Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Ramona J
Asa-i Anamaria, eu n-am suficient practice. In timpul saptaminii abia merg citeva miles incoace si-ncolo, nici macar nu conduc zilnic. La sfirsit de saptamina conduce sotul cind mergem pe undeva. Sinzi, facem schimb?[:D] Am descoeprit recent semintele chia. Cica sint foarte sanatoase, contin mai multe omega decit flax seeds, plus fier, calciu si tot felul de alte goodies. Plus ca nu rincezesc ca si flax. I'm sold, o sa switch pe astea. Cica regleaza si insulina, ajuta la slabit, scad tensiunea (aici atentie pentru cei care primesc medicatie gen blood thinners). Lume multa, oameni putini
Ca apa din piata Unirii din Timisoara [:D]? (semintele) Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Citat:
citat din mesajul lui Ramona J
Asa-i Anamaria, eu n-am suficient practice. In timpul saptaminii abia merg citeva miles incoace si-ncolo, nici macar nu conduc zilnic. La sfirsit de saptamina conduce sotul cind mergem pe undeva. Sinzi, facem schimb?[:D] Am descoeprit recent semintele chia. Cica sint foarte sanatoase, contin mai multe omega decit flax seeds, plus fier, calciu si tot felul de alte goodies. Plus ca nu rincezesc ca si flax. I'm sold, o sa switch pe astea. Cica regleaza si insulina, ajuta la slabit, scad tensiunea (aici atentie pentru cei care primesc medicatie gen blood thinners). Lume multa, oameni putini
Ca apa din piata Unirii din Timisoara [:D]? (semintele) Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
[:-)))][:-)))] Suna prea a minune cum le-am descris eu, dar cica sint chiar bune (ca si calitati). Altfel n-au nici un gust, am pus unele in apa astazi. Coincidenta sau nu, am cumparat pizza si m-am saturat cu o felie. Asta nu mi se intimpla NICIODATA.[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackpanterro ... votat nepotica!!! Success si sper sa ajunga la Cupa.[;)]Am citit mai demult cand povesteai de situatia ei, ce face acum, cum se mai simte? Parintii cum reusesc sa faca fata situatiei, ca tare e greu ... Sanziana, stii sa suntem amandoua din Constanta? [olala] Am inteles ca David a ajuns la bunici si va sta acolo o perioada. Fata mea vine pe 27 iulie spre Houston, dar are escala in Paris.Daca se nimeresc pe acelasi traseu si vrei sa vina impreuna, cu toate ca Roxi e la primul ei drum spre SUA cred ca mai degraba David ar ajutat-o pe ea[:D] Mihutza11, ma pui si pe mine la Houston,Texas [usa] Numai bine, Claudia Claudia & Aurel & [zana]Roxi (17.11.1991) [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
Ca apa din piata Unirii din Timisoara
Despre ce apa vorbesti, bre? Era acolo si acu 20 de ani sau a izvorit intre timp[:D] Ramona, au pus aia ceva in felia aia[:D] Panteruto, am votat. Bubulin, bine ai venit! In sfirsit am si io cu cine sa sharuiesc[:D] d-ale adolescentei, fiica-mea e din 16.11.1993[:D] Fetele p-aici au copii mai mici dar precoci[:D][:D] dupa cum vezi. Pumba, spor la vinzare! M-am lasat convinsa si eu anu trecut de copii dar am jurat ca e pentru ultima oara. N-am mai muncit atita, ca pt garage sale ala, de cind eram tinara[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Izvorul ala din Piata Unirii de te vindeca de toate, mai putin de durere de dinti [:D]. Era Armina, era acolosa cu o placuta langa pe care scria toate cele... Bubulin bine ai venit! tin si eu aproape fetele (Armina si Bubulin) Ramonelu' ti s or fi umflat in burta?! mai zii mai zii ca vreau si eu. Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetele!!! Claudia, e ok, e tot cancer free desi tot are noduli care apar si dispar.Partea proasta e ca era programata pt o operatie cu stem cells dar medicul se tot poticneste, ba ca e prima pacienta de varsta ei care ar face-o si ii e teama sa nu aiba rezultate proaste, ba ca mai trebuie sa astepte...asa ca s-au hotarat sa incerce in Cuba, spunea un medic ca au un program avansat de operatii cu stem cells dar nu stiu daca se vor duce sau nu. Adriana 27+[fetita] Isabelle Marie si Aidan Alexander - 4 ani [url="http://picasaweb.google.com/blackpanterro/NewAlbum611081125PM/photo#5210738316991443538"]A ticket to hell has never been funnier[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nevoia te invata sa conduci si pe freeway si in orice alte conditii. Eu ma tot fastaceam ba sa merg cu viteza, ba sa conduc noaptea, ba ca ma ratacesc in oras ca nu nimeresc bine pe unde sa schimb directiile; orice motiv era bun pana cand a trebuit sa merg intr-un business trip, sa inchiriez masina si sa conduc noaptea de la aeroport pana la destinatie vreo 100 de mile pe un freeway pustiu, iarna... ca in filmele de groaza. Dupa aia nimic nu mi s-a mai parut greu. Nici chiar condusul in TX. Si da, texanii stiu ei de ce au big trucks chiar daca merg singuri in masina. Pe unele highways viteza legala e 70 sau chiar mai mult si daca au nenorocul sa loveasca vreun animal noaptea sau pe ceata la viteza cu o masina mica, poate supravietuiesc dar cam sifonati. Cu un big truck, evident e diferita povestea. Am vazut intr-o dimineata ramasitele unei caprioare (sau nu stiu sigur ce era) imprastiata pe jumate de mila... Atunci am inteles de ce cei de la rental mi-au oferit free upgrade la large size SUV. Pe aici majoritatea freeway-urilor au gard din sarma la distanta de freeway ca sa previna accdentele de genul asta. In TX pe unde am fost eu nu am vazut sa fie asa ceva. Miere, sanatate lui Aidan. Poate ca intradevar o sa devina mai usor daca o sa puneti tubulete. Carmen, mai spune-ne cum e Eric. Sper sa vii cu vesti bune curand! ____________________ Alina, Mama to Luc 3/08
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Arminad, citeste cu atentie - de la chia seeds am mincat putin.[:D] Cam asa-i cu semintele cum zici Corina. Le pui in apa si se face un soi de gelatina. Eu cred ca ele continua sa se "expand" si dupa ce bei apa, ca altfel cum am putut eu sa maninc doar o felie de pizza? Mai experimentez, va spun si miine cum merge. Acu' pe bune, n-are ce sa fie rau. N-am gasit nimic negativ, cica mincau si aztecii. Daca nu-i nimiceau spaniolii probabil ca traiau si-n zi de azi sa ne povesteasca. Eu imi imaginez ca-mi cresc niste chia creatures in stomac. Vi le amintiti?[:D] Pantera, sanatate micutei. N-am apucat sa votez inca, ma duc si eu. Pumba, succes la garage sale. Noi am facut vreo doua. Primul l-am pregatit cu meticulozitate, al doilea not so much. S-a simtit diferenta si la vinzare.[:D] Acum e long overdue unul, we're bursting at the seams. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...