Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC *(34)*-Emma este ingeras:(


Recommended Posts

Neata, [cafea] ?
Citat:
citat din mesajul lui copilutzu Annie [pup] stiu ca nu este frumos dar nu m-am putut abtine sa nu rad de ghidushiile copilutzului …. cu toaleta. Apropo de toaleta si benzinarii … eu am comis-o … intr-o benzinarie …. Am ramas blocata pe acolo … [:D] …blocata doara in mintea mea ca a venit sotul , a apasat pe clanta si am iesit… Vaaai ce au mai ras de mine ….
Da E de ras, dar dupa ce trece , si tu cu clanta ai fost mortala [:-)))] dar cred ce pe moment te-ai crizat nitzel Ledi La multi Ani Impreuna!!! sa fiti sanatosi pupicei lui bb David Dodo fiind singura cu doi bb-i ne faci pofta de no 2, , ai? Sa ne mai spui de ei, daca ai timp, presupun ca nu e foarte usor acuma pt tine [pup] pup trupa, sper sa revin mai tarziu, depinde de program , as vrea sa vopsesc 5-6 oo ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza.[cafea] Multumesc tuturor pt urari.[flo][pup] Copilutz scumpic,bine ai revenit.[pup]Ma bucur ca mai dai pe la noi..hai curaj,e greu,dar o sa rasara soarele si pe strada ta.[pup] Noi suntem bine, David face balutze la greu,mananca pumnisorii de cred ca o sa ajunga direct la coate[:D],se "cearta" cu prosopul,gangureste tot timpul,se joaca singurel sau cu mine,chiuieste..etc etc.. Nervii imi trec,imi revin,cand mai apare vreo chestie si tot asa.Sunt f presata de timp si de o groaza de probleme pe care nush cum sa le mai rezolv..Ca parca toate se intampla acum...Sper insa sa termine pana vineri seara,sa mergem sa facem curat sa ne putem muta...ca n-ar fi o problema asa mare,dar trebuie sa eliberam si aici. Cam atat despre noi..pupam intreaga gasca si va dorim o zi frumoasa. [URL="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE CU NOI[/URL] [mamica] de David Christian[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Ledi, daca face balutze David si-si baga pumnisorii in gurita, inseamna ca ii dau dintisorii, o sa mai dureze ceva pana ii vei vedea la suprafata! Annie, doar 5-6 oua vopsesti? De fapt voi sunteti 3, n-aveti cu cine ciocni, nu? Copilutzu, ne era dor de tine si de vorba ta aparte!!! Ma bucur ca iti revii incet incet si n-ai abandonat ideea sa te mai bagi la un FIV-ulet! Dany, esti in concediu?? Vad ca de azi esti la cratita! Eu azi fac doar cozonacul si vopsesc ouale! Catutza, spor la pregateli, sa vii cu vesti bune de la spital si de la sotz si de la Bia, nu stiam ca a facut iar otita, draga de ea! Daria, tu in ce stadiu esti cu pregatirile de saptamana asta sau nu te mai omori asa? Celelalte fete: va asteptam la apel! ______________________________________________________________________________ Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url] "O lumanare nu pierde nimic daca aprinde alta lumanare..." "Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..." "Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineataaa ! Copilutz, [grup] mie imi place planul tau de viitor, Doamne ajuta sa fie ala norocos [pk] Ledi, hehehe, baliti zici ? Giulik balise de la 5 luni, primii dintoci i-am vazut cand avea 8 luni si urmatorii la 14 luni [:D] Si`n carucior o duceam cu cate o bavetica :-) Katty, io iar voi fi la birou oleak duminica si luni, nasol e ca va fi si seful mare :( Voi face un mega-tort cu capsuni, vopsim oo, prajim di tuoate sa fie [pk] Sunt pe aici ... care pe unde umblati ? ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] ________________________________________ "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty [pup] de la 6 am plecat, dar pana la urma 6 fac numai rosii, si cate 2 galben, albastru verde .... numai noi, si ceva romani dar nu cred ca ne vizitam. Daria , mega tort de capsuni [pofta] vreau si eu un bucatic mic [pofta] sau macar reteta [pup ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Annie [:D] e tort din categoria oameni puturosi [:D] Iei nejte piscoturi, le asezi in orice gasesti in casa - caserola, yena, tava - apoi pui pe ele oleaca de crema de vanilie (instant, fiarta, de care vrei, apoi multe capsuni, da` multe -multe, apoi oleaca de crema si iar capsuni, iar deasupra eu voi pune frisca si voi incerca sa amestec si-n ea niste capsuni pasate si gelatina - sa vad cat curaj o sa am [:D] M-ati intrebat de masea: e bine, azi am uitat de cicatrice si-am spalat-o de a iesit sos [:D] deci sunt bine, dupa 10 zile de belele. In rest, rinita alergica in floare, iau sprayu` de nas sa nu ma sufoc. Cupilu` din dotare e bine, energica de ma nerfeaza si muta -rau [:D] Serile ne gasiti in parc pana la 9 cand se inchide , parcu` [:D] Dupa care io adorm ca porcu` de ma trzeste Giulik sa-i aduc laptele [alcool] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] ________________________________________ "Stelele care cad nu pier, Stelele care cad se duc pe un alt cer"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] ce fac fetele dragi? eu de azi sunt libera pana miercuri [bis] asa ca azi am fost la cumparaturi-ultimele, sper [:D] si apoi am finalizat curatenia, maine schimb lenjeriile, pun fatza de masa cu iepurasi si mai sterg inca odata praful apoi pe seara ma apuc de mancare, anul asta vreau sa fac si pasca si sper sa-mi iasa (daca nu zic nimic sa nu ma intrebati [:D] ca inseamna ca nu a fost buna) Daria , ma bucur ca esti bine dupa atatea belele si sper sa fi trecut definitiv! Katty , tu gata cu pregatirile? drum bun pentru maine [pup] Danny , cum te mai simti? [pup] si sper ca esti bine. Annie , ce ma bucur ca sarbatoriti Pastele, sa faceti si poze sa va mai vedem si noi. Ochiul lui Claudiu sa refacut? Copilutzu , ma bucur ca ne scrii si ca esti optimista [pup] ma duc sa termin smotrul ca mai am cada, revin ________________________________________ Cata si [8**] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil [url="http://picasaweb.google.com/catalinairina/Bucatareala#"]Bucatareala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, pt puturosi sau nu eu tot vreau putin de la tine [:D] Mie nici prin cap numi trecea ca sa poate face un tort atat de simplu [alcool] Am sa incerc si io ...ah am gasit aici pe forum, [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=135938&REPLY_ID=4765098"]Tarta cu crema de lamaie[/url] , care mi-a lasat gura apa [pofta] Am varuit oo-le au iesit colorate, nu le bag la reca ca apoi transpira si adio vopsea, deci sunt numai pt ciocnit , tot nush de ce miau crapat atat de multe [alcool] ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele am cazut rupta dupa ziua de ieri...azi nu am mai avut asa avant...am mai frecat niste faianta,am inceput o fasolica de post- acum e la fiert, niste humus( numa eu stiu cat am muncit de l-am decojit si lui Edi nu-i place[bang] ma-mpusc...dar o sa mananc eu..e bun dar el nu e invatat cu gustul ( reteta este asa: naut fiert ca fasolea, apoi l-am decojit...numa decojitul mi-a luat 2 ore!!!!, pasat , adaugat nitica apa pt. subtiere,usturoi pisat,sare, piper, zeama de lamaie,si 2-3 linguri de pasta de susan-am gasit la un mag. arabesc). Cred ca am pus cam mult lichid si a iesit cam pasta moale de aia s-a speriat!Noi pregatiri asa multe nu v-om face caci nu mancam cu 10 guri...doar dulcegarii si atat. Sambata merg la soacramea si facem drobul si cozonac + pasca.Ea vopseste oua astazi ,si duminica suntem la ei la masa ( o sa servim oua rosii cu ceapa verde cu cas , drob de pui,salata de cruditati, curcan la tava ( de tara) , cozonac...si ce dulce fac eu [:D] aici tot negociez.Am cumparat un ou mare de cioco' si un iepuras de cioco'. Este arhisificient. Luni plecam in sfarsit la prietenii nostri din C-ta ( carora o sa le fac un tiramisu)si oi mai vedea eu... Sper sa o vad 10 min si pe Ledi si pe motzatul ei...si scopul este sa ajung la Gabi cu hainute ca de cand zic a si nascut draga de ea. Asa ca si luni am rezolvat. Marti plecam la tara la mama si la Teo (o sa duc niste cozonac, pasca...iau niste carne din Buc. si tot ce trebuie pt. salata...si vad de ceva dulce... eventual fac acolo repede un tort de mere cu crema de zahar ars ca sa pape si cupilu'.Si miercuri om mai vedea noi ce papam sanatosi sa fim. Acum dulciurile: 1) tavalitele cu cocos ( aiaiai) bune raau...am scris deja reteta in caietelu' meu si m-a luat raul adunand gramele de zahar, plus mierea...Am 2 kile minus..le pun la loc urgent...nu dau inapoi si voi face dar doar juma' de portie taind din portia de zahar insa...caci e enorm de mult! 2) Fac tiramisu pt. prietenii nostri de la C-ta. 3)Pt. noi probabil ca voi face o inventie...plecand de la ideea Dariei dar nu voi pune capsuni ci ananas, banane,portocale... piscoturi si cele 2 creme ole de vanilie si de cioco si pe deasupra frisca.Oi vedea ce o sa iasa! 4) daca mai am chef,maine dupa ce ma spovedesc si impartasesc fac cojile de la ecler si duminica fac repede crema de vanilie( pt. noi, pt. mama la tara). E suficient! Fug sa termin fasolica.[:D]Revin! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...