Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FIV la Cluj 37


Recommended Posts

Quand je t'aime J'ai l'impression d'etre un roi Un chevalier d'autrefois Le seul homme sur la terre Quand je t'aime J'ai l'impression d'etre a toi Comme la riviere au delta Prisonnier volontaire (Refrain) Quand je t'aime Tous mes gestes me ramenent A tes levres ou a tes bras A l'amour avec toi Quand je t'aime Il est minuit ou midi En enfer au paradis N'importe ou mais ensemble Quand je t'aime Je ne sais plus si je suis Un mendiant ou un messie Mais nos reves se ressemblent (Au refrain) Quand je t'aime J'ai des fleurs au bout des doigts Et le ciel que je te dois Est un ciel sans etoile Quand je t'aime J'ai la fievre dans le sang Et ce plaisir innocent Me fait peur, me fait mal (Au refrain) Quand je t'aime J'ai l'impression d'etre un roi Un chevalier d'autrefois Le seul homme sur la terre Quand je t'aime J'ai l'impression d'etre a toi Comme la riviere au delta Prisonnier volontaire Quand je t'aime Il est minuit ou midi En enfer au paradis N'importe ou mais ensemble Quand je t'aime Je ne sais plus si je suis Un mendiant ou un messie Mais nos reves se ressemblent Quand je t'aime "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Da bruni,e super si eu i-am dat replay la nesfarsit,dar nu am putut la maxim ca aici la servici suntem 3 colege de birou si fiecare e cu boxele ei ha ha ha;iti dai seama ce e aici;si eu tare as fi ascultat-o la maxim;da,nu e toata pe youtube;ma bucur ca-ti place si tie [:)] Oare ce face georgi si alinuta oare cum mai e? [pup] "Destinul nu este legat de noroc; este mai degraba legat de alegere. Nu este un lucru pe care trebuie sa il astepti, este mai degraba un lucru care trebuie realizat."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna...
cristina vad ca te cam plictisesti[:D]....eu inca nu stiu nimic dar instinctul imi spune ca nu sa intamplat nici luna asta minunea ...mai vedem maine dimineata mai fac un dest de pipi ,z 15,daca nu vin urati bineintales
georgetani sunt cu gandul la tine ...iti dores succes din toata inima si nu lucra prea mult iauo mai lejer
pt toate fetele[pup] buburneak
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...