Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Emma ingeras iubit!***


Recommended Posts

Tizo!!! E post! Nici injectii de astea nu ai voie sa faci, nu mai zic de altele [:D] [pup][pup][pup]

 

Anca [pup] printesica. Sanatate multa!

 

Gabitzu [pup] uf! mai soro, ce Dumnezeu de nu se mai termina problemele astea? Spune-mi, te rog, cum as putea sa te ajut? [pup]

 

Vio [pup] vorba Ancai, sa te tii ce guraliv va fi cind se va intoarce. [:D] Un cantonament, in stilul spus de tine, nu poate decit sa fie util copiilor in drumul prin viata.

 

 

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Tizo!!! E post! Nici injectii de astea nu ai voie sa faci, nu mai zic de altele [:D] [pup][pup][pup]Anca [pup] printesica. Sanatate multa!Gabitzu [pup] uf! mai soro, ce Dumnezeu de nu se mai termina problemele astea? Spune-mi, te rog, cum as putea sa te ajut? [pup]Vio [pup] vorba Ancai, sa te tii ce guraliv va fi cind se va intoarce. [:D] Un cantonament, in stilul spus de tine, nu poate decit sa fie util copiilor in drumul prin viata.
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">mishule,daca zici tu....![:D]esti mai lejera la al tau servici sau esti acasa in vacanta prelungita de paste?MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copchile dragi, va dau niste flori. Vreti? [:)] D-astea --> [flo] gigea! Pentru toate! Femei frumoase si puternice!! [pup] [pup] [pup]

 

Gata, mi-am facut datoria de zana, acum ma urnesc de la calculator ca am ditamai ziua inaintea mea care se va termina in creierii noptii. Va mai dau si sanatate si ceva pink, sa va mearga bine azi!

 

 

 

[pup] toata mahalaua!

 


I love you in the way I understand love.

I love you in my own peculiar wayid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrule [pup] cretzofolinu'! Iar muncesti soro? Io ti-am zis sa gasesti tu locul pentru soclu, ca aduc io cimentul [:D] Am vazut ca m-ai sunat si am zis ca te sun io mai tirziu. Intre timp mi-am tras cartela pe Orange si nu mai stiu unde am pus-o pe aia de Vodafone [bang]. Oi gasi-o eu cind nici nu mai sper. Intre timp te tzuc dulce numai aici si roaga-te sa-mi gasesc cartela sa te si aud [pup]

 

Dodoleasa [pup][pup][pup] Doamne ce finuta frumoasa avem [olala][olala]. Abia astept s-o vad LIVE! [pup][pup]

 

Rhoneea pe unde-ti plimbi shefu'? Hai ca te astept la o pipa si la o cafeluta sa mai povestim halea-d'alea [:D]

 

Ruxule si tu ne-ai parasit? [q] Sau ai plecat in vacanta? [pup]

 

Ripley are locul I cu coronita la Scarsdale!!! Esti un fenomen! Bravo pentru ambitie si te rog io, nu te lasa ca esti printre putinele si fericitele persoane care pot avea o astfel de realizare [pup][pup]

 

Devooooooooo!!!!! te-au prins Voroninii si Putinicii?????? Sau ti-au taiat aia netu'? [:D]

 

Sorana [pup] veverita frumoasa!

 

Doamna panamea iesi din birlog sa-ti vad ochisorii [pup][pup]

 

Doinabita iar ne-ai pierdut? Nu mai zici nimic?

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tizo, azi mi's libera. Cica sa fac curatenie, insa is tot cu ochii pe voi [:D] Miine ma duc si vineri iar sint libera....c'asa-i la stat! [:D]

 

Tantzico multamim frumos de floricele si de "ceva pink". Sa ai o zi insorita si plina [pup]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Tizo, azi mi's libera. Cica sa fac curatenie, insa is tot cu ochii pe voi [:D] Miine ma duc si vineri iar sint libera....c'asa-i la stat! [:D]Tantzico multamim frumos de floricele si de "ceva pink". Sa ai o zi insorita si plina [pup]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">aha,deci si tu faci curatenie ca mine....on-line pe dc...[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tot io.[:D]..nu puteam sa plec,fara sa va spun de ce are nevoie o femeie:

 

 

Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care din cand in

cand sa faca curat, sa gateasca si sa repare ce se mai strica prin

casa....

Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat caruia sa-i

destainuie aspiratiile ei si care sa o asculte si sa o inteleaga....

Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o

admire si care sa faca dragoste cu ea din placere...

Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o

scoata in lume si sa o trateze ca pe o printesa tot timpul, nu doar la

ocaziile speciale...

 

 

Este si mai important insa... ca cei patru barbati sa nu se cunoasca

intre ei...

 

 

 

 

 

 

MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Despre noi,aici!

A&M

 

 

BAZARUL LUI MIHAITA

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci...pleaca oleaca omu cu trebi si cand revine....[wow] cat ati scris. se pare ca va prieste pe acasa. va reintrati in ritm.

vio ma bucur ca nu a racit k-ratistul mic. si uite asa se formeaza el pt a deveni un barbat vrednic de insuratoare. face patu...ce bine. al meu daca nu l-a educat mama lui suficent si nu a plecat in cantonamente greu l-am dat la brazda sa se invete a-si face patu. dar bine ca stie a face si alte cele trebuincioase prin casa omului.

anca [flo] pt stea. eu cred ca e de la altceva, nu de la nr de mesaje.

oana si mie care stau in birou mi se pare frig afara, dar a venit colega mea de pe drumuri si a zis ca e asa cald si frumos afara. si eu stau cu caloriferul in priza sa nu cumva sa mi se raceasca ceva. [pup] Sosonica

si acum matele Dna Misha cand am vb eu cu tine si ti-am zis ca ai sa ai parte de o supiza...nu m-ai crezut. si ca ai facut atata tam-tam pe seama taieteilor mei...ti-am trimis si tie cativa. legat de scoch...stai cuminte, e ciordit de la serviciu deci e moka [pk]...asa ca aveam de unde. si le-am impachitat bine-bine sa nu cumva sa se rastoarne vreunul si sa faca puii pana la tine. [:D]

beyy voi care ati primit oua. alea nu se este ouale lu Max....e oua di la alimentara. pai cate oua credeti ca are Max al meu? pai 2 la misha, 2 la anca, 2 la sorana, 1 trimis la cineva castigat la bazarul lui mihaita, 2 la PanaMea...pai e 9 pana acum...cuma r tb sa mearga bietu max cu atatea oua la purtator??? [alcool] [alcool]

si mai am de trimis oua...dar nu mai se este cutii rezistente la soc sa ajunga tefere. maine primesc cutii asa ca restantierele...fiti pe faza. [pk]

 

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O
tot io.[:D]..nu puteam sa plec,fara sa va spun de ce are nevoie o femeie:Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care din cand in cand sa faca curat, sa gateasca si sa repare ce se mai strica prin casa.... Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat caruia sa-i destainuie aspiratiile ei si care sa o asculte si sa o inteleaga.... Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o admire si care sa faca dragoste cu ea din placere... Este important pentru o femeie sa aiba langa ea un barbat care sa o scoata in lume si sa o trateze ca pe o printesa tot timpul, nu doar la ocaziile speciale... Este si mai important insa... ca cei patru barbati sa nu se cunoasca intre ei... MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
align="right" id="quote2">[:-)))] bueeeeeeey!!!!!!!!!! e prea tare!!!!!!!! [:-)))]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...