Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (61)


Recommended Posts

Neataaaa Am lipsit de la apel... am fost la tara in we... iar doua zile inainte n-am avut net [:D] ... asa se intampla cand e o furtuna prin zona... In rest toate bune [:)] Trebe sa citesc din urma sa vad ce ati mai facut.... Sa aveti o saptamana frumoasa [flo]
Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Am fost si eu disparuta ca si Ely din lipsa de net ...2 zile ...dar acum gata, a fost nasol ca nu am nici la munca ...dependenta asta .[:-@] Va ofer o cafea matinala , calduta si cu putin lapte [cafea][cafea][cafea] ca tot e mai racoare afara .O zi buna! [flo] Carma , imi pare rau de patanie dar probabil asa a fost sa fie, data viitoare .Ia de aici un pupic [pup][pup]... Ely , ce mai afce trupa ? Licenta cand ai ?[pk] Cryna, Nicoll ,Baby , probabil e in concediu ...Dana , Danuta ... Ninia .. Charlie... hai mai sirenutelor mai faceti si voi act de prezenta .[recevere] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! 'Neata! Dap, Dany... oleaca de concediu [:D] nu strica [:)]... no, io mai citii pe icisa, da'nu pot vorbi chiar singurica [:D]... de monologat mi s-a cam aplecat [:D]... eh, intrai si ieri pe aici, citii ce scrise Ely [:)], dar nu prea avui mare chef de vorba (eram cam intoarsa pe dos [:(]... [:-@])... mno, iar io, as fi avut doar atat de scris: "gata sesiunea" [8D], pfuiii... disertatia la anul [:p]... poznasul e bine, naparleste [:D] [:D], da'e bine [:)]... cu poznele, joaca, strandul, vacanta [8D]... io, acus' ma apuc sa strabat drumurile: cu retetele mamei, finalizat incheierea masteratului (lichidari, etc.), p'orma sa ma apuc de o curatenie generala prin casa... si mai vedem noi [:-@]... nu prea am cine stie ce de povestit [bibe]... Multam de cafea [pup]. Servici usor azi [floare3]. Ma duc sa caut un horoscop si revin... [:)]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, un horocop saptamanal, pt. 21 - 27 iunie 2010: - "Pe fondul lipsei aspectelor semnificative intre planetele diurne si ale unor tranzite pe care Soarele natal le primeste de la tripleta diurna Soare-Pluto-Mercur, se poate spune ca saptamana este una relativ benefica. Conditia este aceea de a analiza bine actiunile si a va lua masuri de siguranta. • Zile benefice: marti, miercuri, sambata si duminica. • Zile tensionate: joi si vineri." - "Ai grija ce promiti! Fii foarte atenta la serviciile pe care ti le cer apropiatii! Fie ca este vorba despre ceva imediat, fie de o promisiune, nu lasa sa iti scape vreun porumbel. Luna te face sensibila, iar daca apuci sa promiti ceva si nu vei reusi sa duci la indeplinire vei face cateva persoane sa sufere serios! Este o saptamana lejera, in care planetele ne sustin si in care singurele incercari privesc starea de spirit. Unele dintre noi se pot demoraliza mai usor, dar efectul trece cu o vorba buna si putin sprijin de la cine trebuie... Chiar si din Rac, Soarele ramane prietenul nostru!" - "Datele de 10 si 12 ale lunii sunt norocoase pentru tine. Iti vor fi favorabile pentru orice activitate. Daca, de exemplu, aplici la un loc de munca, incearca sa-ti programezi interviul intr-una din aceste doua zile. Te va surprinde, dar stai chiar bine cu sanatatea. Incearca, insa, sa eviti tensiunile pe cat de mult posibil. Nu faci destul sport si stii acest lucru. Singurul effort fizic pe care il faci este sa te plimbi nervos prin camera. Nu poti sa stai locului aceasta saptamana, nici macar o perioada mica de timp. Probabil din cauza nelinistii vei vrea sa preiei un proiect de la altcineva, proiect care, in mainile altcuiva, n-ar avea rezultate bune." - "In aceasta saptamana evenimentele cele mai importante reies din sclipiri de geniu, din idei extravagante, proiecte indraznete si solutii neconventionale. Inteligenta este insusirea ce face diferenta in aceasta saptamana. Vom avea o mare putere de convingere si vom fi rapizi in reactie. Domeniile favorizate sunt stiinta, inventiile, teatrul, muzica, pictura precum si activitatile adiacente. Totusi, vom fi tentati sa exageram si sa grabim lucrurile. Creste increderea in noi si dorinta de aventura. Vom deveni mai deschisi iubind distractia, divertismentul si gesturile demonstrative." - "Pestii trec printr-o perioada excelenta din punct de vedere sentimental. Vor simti ca au gast, in sfarsit ceea ce cautau, iar pentru cei cu relatii stabile se va pune chiar problema casatoriei. Nici de bani nu se vor putea plange: incet si sigur, isi vor atinge scopurile. Saptamana le va fi intunecata de necazurile unei persoane foarte apropiate, dar vor fi in stare sa-i ofere ajutor si sfaturi bune. Intrigile invidioase ale cuiva din anturaj le vor pune bete in roate la serviciu. Sa nu treaca incidentul cu vederea, mai bine sa riposteze si sa-si apere pozitia. Dragoste: *****. Bani: ****. Sanatate: *."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar asa, Nicoll tu pe unde umbli [:D]? Gata sesiunea? Ce facusi la examene? [pup] Ely, sa va fie de bine weekendul petrecut la tara [flo], chiar daca a plouat... o saptamana usoara si mult spor si succes la licenta [pup]. Carma, o zi fara prea mare zapuseala si prafaraie iti doresc [pup]. Baby, tu cum te mai simti? [pup] Danuta, a scapat Miru de bubite? [pup] Celelalte sirenete... hmmmhhh... ce sa va zic [:D]... numai bine tuturor [pup] & [hia]... Mno, ma car si eu de pe aici [:D]... poate revin mai tarziu... sa vaz cine mai apare la vorba [barfa]... [pup] la toate si o zi placuta [flo2]! [pup] & [hia]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[biz] Hellooo!!! Tot nimeni pe aici [:-/]??? No, la noi ploua de rupe acuma [pic] si... ma gandeam... ca, poate v-a fugarit ploaia [:D] pe la casutele voastre si apareti si prin baltuta, macar oleaca... da', vaz ca m-am inselat [:(]... no, bine [:-@]... o seara placuta la toate sirenetele! V-am [pup] -at... [recevere].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna Iata am revenit eu....Am fost in Chania sa cumparam funde pampoane chestii pt turta de pampersi Le)am luat dar ne-am si plimbat prin port si prin vechile stradute(mai ales ca a fost o zi vintoasa cu numai 30 de grade Fetelor frumos, idilic G a facut poze pt sit ,nu ne-am mai saturat...IN PORT yahturi mari mai ales al unuia din Yemen multi turisti (am auzit multe lb nordice franceza engleza) Toata lumea zimbea de fericirea frumusetilor....am zis ca nu ma intorc acasa ;;;sa mincam in port! Deci am ales o taverna pe sub ramurile inflorite de burgenvillier(nu cred ca am ortografiat bine)...patroana a pus si multe custi de pasarele in copaci....paradisul cred ca are admosfera culoarea acestei zile Am mincat leger o imensa salata greceasca cu brinza mizitra dolmades(sarmale in foi de vita) si rulouri de vinete umplute cu brinza la cuptor..... desertul oferit pepene rosu rece G baut 1 bere total 18 E AM ajuns acasa am facut pachetul am primit si dulciuri speciale de la vecini(aici de la 7 dim au venit femeile din sat sa gateasca pt masa de joi.....ce or face cu praful caci vad ca nu e nici o miscare cu asfaltul-o bataie de joc! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ va las ca e o vecina care are nevoie de ajutor ca ii e rau.... PUPYOUALLS[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Si la noi ploua si ma indispune de numa... Cryna multam de intrebare,i-au mai trecut din ele,mai are cateva pe nasuc...plus unele noi de la tantari [bang] Ma bucur ca ai gatat cu bine sesiunea si spor la rezolvat celelalte probleme! Curatenie generala am zis ca facem si noi,ca in fiecare vara,dar cu ploile astea...vroiam sa zugravim si in camera mare,dar stam cam prost cu bugetul,ne-am achitat un credit..taica-meu iar are niste probleme de sanatate,l-am programat la un eco pt lunea viitoare,abia astept sa vad ce-i spun acolo... Pupici la toata lumea [pup] Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crynuta , e bun si un concediu , dar eu ma referam ca BABY e in concediu, parca acum e la bulgari..asa am retinut eu ...[:D] si imi place ultima parte a horoscopului aia ca pestii sunt indragostiti si cred ca si-au gasit jumatatea [olala][olala][olala] ..... daca tot te bagi la o curatenie generala nu vii si la mine , [alcool]hai platesc bine , eu ar trebui sa izolez peretii exteriori de la camere [bang][bang] ma ia groaza numai cand ma gandesc ca bani ioc si nici mesteri si nici cand sa fac.. dar cu siguranta ma voi descurca cumva .[pk] Danuta , multa sanatate tatalui tau si multi pupici Mirunesei![pup][pup] Carma, super cred ca a fost in port .. vreau si eu [q][q][q].. numai bine si pupistain la toate sirenele .[pup][pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...