Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sta permanent cu gura deschisa


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna ziua! Si eu am baiatul care de cand s-a nascut tot cu gurita deschisa doarme si asa sta si ziua.I-am facut control in fiecare an la ORL ,si nici vorba de polipi sau amigdale ,vorbesc in cunostinta de cauza, caci fata ,desi nu sta cu gura deschisa a avut polipi pe care i-am operat anul asta la domnul Dan Gheorghe.Polipii astupau 80% din caile pe unde trece aerul. Baiatul ,asa doarme el dar de respirat, respira pe nas ca l-am verificat de mii de ori.I-am astupa gurita in somn sa vedem pe unde respira si intr-adevar respira numai pe nas.Eu l-am lasat in pace asta e pozitia in care se simte el bine ,poate cu timpul se corecteaza. Repet ,eu l-am tot cautat pe la ORL ,in fiecare an .Prima data cred ca trebuie dus la control.Noi am fost la Dan Gheorghe pentru ca nu recomanda operatia decat daca este sigur nevoie de ea. Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008) si acum[gravired]10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...