Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Emma ingeras iubit!***


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui marami
De ce trebuie sa ies din barlog?! A venit cumva primavara si eu nu stiu?[alcool] bey, ma doare capul de la lumina, donez doua pachete de pipe...... bine, aici s-ar putea sa luati tzeapa[:D] ca daca am apucat sa scriu un rand inseamna ca sunt pe drumul cel bun, ceea ce inseamna ca se confirma spusa din sosi-stramosi cum ca drak mort, baba frumoasa si ratza-necata no sa vedem veci. Aaaaaauuuuu capu` meu!!!O cafea, ceva, nu mai da nimeni??????Ha.... si eu cica fac curatenie[:D]Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)pozne-npozeNu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">
align="right" id="quote2">ia de la mine [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] [cafea] Ai luat-o pe urmele mele si ale lui Noe de bei cu cisterna? [:D]Hai spor la curatenie!!!! Ca cica ma duc si io [curat] uf! ce viata![toanerele
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu l-am rugat prieteneste pe max sa faca [smotru] ca e mai birbat si are fortzi di mascul....si poate. eu nu prea poate...dar mi-a raspicat-o frumushel"da cand ai mutat patu in camera cum de ai putut?" oppsss....pai de la asta mi se trage...de atunci am ramas fara fortzi [:D]

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut. [:D] Nu merita nici macar efortul de a lua cartonase. [batcap] si gata.

Oricum eu am o problema (oi fi si io frustrata si nu-mi dau seama? [:D]) se mai dau cartonase si "selectiv", adica: nu te cunosc, nu inteleg de fapt ce vrei sa spui, nu-mi place fatza ta si poti fi tu si fata lui Base, dar daca nu spui cine esti, cu ce te ocupi (musai o meserie banoasa) si cit de gras e contul in banca, atunci ai sanse foarte mari sa iei cartonas, chiar dac "colega/colegul de polemica" a gresit, dar este "cineva"

De asta ma abtin de multe ori si-mi vad de treaba. Un exemplu apropiat ar fi sustinerea lui Kari de pe un topic.

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

misha chestia triunghiulara cu semnul mirarii(!) l-am primit in urma unei conversatii cu ....., din cauza careia Kari nu mai intra si a renuntat la DC. si nu cred ca vom avea sorti de izbanda. persoana e prea unsa.

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiu Delphi, iar la continuarea povestii (de pe alt topic) s-a vazut clar ca "personajul" e tinut in brate. Eu de fapt si spusesem ca nu voi mai comenta nimic referitor la acel subiect, si totusi s-a tinut sa ni se mai atraga atentia inca o data (pentru ce? pentru niste adevaruri "dureroase" pentru unii?) Stii ce-mi pare rau? Ca adevaratele valori umane nu mai pot scoate nasul din milul adunat de oameni ca aia. [vom]

Initial ma enervasem si eu si chiar voiam sa trag o injuratura de "doamna", dar am zis ca nu merita efortul de a mai scrie nici macar o virgula la acel subiect, ca si la altele asemanatoare.

Mai bine stau in mahalaua mea, ca aici ma simt bine, aici am prieteni cu adevarat.

[pup] mahalaua mea stilata! [pup]

 

edit: cum era vorba aia? cel mai destept cedeaza? [:D]

 

****************************************************************

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...