Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Emma ingeras iubit!***


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
buey, pi mini vad ca m-ati uitat.Da' io "ma spovedesc " aici ,ca sa n-o iau razna.So... puteti sa ignorati ce scriu, da' io tre' sa scriu ca nu de alta, am auzit ca spitalele de nebuni is pline si raman pe dinafara...Buuuun... azi fost la Iasi, internat sot. Doctorita nu primit bani...ori or fi fost prea putini..iaca nu mai stiu da' mi-a zis ca inca n-a facut nimic si ca n-are motiv sa ia banii. O fi semn rau..o fi semn bun?!Cu doua zile in urma, l-am dus pe Adi aici la spital, si-mi dau trimitere direct la Iasi.... mama afla, ca era normal sa-i spun, i se face rau ,cade, se loveste la ochi si acum parca-i batuta.Io cred ca Doamne, Doamne are ceva cu mine. Mi-a lasat un ragaz doar cat sa ma odihnesc si am luat-o de la capat.Incerc sa plang... n-am lacrimi..am impietrit .Ma intreb uneori de unde mai am putere.Mai am?!Mai pot?!Pana cand?!La mine vine Pastele doar cat sa-i aprind lui tata lumina si cat sa dau de pomana de sufletul lui. In rest.... preferam painea cu ceapa, un tata aici,langa mine, un sot betiv si curvar ,o mama nuj cum, dar toti SANATOSI.Doamne, ce pacate am de tras?! M-am racorit,deocamdata! pup mahalaua !Gabriela"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
align="right" id="quote2">Gabi suntm alaturi de tine si e bine ca ai povestit ,asa te mai descarci[pup][pup]Pai cand aflati mai exact situatia sotului?anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui andruskandu
Dodoid="red">, despre dragostea lui Andrei pentru sanutii care l-au hranit 1 an, 9 luni si 17 zileid="teal"> pot sa-ti spun multe[:D] Si acum ar mai vrea. Si-i mangaie, pupa, toata ziua... ba chiar se preface ca suge, si bineinteles ca inainte de a face acest gest imi arunca o privire smechera[olala].In ultimul timp mi-a cerut de vreo 3 ori: - Vreau sa pap laptic de la mamy!!! Vreau sanutz!Se alinta, stiu, si oricum ii explic ca "mamy nu mai are laptic la san, iar tu esti baiat mare, nu mai papi sanutz" dar sigur se preface ca nu m-aude.id="purple">id="size3">id="Georgia">Inima nu e judecata dupa cat iubesti, ci dupa cat te iubesc altii (Vrajitorul din Oz)id="blue">id="size2">id="teal">id="size4">id="Georgia">Poznele lui Andreiid="teal">Nasterea lu' Andreiid="red">PozeAndreiid="purple">Andreea id="size4">id="red">[mamica] luiid="size4">id="purple"> [copil] Andreiut Puiut 11.06.2006id="size4">id="teal">id="Book Antiqua">
align="right" id="quote2">Ce dragut!!! Asa face si Maria si nu adoarme decat cu mana pe tzatica[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
'neata,plesnitelor!delphi,ce m-as face eu fara cafeau de la tine?[pup]gabriella,capul sus!suntem langa tine!anca,ce face mariuca,cum se mai simte?vio,mihnea ce face?ai mai luat legatura cu el?kay,foarte frumos gestul tau![flo]pup toate plesnitele,fara exceptie si va urez o zi cat mai senina si buna!MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">NeataMaria a avut si azi -noapte febra pana pe la 1 dupa care nu a mai facut ,eu cred ca incepe sa ii treaca...multam de intrebare[pup]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
Mihaela[pup]Mihnea e bine....cu el nu am vorbit, dar din ce mi-a spus sensei nu a racit desi a fost vremea urata....au 3 inspectii pe zi in camera deci nu are incotro si tb sa fie ordonat,apoi sta cu doi baieti mai mari(si inca unul mai mic,cam ca el) si astia il pun sa faca patul si nu-l lasa sa fie dezordonat [:D]o sa ne spuna el mai multe,sper[:D] ca de fel nu prea vorbeste [alcool]Alaturi de SONIA[floare3]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
align="right" id="quote2">Laca acum cand vine o sa va capieze[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Mamaaaaaaa catamai steaua am la nume!!!!!![:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
align="right" id="quote2">mai da si la altii care nu au![:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
Mamaaaaaaa catamai steaua am la nume!!!!!![:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
align="right" id="quote2">[pup] asa ma gandesc si eu,ce urmeaza[alcool]...da'peste inca 2 luni urmeaza alt cantonament [:D]de la ce ai stea in frunte? [:D]sanatate la puiut[pup]Alaturi de SONIA[floare3]si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3] si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]Vio [trombon],mamica lui MIHNEA [avion] viitor "descoperitor" de infinit __________________________________________________Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman
pai cred ca de la numarul de mesaje[:D]Miho ce vrei stele sau kg?[:D]anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)poze si filmuletepovestea nasteriieu sunt MariaMontaje MariucaSA IL AJUTAM PE ANDREIid="red">UN VOT VA RUGAM
align="right" id="quote2">doamne fereste![alcool]...kilogramele tinele pt tine....eu vreau stele..[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...