Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

Carma , lancezeala plakuta![flo] Cryna, spor la proiect si mersi de urari ... acusica plek la munca .[pup]Poznasul ce afce ? E in vacanta sau il mai duci la gradi ? Ely, multa sanatate copiilor![pup] PE DISEARA![olala] Ursul, lupul si magarul, la carciuma din padure: - O sticla de votca! ceru ursul. - O sticla?! se mirara ceilalti doi. - Da, mai, baieti! Am o susta cu o ursoaica si nu vreau sa-mi stric renumele de mare Casanova. - O sticla de votca! ceru si lupul. - O sticla?! se mirara ceilalti doi. - Da, mai baieti! Am o susta cu o lupoaica zvapaiata si nu vreau sa-mi stric renumele de mare Casanova. - Cincizeci de votca! ceru si magarul. - Numai cincizeci?! se mirara ceilalti doi. - Ba, baieti, eu scula am, beau doar ca sa-mi sclipeasca ochii... [:D][:D][:D][:D][:D] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nope Dany... bineinteles ca nu-l mai duc la gradi ci, e deja in vacanta poznasul meu [:)]... si, si-a luat de altfel, prima portie de strand [pool]... tocmai ce au aparut de la balaceala [pk], unde fuse cu bunica-su, de dimineata [8D]... io, nu servesc asa ceva [:D] [:D]... hmmmhhh... Multumim de banc [floare3]. Am fugit iara... O zi buna in continuare la toate sirenetele [flo2]! [pup] & [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi ploua de numa,ce bine ca se mai racoreste [pk] Cryna,asa si noi cu asternuturile,am eliminat tot ce era mai grosut si am pus unele mai racoroase [:D]si asa avem cam 28 de grade in camera,ca toata dupa masa bate soarele,musai sa ne punem niste jaluzele exterioare. Miru e plina de pete rosii de la caldura..ieri am plecat la iarba verde si abia am gasit loc pe la Simeria..masina langa masina,asa ceva..!! Pupici multi de la noi! Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Danuta ce bine ca a plouat la voi si sigur s-a mai racorit putin , aici nici o sansa [q]. Merg pe afara putin si apoi in casa sa mai fac una alta si apoi la job.Au dat aia drumul ieri la aerul conditionat ca imi inghetasera picioarele si m-a luat si durerea de cap .[bang] Multa apa rece , ceai cald [alcool][alcool]si inghetata va ofer pt. racoreala .[pofta] Pupistain.[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata si de la mine! Io, is cam fara chef de vorba [:(]... cam intoarsa oleaca spre butoi [:(]... m-o palit asa din senin [:D]... in fine, [:-@]... Daca doreste careva oleaca de racoare [umbrel], ii pot trimite si eu [:)]... ca, si la noi a plouat [pic] as-noapte iar, azi e ceva mai bine un pic... adie si un vanticel... e numa'bine [:)]... Va doresc o zi racoroasa si voua [pup], spor la treburi, servici usor si toate bune [flo2]! O zi placuta! [pup] & [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata tot eu Pestisoare dragi care sunteti mamici ma ajutati si pe mine cu un sfat sunt invitata pe 26 la un botez de fetita nascuta in noiembrie Credeti ca as putea oferi un tort din pampersi pusi pe un pledulet si cu fundite din sosetele? Trebe sa-l fac eu si sunt anapoda rau....a... si dac ar fi ok ce pampersi sa cumpar....ca eu nu ma pricep la bebici multam mult contez pe voi![pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! AM venit si eum mai pe racoare. AM tot trabaluit pe aici ca suntem in pregatirile de vacanta , asa ca am deschis mai rar laptopul. Acum intr-o mica pauza ca o iau iar de la capat cu alergatura, vizite medicale, viza somaj, cumparaturi si la loc comanda. Pana joi tot asta e programul. DAr de duminica gata intru in pauza de odihna. Sper sa mai intru pana atunci. Eu cu caldura sunt ok. Numai ca sunt mai inceata in treaba si mai nervoasa. Cu Nicoll am vorbit eu si era si ea ocupata pana peste acp cu serviciul. [pup][flo] pe toata lumea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata/ziua buna si de la mine! [:)] Carma, bravas pt. racoreala in mare de ieri [pk]... cat despre botez, io zic ca, ar trebuie sa te sfatuiesti si cu mamica fetitei, care ti-ar putea da indicatii cam cat de maricica e fetita (kg, inaltime) ca sa stii ce masura sa iei la ce ii cumperi... are cam 8-9 luni, nu? La fel si la pampersi, depinde de kg-mele copilului... io, majoritar am folosit marca "Pampers" dar, uneori, am mai avut si de la "Chicco" si inca o alta marca de care nu-mi mai aduc aminte acum [:-@]... eu iti doresc sa aveti parte de un botez frumos [olala] si sa va distrati bine la petrecerea de dupa [:)]. Numai bine [pup].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Baby, spor la treburi in continuare [flo] si multa sanatate [pup]. Si io incep acus' alergaturile pe la doctori [:D], dupa retele mamei... si, dupa termin cu sesiunea, ma apuc de o curatenie generala prin casa [:-@]... mno, numai bine iti doresc si te mai asteptam pe aici [:)]. Multumim si de info [floare3]... legate de Nicoll... Celelalte sirenete, [pup] & [hia]... numai bine [floare3]. Am [fuga]-it... o zi placuta tuturor [flo2]! [pup] & [recevere]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...