Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 37


Recommended Posts

buna ....acuma citind in urma imi dau seama ca intradevar merit o bataita la fundic ....aseara am fost asa mai ingandurata ca deobicei dar gata mi-am revenit[:D]
corina ma bucur foarte tare ca vi si tu ...te rog lasa nr tau de tel la pm sau mail arpialina@freemail.hu.....ce bine incet dar se strange gasca de gagici[olala][olala][olala]
criademia,brunadria,uratica,si nu in ultimul rand cristina[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] offfff nu imi ajunge pagina ca sa va trimit atatea pupicuri cate vreau[:D] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc alinuta de apreciere,la fel simt si eu,parca ne cunoastem de-o viata... Si eu de-abia astept sa ne intalnim [pup][pup][pup][pup][pup]multi si tie;ti-am trimis poza,cred ca ai primit-o. Eu acum ascult melodiile de la bruni ca la servici trebuia sa scot imprimanta din priza pt. a le asculta si pe cand vroiau colegele sa listeze numa' vedeau ca iar am scos-o hi hi hi "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hiiiiiiiiii.....ce-mi vazura ochisorii....cristina de este tare frumoasa si eleganta .....in pozele ce le-ai trimis prima data parca ierai alta ,culoarea la par mult mai deschisa si putin mai ,,plinuta,,....stai pana cand nu ti se urca nervi la cap ,nu vroiam sa spun ca erai garasa dar in poza asta pe care ai trimisi esti foarte MISTO[pk] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,cum pot si eu [:D],atunci eram cu caciula in cap,ca iarna,de-aia m-am gandit sa-ti trimit una mai recenta,ca mai mult mi se vedeau doar ochii in pozele vechi [pup] Ochelarii trebuie sa-i schimb. http://www.youtube.com/watch?v=LpaKRr7Do-Q "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuta,ti-am trimis un PM,sunt curioasa ce zici la el [pup] Ma duc la un[dus]si sa mai fac ceva prin casa. Vorbim mai tarziu daca mai intrati si voi;alinuta nu ne-ai plictisit;ce face lacky?;il pup si pe el [pup]la toate "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...