Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 37


Recommended Posts

Alinuta,scuze ca nu ti-am trimis,am avut la servici azi o zi infernala,a plecat directorul in delegatie si i-a trebuit o gramada de situatii;stii tu vorba aia "da-mi o situatie daca poti alaltaieri [:D]";cam asa am dus-o astazi;si sefa s-a mai destresat dupa aia [:D] Iti trimit luni poza [iartama] Da,chiar e draguta nepotica si lacky.Imi zicea o prietena ce are un copilas de 2 ani ca fiecare mama isi vede copilul ei cel mai si cel mai;asa si noi deocamdata cu cateii,oricum cand vom avea copii,cred ca o sa-i iubesc la fel de mult pe catei [:D];oi vedea [:D];numai sa-i iubim penntru binele lor,nu sa fim mame din alea posesive [:D] Ma duc sa fac ceva de mancare ca apoi vin ai mei si maine nu am timp ca am zis ca mergem la strand cu prietenii (la clujana);te pup Pupici la toateCriadema,tu unde zici sa mergem? Fetele care se mai inscrie? Lilicica,medut,corina si restul fetelor ce ziceti,veniti? "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

am uitat sa va spun ca azi dimineata au venit si rusi ...asa ca IA1 a esuat urmeaza IA 2 ...am vb cu medicul si luni la 13.30 merg la eco si daca este ok facem prin 23 IA2
si la noi este o vreme super dar eu aman strandul pana sapt viitoare....distractie placuta...si sa te bronzezi [pk] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa fie cu noroc a doua [pk] Da,toti cateii sunt frumosi,eu la servici mai am grija de cativa,le luam impreuna cu un coleg sac de bobite,ha ha ha si i-am innebunit si pe ceilalti,inclusiv directorul mare vine duminica sa le aduca de mancare si alta colega le-a adus o cusca dubla [pk];dar sunt si colegi care fac bascau de mine si de colegu',dar mi se rupe [pk] Si la noi sunt vreo 35 de grade,vreau sa le fac un dus la catei [:D]cu stropitoarea si cu apa nu chiar rece "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,facem azi-maine Fiv 38. Ce chestie ca tu stai in ungaria,si ne-am intalnit,ce ti-e si cu rezonanta asta [olala] Unele chestii parca-s de domeniul paranormalului... "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cristina....nu te preocupa ce ce spun colegi ....aici in Budapesta un lucru am invatat sa ti se rupa de cine ce crede si sa fi asa cum tie iti place si eu asta sunt daca nu le place nu ma intereseaza opinia lor deloc[:-@]
pt mine esti un om cu inima buna cu toate ca inca nu te cunos personal dar sunt sigura ca nu am sa ma insel[olala]
ia spune tu ce ai gatit parintilor?eu am ,,aruncat ,, repede o supa de fasole verde proaspata si conopida pane...iar aine vreau sa fac ceva ciuperci lui bubu si mie o salata ....si vroiam sa spun ca am luat un pepene rosul ieri si este asa de rau ca nu se pote manca ,nu are nici un gust ,numai apa buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,am facut tocanita de ciuperci,dar n-au vrut sa manance au venit tarziu pe la 7 si am iesit in parcul babes;am vrut eu sa-i duc acolo sa vada ce fain e,ca ei n-au mai fost pe acolo de cand eram noi mici,acolo ne duceau la topoganul ala lung;tare le-a placut;o sa-i mai duc,am chemat-o si pe nepotica,dar ei n-au putut sa vina;nu mai mergem la strand maine ci la cabana la un prieten cu toata gasca si ramanem peste noapte. Multumesc alinuta de apreciere [:)] Si eu parca te cunosc de-o viata,e asa ciudat... Esti tare harnicuta. [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...