Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Emma a plecat... |Condoleante|


Oaspete desprecopii

Recommended Posts

  • Răspunsuri 509
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

CONDOLEANTE FAMILIEI...IMI PARE F RAU...D-ZEU ISI ALEGE CEI MAI BUNI INGERI ,LA ASEMENEA LUCRURI NU NE PUTEM IMPOTRIVI DESI NI SE RUPE INIMA IN DOUA DE DURERE...SUNT ALATURI DE FAMILIA TA EMMA CU GANDUL SI CU SUFLETUL ..D-ZEU SA LE DE-A PUTERE PARINTILOR TAI SA TREACA PESTE MOMENTUL ACESTA GREU F GREU...

 

RAMI mamica fericitaid="red"> de puiutz mic si iubit ... ANDREIid="red">

 

 

http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[q][q][q]DORMI IN PACE MICUTA PRINTESA,SI SINCERE CONDOLEANTE FAMILIEI SI DUMNEZEU SA LE DEA PUTERE SI ALINARE IN ACESTE MOMENTE [ruga][ruga][ruga] PTR SUFLETELUL TAU CURAT SI PUR.id="black">

 

MIRELA CEA MAI FERICITA [mamica] DE[zana] SARA-MARIA

[ruga]DOAMNE ITI MULTUMESC DIN SUFLET PTR MINUNEA NOASTRA .id="purple">

[copil] [foto]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Condoleante[flo2]

Ma doare sufletul si plang pentru puiul mic plecat dintre noi!

Dumnezeu sa o odihneasca in pace[ruga]id="black">

 

[ruga]

Mama fericita de minune si frumusete de Thea Mariaid="red">id="size3">

Nasterea minunii Thea Mariaid="red"> (3.01.2008),

Filmuleteid="green">

Craciun 2008id="green">

10 Ian 2009 - Mi-au luat motulid="size3">

Thea la 1 anisorid="size3">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubita Emma, am incremenit cand ti-am intalnit zambetul.... Ma uit in ochisorii tai patrunzatori si nu ma mai satur sa te privesc...

 

Zana mea scumpa, mami te-a imbracat in Primavara pt ca vei fi primavara noastra de acum incolo. De cate ori ne va fi greu si ne vom simti coplesiti ... ne vei atinge cu bagheta ta magica si ne vom aduce aminte ce 'minune ca suntem', ce minune ca te-am cunoscut, chiar si numai in poveste. Povestea ta va continua pe alt taram, si va continua in sufletele noastre. Ne-am fi dorit cu totii sa nu te-mpovaram cu atata raspundere, dar nu ne-a stat in putere... Insa tu, cu prea mult curaj pt anisorii tai putini, ai luat povara pe umerii tai fragili... Ai devenit - fara voia ta, fara voia noastra - curajul nostru de a ne infrunta destinul. DAtorita tie, negrul devine verde. Multumesc pt tot, nepretuita mea zana cu ochii de taciune si cu zambet buclucas.

 

Lui mami, lui tati, lui buni, si celor apropiati, le doresc multa putere sa-si ia ramas bun de la trupusorul tau de zana fermecata, sa stapaneasca cumva dorul imens care i-a coplesit de cand nu-ti mai pot atinge privirea. Caci privirea ta nu o uita nimeni, niciodata. id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui avmaria
Iubita Emma, am incremenit cand ti-am intalnit zambetul.... Ma uit in ochisorii tai patrunzatori si nu ma mai satur sa te privesc...Zana mea scumpa, mami te-a imbracat in Primavara pt ca vei fi primavara noastra de acum incolo. De cate ori ne va fi greu si ne vom simti coplesiti ... ne vei atinge cu bagheta ta magica si ne vom aduce aminte ce 'minune ca suntem', ce minune ca te-am cunoscut, chiar si numai in poveste. Povestea ta va continua pe alt taram, si va continua in sufletele noastre. Ne-am fi dorit cu totii sa nu te-mpovaram cu atata raspundere, dar nu ne-a stat in putere... Insa tu, cu prea mult curaj pt anisorii tai putini, ai luat povara pe umerii tai fragili... Ai devenit - fara voia ta, fara voia noastra - curajul nostru de a ne infrunta destinul. DAtorita tie, negrul devine verde. Multumesc pt tot, nepretuita mea zana cu ochii de taciune si cu zambet buclucas.Lui mami, lui tati, lui buni, si celor apropiati, le doresc multa putere sa-si ia ramas bun de la trupusorul tau de zana fermecata, sa stapaneasca cumva dorul imens care i-a coplesit de cand nu-ti mai pot atinge privirea. Caci privirea ta nu o uita nimeni, niciodata. id="green">
align="right" id="quote2">Atat de frumos, Avmariaid="red">![flo]
BLOG DC-Impreuna Timisoaraid="Century Gothic">id="size2">id="blue">
Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc! id="Century Gothic">id="size2">id="red">
[zana]Pid="red">oid="orange">vid="purple">eid="teal">sid="limegreen">tid="red">eid="pink">aid="maroon"> pid="orange">rid="navy">iid="red">nid="navy">tid="orange">eid="brown">sid="green">eid="limegreen">iid="orange"> mid="black">eid="pink">lid="green">e
[foto]Pid="blue">Oid="orange">Zid="limegreen">E Cid="purple">Uid="teal"> NOid="green">Iid="blue">[foto]
[tv]
, Christmas 2007 by INESid="size1">id="blue">, Montaj INESid="blue">id="size1">, Sweet memoriesid="blue">id="size1"> [tv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=spBOZa87xIY&feature=related[/tube]

 

mami de alexutza (10.04.2003)[zana]si [bebic] Teodor Mihai (10.04.2008)

"Copilul rade:

Intelepciunea si iubirea mea e jocul !

Tanarul canta :

Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !

Batranul tace :

Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"

Lucian Blaga

 

id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimic nu poate fi mai nedrept pe lume decat moartea unui copilas.

 

Odihneste-te in pace, Emma draga! [ruga]

 

Aida, sa-ti dea bunul Dumnezeu multa putere sa treci peste aceasta grea incercare si sa vina o zi in care sa ai puterea de a mai zambi din nou! Condoleante!

 

Poze cu noi [colegi]1 si 2

Filmuletze poznase id="blue">1 2 3 4 si 5

Varsta Sarah

 

 

There are no shortcuts to happiness!id="purple">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincere condoleante ! Dumnezeu sa o odihneasca in pace, alaturi de ingeri, pe scumpa voastra Emma !

Aida, Domnul sa va aiba in grija [pup]id="purple">

 

Sanatate si numai bine [flo]


Nicole mami lui Julianid="purple">

[foto]

id="right">id="size1">id="right">id="size1">id="right">

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Platoid="size1">id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...