Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Emma ingeras iubit!***


Recommended Posts

bey copii... ce-i cu voi?

 

gabitza, imi pare rau, sper sa fie bine la final [pup]

 

sunt foarte entuziasta [:D] am adunat jucarele de la S, si le duc la spital a copii, le dau cadou de Paste. abia astept sa ii fac sa zambeasca [:D]...

 

va [pup] si va doresc somn usor, sa va odihniti si maine sa avem cu totii soare !

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Gabi, toate trec. Din pacate sau din fericire. Noi suntem aici, langa tine! Te pupam, te imbratisam si te imbarbatam!

 

 

Fetelor, aveti grija de voi! Va imbratisez cu mare drag si trag la somn pentru ca nu mai sunt in stare sa leg nici doua vorbe. Ne cetim maine!

 

 

 

[pup], sa aveti un somn linistit! [pup]

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci neatza.

 

meteo astia mint de rup... cica soare si e si cald pe deasupra [bang] e un frig de nu m-as scoate nici pe mine din casa... dar copchilu??? da tre sa facem una sesiune cumparaturi hartie igienica [:D] asa ca tre sa iesim...

 

[pup]

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineta,

 

Oana e cald afara [:)] din interior pare frig, dar afara e bine,sunt 8 gr Celsius....

 

va [pup]pe toate

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata,plesnitelor!

delphi,ce m-as face eu fara cafeau de la tine?[pup]

gabriella,capul sus!suntem langa tine!

anca,ce face mariuca,cum se mai simte?

vio,mihnea ce face?ai mai luat legatura cu el?

kay,foarte frumos gestul tau![flo]

pup toate plesnitele,fara exceptie si va urez o zi cat mai senina si buna!

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]

O zi frumoasa va doresc si numai bine.

 

[:D]Noile noastre ocupatii:

Donu' asteapta iepurele...stie el ca acesta aduce"kindel"[:D],

Isabella incepe sa-si formeze un program...

eu invat sa le satisfac nevoile ...[alcool]

 

[pup][flo][grup]

 


Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodoid="blue">

Varsta Isabella-Elenaid="red">

goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!id="red">

[ruga]Doamne ajuta!id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci:

 

Vin io ieri sarind intr-un picior de la serviciu si vad in usa o hirtie. Ma uit: Delphi ma invita respectuos [:D] sa-mi misc basanau' pin' la posta. Casc ochii mari da' ma duc. Deh! Curiozitate mare! Si ce vad? Un pachetel micut pe care abia incapeau cele 2 adrese scrise cu grija. Normal ca alerg pin' acas' ca muream de curiozitate sa deschid kinderu' cu surprize din mina mea.

Gifiind ma reped la sertar, iau o foarfeca de 3 ori mai mare ca pachetul si incep sa injur: fata!!!!!!! [bang] mai aveai scotch sau ai secat toate librariile din Vaslui!!!!!!

Dupa lupte seculare am reusit sa dechid pachetelul si ce-mi vad ochii? [olala] MAX in toata splendoarea lui zacea in miinile mele!!!!!! 2 oo incondeaiate, prea minunate ca sa-mi gasesc cuvintele sa le descriu. Imi era si frica sa le tin in palme, atit pareau de fragile. In virful picioarelor ajung in fata bibliotecii si le depun usor intr-un cosulet impletit in care pusesem niste iarba artificiala (a nu se intelege ca subsemnata "depune" oole lu' Max [:D]).

Contemplind minunile, imi aduc aminte ca parca mai era ceva in pachetel. Zic io: o fi pus ceva hirtiute ca sa nu se sparga ouale, da' totusi sa-mi arunc un ochi. Ce hirtiute! Alt amalgam de scotch mi se desfasura falnic inaintea ochilor. Draci baltzatzi! Pai cu foarfeca aia de taiat copacii sa desfac io pachetelul ala??? [bang] Il iau usurel in mina, cu atentie, mai ceva ca pe oua si reusesc sa dau jos fo treij de kilometri de scotch. Un servetzel! Ce? [wow] Fata asta e clar: a hotarit ca se anunta vremuri grele si-mi face stoc de oaresce hirtie inginereasca, da' mai fina, asa pentru basanau' meu de doamna [pk].

Mai sa fie! Cam intzepatoare hirtia asta. O desfac. In primul moment nu stiam ce sa fac: sa-i dau drumul din mina, sau sa rid. Normal ca m-a plesnit un ris de cred ca saracii mei vecini or fi zis ca am dat de vreun dildo pe sub pat si-n loc de locul cu pricina l-oi fi nimerit la subtioara. Ce credeti ca era in servetel? MAX, in toata splendoarea lui, pe post de TAIETEI DE CASA! [:-)))] [:-)))]

 

Asa ca, draga Delphi, nu'sh ce faci matali, da' io ti-l bag pe Max in cazanu' cu ciorba de miel, ca sigur ii va da o aroma deosebita! [pofta] [:-)))]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misha, iti multumesc ca m-ai facut sa rad ! [pup]

 

************************************************************************************

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

 

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

 

www.inimacopiilor.roid="red">id="size4">

 

oanaid="purple"> [mamica] de [aerob] Sid="size3">id="purple">Oid="size3">id="pink">Sid="size3">id="teal">Oid="size3">id="green">Nid="size3">id="yellow">Iid="size3">id="red">Cid="size3">id="orange">Aid="size3">id="brown"> (6.06.2007id="size2">id="purple">)

 

 

[yum] "]asa creste Soniaid="red"> : intr-un an

 

 

[foto]Sid="size3">

 

www.helpsonia.com , povestea Sonieiid="purple"> , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil ! id="red">

 

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."id="green">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela[pup]

Mihnea e bine....

cu el nu am vorbit, dar din ce mi-a spus sensei nu a racit desi a fost vremea urata....au 3 inspectii pe zi in camera deci nu are incotro si tb sa fie ordonat,apoi sta cu doi baieti mai mari(si inca unul mai mic,cam ca el) si astia il pun sa faca patul si nu-l lasa sa fie dezordonat [:D]

o sa ne spuna el mai multe,sper[:D] ca de fel nu prea vorbeste [alcool]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...