Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

***Prietenie la plesneala-Emma ingeras iubit!***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup][pup][pup][pup][pup] si eu stilata [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da' mai luati fratilor si pauza de [fum] [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Da' mai luati fratilor si pauza de [fum] [:D]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">am luat pauza,dar nu de tigara(fumatul dauneaza grav sanatatii [:D],asta in cazul in care nu stiati)...am luat pauza de terapie,in care am mancat,am dormit...si acum cu forte noi,am intrat la tura a douasi pe tine te lasam sa faci capitol nou...te bagi?MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pai chiar [:D] ca si uitasem de cind n-am mai facut

Da' mai intii sa-l terminam pe asta, asa ca dati drumul la deshte [:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tizo cum merge terapia? Data trecuta ne-ai dat vesti bune [olala] Sper din suflet sa fie bine.

 

Sasha s-a mai intremat?

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
pai chiar [:D] ca si uitasem de cind n-am mai facutDa' mai intii sa-l terminam pe asta, asa ca dati drumul la deshte [:D]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">
excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">ce sa mai termini,tizo,nu vezi ca-i terminat?apropo,tu ai terminat curatenia?raport...[:D]MIHAELA MAMI DE ANDREEA(03.04.1997)SI MIHAITA(25.09.2003)Blogul lui MihaitaDespre noi,aici!A&MBAZARUL LUI MIHAITA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai am, cred ca miine termin [bang]

uf! greu mai e singura, ca bombonelu' e la serviciu si n-are cine ridica picioarele cind dau cu aspiratorul prin zona lui de lucru [:D]

 

hai ca fac acu' cap. nou

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">

 

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alooooo, iezist!!desi...nu se prea vede.ca nu-mi vad capu de trebi.

 

m-am descarcat ...cu povestea despre Emma...acum e mai bine...putin...(egoista mai sunt[bang])

 

VIO, MISHA, DELPH, ANKA [pup][pup][pup][pup]

 

sunt in plina curatenie in garsoniera mea...cupilu urla, afara nu e chiar de plimbare ca sa pot face curat in voie cu geamuri deschise./...Of...

 

ma duc sa conving berbatu si tata de cupil sa mai iasa oleak afara sa-mi termin treburili.

 

am si io...intrebari...da le las pe dupa sarbatoiri sa apuc sa citesc si sa scriu pe indelete...

 

GABITZOVICI nu merge fata la balamuce ca io inca te mai astept pentru revansa aia..Fii mai optimista putin. ti puuuup[pup][pup]

 

KAY am revazut poze cu SOSO[pup]

 

MAMI DE TIZ superba faza cu tzitzili. eu tocmai l-am intarcat si am bocit 3 zile. pe 'mnealui l-a durut...in...funduletz...[alcool]

 

KOKIY am ascultat si io melodia de la tine...[q][q]

 

DUAMNA NEPOATA LU' TZEPEEEEEEEESH!!!da ai zis ca vii...deci cand????[:D]

 

ma duc la trebi

 

pupiu ol

id="blue">

 

mami Ruxandra, in plina forma[aerob]pentru Andrei Tudorid="size4">id="Script MT Bold">,cel mai nazdravan[copil]id="maroon">

 

[flo]poezici pentru mamici si pepenasi[flo]id="teal">

poezii mai serioaseid="purple">[cit]

Andrei Tudorid="size4">- minunea noastra -The Storyid="red">[pk]id="size1">id="Comic Sans MS">

 

...inseamna

ca infinitul si-a gasit limite

ii zarisem grimasa

zvarcolindu-se-n catuse de fier

aripile sunt inutile acum

chiar si cenusa...

id="brown">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

din capitolul sunt blonda si cu neuronul plecat cu sorcova sa va povestesc. dimineata minunata mea buza, una din ele, inflorea...adica iesea un herpesel. la scarbiciu azi am stat toata ziua cu o chestie la locu cu pricina...dar aveam mare grija sa indepartez surplusul inainte de a iesi din birou. se face 16.00...gata...inchid sandramaua sa plec acasa. dar uit sa bag ochiu in oglinda. ajung afara si toata lumea se uita chioras la mine...mai nu le convine freza tuflita...dar nu mai sta paru asta de nici o culoare...cere vopsit. [pk]...mai merg cativa pasi, 2 tanti s-au hlizit zgomotos cand am trecut pe langa ele...ce masa oi fi avand de rad astea ca iadele?? pe aleea dintre blocuri, kupii nevinovati iti dadeau ghioante si radea...am slitu la pantaloni desfacut? ma uit...nu. sunt in regula...ma analizez la exterior...sunt okay...zic...lumea e prea vesela azi. ajung acasa...sngura...dezmat total. ajung in baie, unde am singura oglinda din casa sa ma admir...locu inflorit la buza era plin de chestie ungatoare...eram si mult pe delaturi data...[bang] [bang] deci de asta radea lumea asa tare de mine. acum sa va zic ce e chestia...argila. deci eu am mers azi cu lutu la gurita...precum [porc]

aplauze acum va rog

 

pozeid="purple">, Just Meid="blue">

Infertilitatea este o boalaid="red">, Bazar pt Mihaitaid="blue">

[sofer] ambitioasa

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...