Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 37


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna seara gagicute... m am cules si eu de pe drumuri, sunt acasa in sfarsit.. petruta deocamdata e ok cu examenele, mai am 5[bang] dar trec si astea si plec in fratia , abia astept! te am bagat in lista de mess , nu mi ai dat acceptul[:D] criadema[pup] ma bucur ca ne amintesti mereu ca se poate! eu sunt convinsa ca data viitoare voi reusi[pk] [pup]la prichindei.. alinuta, mona nu va pierdeti speranta, vine si randul nostru[olala] cristina scuze ca nu ti am inveselit ziua cu o melodie frumoasa , o sa caut una .. mara, uratica , turqoise,apalina, cris,si restul pe unde umblati? georgicule sunt cu gandul la tine! d zeu sa ti ajute! o seara minunata tuturor[pup] "Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,ti-o trimit maine,ca e la servici pe retea,s-a pensionat un coleg si altul ne-a facut poze la toti,sa aiba colegul de amintire. Alinuta,m-am uitat,e tare draguta,sa va traiasca,e mare deja si lucky e un scump,pe bune asa caine fain n-am vazut,numai ai mei sunt mai faini [:D],stii tu cum e cu "copchiii" astia,fiecare-si lauda "puiul" ei,si voi sunteti frumosi(tu cu sotul si cu lucky bineanteles),pareti o familie fericita [pup] Bruni,chiar te rog sa-mi trimiti una,sa o ascult la maxim;astazi am ascultat leona lewis de multe ori,asa la maxim De la noi din birou parca era disco,nu servici daca treceai pe coridor;a trecut si directorul dar n-a zis nimic,e de treaba. Criadema e o draguta ca ne aminteste mereu ca se poate. [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! bruniiarta-ma nu am vazut , lasa ca te"accept " acum [pup] pentru intalnire eu propun sa fie doar intre noi fetele sa ne putem cunoastem mai bine [:-@] si mai incolo vedem daca ii includem si pe sotiori ( propunere: pe terasa la chios, in parcul mare) eu am primit unda verde pentru septembrie asa ca daca Dumnezeu ne ajuta urmeaza FIV 3 in septembrie 2010 va pup si sa aveti weekend frumos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna...
cristina esti asa de draguta ...iti multumim de complimente.....cat despre caini intadevar fiecare isi lauda marfa [:D]dar in special toti catelusi sunt frumosi....lacky nu mai creste ramane asa micut si dragalus[:D]
si eu sunt deacord cu chiosul si in principiu asa zic si eu intalnirea intre ,,gaite,, ca barbati si asa sa-r plictisi.....astept poze de la tine cristina[pup]
stau cu ochi pe voi... buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...