cu exsefa ( nu bag nici un epitet ca e si ea pe DC ) sa imi recuperez banii si nu sunt chiar putin [:-@] Abia astept ziua de maine sa ma intorc acasa la mine .[olala] Dana , ai vazut ca pana nu treci prin anumite situatii nu ii intelegi pe altii.Stai linsitita ca e si el ocupat doar nu sta cyu tel langa el ...[pup][pup] o dupa masa plakuta [pup]aici a stropit un pic ..[8D] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Gata. Am rezolvat prima parte din trebile incredintate de soru-mea [:)]... partea a doua mai depinde si de altcineva asa ca, stau oleaca in asteptare [:-@]... in rest, sa zicem ca-i totul bine [:D] (e oleaca de [:(] dar imi va trece... sper... ca, asa m-am hotarat: sa nu ma mai las afectata de dezamagiri si alte cele [:(]... in fine, [:-@]...), poznasul e superbine [8D]... Dany, succes la gasit poseta pe care ti-o doresti [olala] si muuulta bafta maine [grup] cu exsefa [majoreta]. Andanii, dam o [grup] calda ca sa treci mai usor si mai repede peste faza dezlipirii temporare de puiul tau. O sa fie totul bine, ai sa vezi [flo]. Si cam atat de la mine... o seara placuta tuturor sirenetelor [flo2]! Si o noapte racoroasa, cu vise cat mai faine [olala]! Pe maine! [pup] & [hia] & [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...