Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

FIV la Cluj 37


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Georgi,sunt si eu cu sufletul alaturi de tine sa vii cu vestea buna si sa ai bebelus sau bebelusi sanatosi [flo] [pup][pup][pup] Bruni,super melodie,n-am cuvinte,si versurile-s faine si clipul;trebuie sa o bag la "favorite" [:D][pup] Multumim si spor la invatat,ca pe noi tot aici ne gasesti,adica poti sa sporovaiesti oricand cu noi;invata tu ca-s importante examenele si cand faci o pauza noi te asteptam tot aicea [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am aparut si eu ....am fost putin harnicuta astazi am facut putina ordine si am facut cumparaturi pt ca astazi nu a fost asa de cald
cristina ...cine stie poate ai dreptate ....dintr-o alta viata[:D].....lacky este foarte bine ...moare de cald ,mai mult sta pe gresie si doarme ca daca face mai mult de vreo trei pasi ii pica curul jos[:D]
brunadria....spor la invatat si poate o sa ne intalnim odata[olala]
georgi ....[ruga][ruga][ruga] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,saracii,le e tare cald,la fel si la ai mei;eu le tot fac baie cu stropitoarea si tare le place;bine ca sunt bine cu totii. [:D] [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu asa am fact anul trecut ,tot timpul la-m udat , si a facut o iritatie de piele ,sti bubite micute care il mancau ,saracutu,se scarpina intruna si la-m dus la doctor si a spus ca ne e voie sa fie undat tot timpul pt ca caini au un fel de grasime pe piele care ii apara de tot felul si eu i-am spalato,si asa a facut iritatie asa ca ai grija.....
va las plec si eu la un dus si dupa la nani...pofta mare la cafea si maine pe cand ajung acasa georgi sa ne dai vestea cea buna .....
cristina[pup] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...