Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Emma ingeras iubit!***


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui andruskandu
Dodo, ce face Donu-Bodo? Cum s-a acomodat in postura de fratior? Isabella sper ca papa laptic de la mami, mmmm, ce bun e!
align="right" id="quote2">
Donu' reactioneaza din ce in ce mai bine si progreseaza vazand cu ochii.Bebe mit-Bela este impulsul necesat pentru ai rari ticul(bata mainile[alcool]),e f responsabil,indearca sa ajute.Marea problema acum e ca nu i-o dau sa o "care" el[:D]-nici nu vreau sa-mi inchipui cum ar arata amandoi.
Isabella-Elena papa mixt:lapte de la tzatze si cum nu se satura inca 60ml de lapte praf milupa.Mananca cu o pofta ce rar mi-a fost dat sa vad[pk].L-a inceput se inecat si la san.

[pup][flo][flo2][floare3][pup]



Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
id="blue">
Varsta Isabella-Elenaid="red">
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dodoleana [pup] printesa papacioasa si Donu mereu gata sa ajute. cand aveam vreo 3 luni si eram eu acolo o galma de om, o verisoara a vrut si ea sa ma tina in brate, ca deh...poate, e fata mare, avea 4 ani...si m-a scapat din brate de m-am rostogolit pana sub pat. si nu am avut nimic. nici pas nu am zis. [pk]

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buey, pi mini vad ca m-ati uitat.Da' io "ma spovedesc " aici ,ca sa n-o iau razna.

So... puteti sa ignorati ce scriu, da' io tre' sa scriu ca nu de alta, am auzit ca spitalele de nebuni is pline si raman pe dinafara...

Buuuun... azi fost la Iasi, internat sot. Doctorita nu primit bani...ori or fi fost prea putini..iaca nu mai stiu da' mi-a zis ca inca n-a facut nimic si ca n-are motiv sa ia banii. O fi semn rau..o fi semn bun?!

Cu doua zile in urma, l-am dus pe Adi aici la spital, si-mi dau trimitere direct la Iasi.... mama afla, ca era normal sa-i spun, i se face rau ,cade, se loveste la ochi si acum parca-i batuta.

Io cred ca Doamne, Doamne are ceva cu mine. Mi-a lasat un ragaz doar cat sa ma odihnesc si am luat-o de la capat.

Incerc sa plang... n-am lacrimi..am impietrit .Ma intreb uneori de unde mai am putere.Mai am?!Mai pot?!Pana cand?!

La mine vine Pastele doar cat sa-i aprind lui tata lumina si cat sa dau de pomana de sufletul lui. In rest.... preferam painea cu ceapa, un tata aici,langa mine, un sot betiv si curvar ,o mama nuj cum, dar toti SANATOSI.

Doamne, ce pacate am de tras?!

M-am racorit,deocamdata!

 

pup mahalaua !

 

 

Gabriela

 

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi,nu fii trista [pup]

ca asa e viata si o sa le scoti la capat pana la urma...important e sa traiesti!

adica sa fii viu....

ca in viata poti razbi orice afara de moarte [pup]

ia-o incet,acum esti inca distrusa dupa moartea tatalui tau,dar o sa fie si bine....

ai incredere in DD!

 

Dodo,ce ma bucur pt Donu [pup]

o a fie bine [flo]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabriela capul sus!

Eu nu am priceput ce are sotul tau? E ca un fel de hernie de disc?

Asta n-ar fi chiar asa o nenorocire, mai ales ca-i barbat. Adica sora mea are asa ceva, a descoperit la 28 de ani si una din consecinte e ca nu poate face copii (adica nu poate purta sarcina). Acum, dupa 2 ani, ea se simte chiar bine, poate daca o vrea copii o sa poata sa faca, cine stie ...

Oricum si orice ar fi - pastreaza-ti calmul si capul. Dr. nu a luat banii? Foarte bine. De fapt ti-a dat de inteles ca nu o sa-i refuze "la sfarsit". Mie mi se pare de bun simt. Las-o sa-si faca treaba si vedeti voi dupa aia.

 

Dodo [pup] finuta mancacioasa si Donu. Auzi, dar daca sta el pe canapea si tu i-o pui in brate nu-i bine? Adica nu sa se plimbe prin casa cu ea, dar sa stea cu ea in brate ... de ce nu?

 

Sorana si Monica (6 ani)

"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui sorana
Gabriela capul sus!Eu nu am priceput ce are sotul tau? E ca un fel de hernie de disc?Asta n-ar fi chiar asa o nenorocire, mai ales ca-i barbat. Adica sora mea are asa ceva, a descoperit la 28 de ani si una din consecinte e ca nu poate face copii (adica nu poate purta sarcina). Acum, dupa 2 ani, ea se simte chiar bine, poate daca o vrea copii o sa poata sa faca, cine stie ... Oricum si orice ar fi - pastreaza-ti calmul si capul. Dr. nu a luat banii? Foarte bine. De fapt ti-a dat de inteles ca nu o sa-i refuze "la sfarsit". Mie mi se pare de bun simt. Las-o sa-si faca treaba si vedeti voi dupa aia.Dodo [pup] finuta mancacioasa si Donu. Auzi, dar daca sta el pe canapea si tu i-o pui in brate nu-i bine? Adica nu sa se plimbe prin casa cu ea, dar sa stea cu ea in brate ... de ce nu?Sorana si Monica (6 ani)"Daca oamenii sunt buni doar pentru ca se tem de o pedeapsa sii spera într-o rasplata, atunci chiar ca suntem o adunatura jalnica" - Albert Einstein
align="right" id="quote2">nu mama draga, diagnostic prezumtiv e de artrita recidivanta. La un prim control a unei armatei de medici... infectie puternica in organism.De la ce? Cum? asteptam analize....Io fug in lumea mea si nu mai primesc pe nimeni. punct!Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Of, Gabitzoid="red">, sper sa se fi inselat medicii si sa fie doar o infectie in organism. Oricum si pentru artrita exista tratament, cu antiinflamatoare, dar e de durata, poate toata viata[bang]...

Da' tu trebuie sa fii tare, rasare soarele si pe strada ta, nu?

Si nu te-a uitat nimeni, dar de cand cu puiul Emma, n-au prea mai gasit fetele puterea sa scrie, dar sigur ne-am gandit toate la tine. [pup]

 

Eu am uitat sa va spun ca de vre-o saptamana am o colica renala, cu dureri moderate, suportabile, dar contiue si ziua si noaptea [bang]. Ma doare rinichiul stang, cu care am mai avut probleme si in trecut. Nisip stiu ca am, dar poate s-o fi format vreo pietricica, gata sa se elimine. Maine sper sa am curaj la serviciu sa fac o ecografie, sa-mi fac si timp pentru asta. id="purple">id="size3">id="Georgia">

 

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii

(Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">

 

Poznele lui Andreiid="teal">

 

Nasterea lu' Andreiid="red">

 

PozeAndreiid="purple">

 

Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andruskandu
Of, Gabitzoid="red">, sper sa se fi inselat medicii si sa fie doar o infectie in organism. Oricum si pentru artrita exista tratament, cu antiinflamatoare, dar e de durata, poate toata viata[bang]...Da' tu trebuie sa fii tare, rasare soarele si pe strada ta, nu?Si nu te-a uitat nimeni, dar de cand cu puiul Emma, n-au prea mai gasit fetele puterea sa scrie, dar sigur ne-am gandit toate la tine. [pup]Eu am uitat sa va spun ca de vre-o saptamana am o colica renala, cu dureri moderate, suportabile, dar contiue si ziua si noaptea [bang]. Ma doare rinichiul stang, cu care am mai avut probleme si in trecut. Nisip stiu ca am, dar poate s-o fi format vreo pietricica, gata sa se elimine. Maine sper sa am curaj la serviciu sa fac o ecografie, sa-mi fac si timp pentru asta. id="purple">id="size3">id="Georgia">Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii (Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">Poznele lui Andreiid="teal">Nasterea lu' Andreiid="red">PozeAndreiid="purple">Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">[pup]sanatate multa![pup][bang][bang][bang]buey,daca mai pomeneste cineva ceva despre vreo boala ,jur ca fug in Congo si nu-mi trag net![:D] si nu-mi activez nici "romingulid="size4">"[alcool]Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dodoid="red">, despre dragostea lui Andrei pentru sanutii care l-au hranit 1 an, 9 luni si 17 zileid="teal"> pot sa-ti spun multe[:D] Si acum ar mai vrea. Si-i mangaie, pupa, toata ziua... ba chiar se preface ca suge, si bineinteles ca inainte de a face acest gest imi arunca o privire smechera[olala].

In ultimul timp mi-a cerut de vreo 3 ori:

- Vreau sa pap laptic de la mamy!!! Vreau sanutz!

 

Se alinta, stiu, si oricum ii explic ca "mamy nu mai are laptic la san, iar tu esti baiat mare, nu mai papi sanutz" dar sigur se preface ca nu m-aude.id="purple">id="size3">id="Georgia">

 

Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii

(Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">

 

Poznele lui Andreiid="teal">

 

Nasterea lu' Andreiid="red">

 

PozeAndreiid="purple">

 

Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...