Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

Ziua buna si de la mine! Gata. Cica-s pe acasa de amu [:D]... terminai cu ixamenul ("no comment"...), facui si cumparaturile si alte cele, siii... e zapuseala maaaaare pe aici [bang]... pfuiii, voi v-ati dat la umbra nu-i asa? [umbrel] [umbrel] [umbrel] Ca, vaz ca numai Carma [pup] aparu pe ziua de azi [:)]... muey, strategii nu prea sunt [:D]... aer conditionat, care ne rupe la bani [bang], ceva rece de beut (un suc [pepsi] rece... apa rece [pofta]... ceaiuri reci... "ness café frappé"... o [berica] rece... sau... ce mai stiu io [:D] -> supe reci, compoturi reci, borsurile mai mult/aproape reci, doar incalzite oleaca si atat, etc.,... no, [:-@]), mancare la fel - ceva cu cat mai putina caldura [:D]... acus' mergem si la padure la gratare [pk]... sambata trecuta ne pregatisem de mers la padure dar, intre timp, venise ploaia si n-am mai fost... dar, de amu, vom merge [8D]... si, momentan, cam atat... plus ca, de saptamana viitoare, poznasul are in program strandul [pool]... mno, aveti voi si alte idei? [flo] Basca ca, amu e tocmai bine pt. slabit [:-)))] ca, la lipsa poftei de mancare pe care o am [:D] sigur dau jos ceva kg [:-@]... si poznasul a papat pana amu, pe ziua de azi, doar un iaurt, o gogoasa si cateva ciocolatele mititele, plus apa si suc destul de multicel... io, doar o jumate din cafeaua obisnuita, o gogoasa si ceva lichide (reci), plus doua feliute mici de salamior si un covrig pe innecate [:D], si iar lichide reci [:)] (apa, suc fara acid)... ca, nu intra mai mult la starea de moleseala pe care o am/avem... hmmmhhh, hmmmhhh... mai vedem mai tarziu... oricum, lichide cat mai multe [;)]... aaa, si e de evitat, daca se poate [:D], de iesit pe afara cand e soarele mai puternic [:-@]... Si, la cumparaturi, ma racoream prin farmacii [:D], aveau aer conditionat, fain [:)]... hi, hi, hi... Cat despre euro la Praga, nu stiu prea sigur dar, io zic ca ar trebui sa aiba [:-@]... no, concediu placut sa ai Carma atat in Ro [8D] cat si pe unde mai mergi [:)]. Danuta, numai bine [floare3] si ai grija de tine/voi [pup]. Celelalte sirenete, numai bine la toate [pup] & [hia]... mai dati si pe aici la o mica [barfa]... [:D]... [:)]... [pup] la toate si weekend placut in continuare [flo2]! [recevere] - editat pe ici pe colo [:D]... v-am [pup] -at... [fuga]... [flo]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui cryna77
Ziua buna si de la mine! Gata. Cica-s pe acasa de amu [:D]... terminai cu ixamenul ("no comment"...), facui si cumparaturile si alte cele, siii... e zapuseala maaaaare pe aici [bang]... pfuiii, voi v-ati dat la umbra nu-i asa? [umbrel] [umbrel] [umbrel] Ca, vaz ca numai Carma [pup] aparu pe ziua de azi [:)]... muey, strategii nu prea sunt [:D]... aer conditionat, care ne rupe la bani [bang], ceva rece de beut (un suc [pepsi] rece... apa rece [pofta]... ceaiuri reci... "ness café frappé"... o [berica] rece... sau... ce mai stiu io [:D] -> supe reci, compoturi reci, borsurile mai mult/aproape reci, doar incalzite oleaca si atat, etc.,... no, [:-@]), mancare la fel - ceva cu cat mai putina caldura [:D]... acus' mergem si la padure la gratare [pk]... sambata trecuta ne pregatisem de mers la padure dar, intre timp, venise ploaia si n-am mai fost... dar, de amu, vom merge [8D]... si, momentan, cam atat... plus ca, de saptamana viitoare, poznasul are in program strandul [pool]... mno, aveti voi si alte idei? [flo] Basca ca, amu e tocmai bine pt. slabit [:-)))] ca, la lipsa poftei de mancare pe care o am [:D] sigur dau jos ceva kg [:-@]... si poznasul a papat pana amu, pe ziua de azi, doar un iaurt, o gogoasa si cateva ciocolatele mititele, plus apa si suc destul de multicel... io, doar o jumate din cafeaua obisnuita, o gogoasa si ceva lichide (reci), plus doua feliute mici de salamior si un covrig pe innecate [:D], si iar lichide reci [:)] (apa, suc fara acid)... ca, nu intra mai mult la starea de moleseala pe care o am/avem... hmmmhhh, hmmmhhh... mai vedem mai tarziu... oricum, lichide cat mai multe [;)]... aaa, si e de evitat, daca se poate [:D], de iesit pe afara cand e soarele mai puternic [:-@]... Si, la cumparaturi, ma racoream prin farmacii [:D], aveau aer conditionat, fain [:)]... hi, hi, hi... Cat despre euro la Praga, nu stiu prea sigur dar, io zic ca ar trebui sa aiba [:-@]... no, concediu placut sa ai Carma atat in Ro [8D] cat si pe unde mai mergi [:)]. Danuta, numai bine [floare3] si ai grija de tine/voi [pup]. Celelalte sirenete, numai bine la toate [pup] & [hia]... mai dati si pe aici la o mica [barfa]... [:D]... [:)]... [pup] la toate si weekend placut in continuare [flo2]! [recevere] - editat pe ici pe colo [:D]... v-am [pup] -at... [fuga]... [flo]...
multumesc mult de raspuns se pare ca numai noi suntem acasa restul fiind pe la stranduri mari etc.... Sa aveti racoreala fetelor! Da e bine de slabit eu am inceput MM dar greu pleaca osinza ...basca ca acum aflu ca suntem invitati la un vecin la nunta pe 26 Cred ca voi minca munti de carne ca aici e ceva de groaza -am 5 taverne in sat si la nunti se pun mese si pe strada politia inchide satul E criza mai ales in Grecia..... [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu placere Carma. No, uitai sa mentionez [dus] -urile reci [pofta], pt. cine le suporta [:D], cat mai dese [:)]... cine nu, le face cu apa cãlâie (usor calduta) [:)]... p'orma, tinute cat mai lejere (imbracaminte lejera [:-@])... in fine, poate apar si celelalte sirenete [pup] cu ceva mai multe sfaturi [^]. Daca nu le-o fi cu suparare [:D]... [pup] la toate. Spor si bafta la tinut dieta de slabit (MM) Carma si distractie faina la nunta [8D]. Poate nu va indoapa totusi cu prea multa mancare, mai ales ca-i criza [:D]... No, [pup] la toate sirenetele care au aruncat un ochisor pe aici [;)], chiar daca nu au scris [:)]... si, [pup] si la restul sirenetelor ce s-au dat la fund [:D]... sa aveti umbra multa [umbrel] si sa nu fiti in pana de idei legat de modalitatile de fugarit zapuseala [beach]! Gata. Dispar din nou... "bye-bye"... [recevere]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Mor de cald , de dimineata merge nonstop ac-ul dar zici ca merge in gol[q]...stau doar in chiloti si am baut pana acum 2l de apa vreun litru de suc si cafea rece [alcool]... de mancat nu am putut decat cateva alune ...desi am gatit de dimineata , ciorba de vacuta si ardei umpluti ... asa ca va invit la masa ...[pofta] Racoreala imediata va doresc desi slabe sanse. [pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aparut la masa [yum]. Multam fain Dany [flo] pt. serveala [pofta]. Mda, naspa tare cu zapuseala asta [bang]... poznasul, dimineata il lasasem doar in "body" si, cand m-am intors de la facultate, el era descheiat la hainuta si isi racorea astfel poponetzul gol [:D]... iar io, mai deunazi, imi suflecasem poalele tricoului si-mi scosesem burticica din dotare [:D] la interval [gravi]... [:D] [:D] [:D]... mno, [:-@]... Va doresc in continuare o dupa-amiaza si o seara placuta si ceva mai racoroasa decat pana acum [flo2]! [pup] la toate & [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot io [:D]... cu inca o modalitate de a face si pastra racoarea, macar cat de cat [:D]... io, am eliminat in mare majoritate paturile/cuverturile de pe paturi (acolo unde a fost posibil bineinteles [:-@]) si asez/asezam doar lenjeria frumos si curat ("of course" [:)]) ca, e ceva mai racoare asa [;)], cand ne asezam in pat la vreo siesta de amiaza (ocazionala pt. noi, nu si pt. poznas - la el e invers), sau cand dorim sa butonam telecomanda de la [ttv]... iar noaptea, dormim cu geamurile intredeschise si ne invelim doar cu un simplu cearceaf sau deloc [:-@]... in fine, sper ca n-am enumerat eu chiar toate modalitatile/ideile [:D] in legatura cu [umbrel]... de amu, nu mai apar pe icisa azi, las terenul [barfa] si celorlalte sirenete [:)]... pe maine!!! [pup] & [fuga]... [hia]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hei unde ati fugit? V-a topit caldura? Sau sunteti la padure ori la bazin [:D] Nu de alta, dar as fi invidioasa [:D] ... io sunt arestata acasa... Am fost ieri o fuga pe la tara dar prea cald si acolo [bang] Se pare ca am racit cu totii... asa de fina lde gradi... era normal, doar o patim an de an... si ma doare in gat [bang] Hai, la o barfa... dau un pahar de ceai cu gheata [:D]
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! [olala] Scuze ca nu am dat pe aici in wk-end dar am avut un musafir special si a trebuit sa ma ocup.[olala][olala] Va urez o saptamana cu multa racoare desi nu se prea se intrevede nimic de acest gen .[alcool][alcool]Zilele astea trebuie sa chem sa bag freon in AC ca nu afce rece mai deloc.[bang] Cu Nicoll a vb careva ? Am sa o sun azi ca e data disparuta cam demult. [pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor si aicie f cald prafffffffff enorm ca nu mai pun astia asfalt odata AM niste poteci cu gresie va jur ca mi se afunda piciorul de alfel pamintul negru e alb cind trec masinile in viteza ca numai asa stiu grecii suntem albiti bine si fugim in casa sa ne dusam Deci eu lincezaesc nimic nou...ma invirt pe net mai cu pisicile mai gatesc ceva cam astea deci atit pina acum ma duc sa-mi iau cafeaua si sa ma instalez la MBadea [pup][pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si de la mine! Io, incerc sa-mi "savurez" cafeluta [cit]... afara e iar zapuseala [bang]... as-noapte am adormit tarziu tare, dupa ora 01.00, cand la noi a tuuuunaaaaat urat de tot [soc], ploaie doar un strop [pic] acolo, nici ca se cunoaste [:(] [:(]... in fine, vreme nasoala [:-@]... iar, dupa ce-mi termin de beut cofeaua, 'oi incerca sa mai lucrez si la ultimul proiect [duel] pt. examenul de vineri, daca 'oi putea [:-@]... la celelalte examene nu stiu inca nici un rezultat... oricum, is cam cu inima stransa oleaca ca, avuram semestrul asta niste profi cu destule pretentii [xx(] & [:(], dar cand oare n-au fost asa [:D]... iar noi, furam cel mai dezorganizat masterat, ca si grup de colegi suntem mai mult decat "bleah" [xx(], pacat [:(]... in fine, nu mai zic nik... [:-@]... si, nici despre celelalte trebi/"probleme" nu mai zic nik [:D]... ([dint])... Ely, sanatate multa va doresc [grup] si bucurati-va de vacanta [:)]. Mult spor in toate [pup]. Dany, sa-ti fie de bine vizita faina din weekend [:)]. Servici usor azi [pup]. Carma, vizionare placuta la [ttv]. O zi frumoasa si usoara sa ai [pup]. Chiar asa, Nicoll pe unde umbla??? [:D] Nici Miha nu o mai dat pe aici de muuult... [:(]... Nici... nici... nici... nu mai nominalizez [:D]... se stiu ele [:D]... Haideti sirenetelor! V-o speriat caldura si ati fugit in adancuri??? La racoare [olala]??? Vrem si noi acolooooo... [pup]. Hai ca ma car [:D]... [pup] si o zi buna la toate sirenetele [flo2]! [pup] & [hia] PS - cititi articolul de azi al Alintaromei (http://www.coffeechat.ro/2010/06/de-ce-e-mai-bine-sa-fii-barbat/)... e destul de interesant [:D]... Am [fuga] -it... [recevere]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...