Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui arminad Bubulin, bine ai venit! In sfirsit am si io cu cine sa sharuiesc[:D] d-ale adolescentei, fiica-mea e din 16.11.1993[:D] Fetele p-aici au copii mai mici dar precoci[:D][:D] dupa cum vezi.
Gata, fetele eu sunt pentru [pk]!!!Si asa am ceva emotii cu ea, ca la inceput nu-i va placea.Imi povestea zilele trecute ca maine va fi ultimul clopotel la liceu si sunt cu totii tristi ca se termina scoala si nu se vor mai intalni, fiecare o va lua pe drumul lui. Dupa ce termina BAC-ul va veni si ea aici, apoi nici nu se va desmetici bine ca trebuie sa se inscrie la college. Din cate am inteles scoala incepe pe la sf.august, nu? Lai, pe unde esti? Sper sa nu fac vreo confuzie, dar parca tu m-ai ajutat cu informatii despre Houston? Poate reusim sa ne intalnim si sa ne cunoastem [:)] Numai bine, Claudia Claudia & Aurel & [zana]Roxi (17.11.1991) [majoreta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata!dau [cafea] toata strada face garaj sale, sper sa dau lovitura[:D]... cu ocazia asta scot din casa ce nu folosesc. aseara mi-am facut brocoli soup si pt prima data in viata mea, am mancat-o cu radish sprouts[pofta][pofta] aveti idee daca pot cumpara biletele de avion de aici, pt cineva care vine din Romania?cum le trimit?sau se duc la aeroport direct.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulin, oau!!!! De unde din C-ta? Noi am stat in Tomis Nd[flo].. David se intoarce pe 10 august...si o sa vina cu buni inapoi....Dar data viitoare ar fi o idee buna sa cuplam copiii in drum spre Ro[:D] Facem o gasca DC de copiii care merg spre Ro singuri....hahaah!!!!! RAmona, daca mancau aztecii...nu stiu ce sa spun...ca nu degeaba or fi disparut[:D]...hihi... Si eu mananc flax seeds, mai pun si in paine cand o coc:)....Cum se numesc semintele astea inca o data? Le iei grind? Pumba, poti cumpara bilete, si poti lua din acelea electronice, care nu trebuie sa le trimiti in Ro...trimiti confirmarea pe mail, si ei se duc la aeroport doar cu pasaportul la compania cu care zboara Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul [cool] [url="http://www.youtube.com/watch?v=NDLoByR4EnI"]David[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/11552209@N04/"][foto][/url]
[red][url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sinzi, sint chia seeds. Cica au mai mult omega-3 decit flax seeds si nu rincezesc. Spre deosebire de flax nu trebuie musai sa le grind, sint si mai mititele. Nu au gust, poti sa le sprinkle pe ce vrei, sa le pui in piine, whatever. Eu am pus in apa, se face gelatinoasa. Suna yucky, dar nu este, ca nu schimba gustul deloc. Aztecii au avut probleme cu spaniolii, nu cu chia.[:D] Eu mi-am luat putine seminte, ca am vrut sa le incerc mai intii. Le-am cumparat de la Sprouts, dar gasesti la orice health store. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui corinadana
Ramona, poate intreb o prostie, dar nu ai probl apoi cu apendicul de la semintele astea? Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
N-are treaba apendicul cu semintele[:D] Ma duc sa ma uit su eu dupa chia (sa nu fie seminte de chia pet[:D] ca te iau de mot, Ramona)! Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ok! fetele; ma uit si uit si eu dupa ele. Anamaria m ai facut sa rad [:D]! o prietenuta de a mea a papat o conserva de carnita de pisici imediat dupa revolutie... Corina mama domnisoarei RALUCA si a bebelasei FRANCESCA http://family.webshots.com/photo/2925218030098531596UGNuSg?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulin, cred ca e mai bine pentru ea ca vine acum decit daca ar fii plecat in timpul scolii sa isi lase colegii si prietenii( sau un boyfriend[:D]) era mai greu, dar asa, oricum se duc toti in toate partile. Plus de asta, ea e deja aproape un adult, un caracter format, nu cred ca va avea probleme foarte mari de adaptare. Noi am venit cind era Ioana in cls a 3a, a fost greu pentru ea, a marcat-o mult emigrarea noastra[q] Daca vrea sa mearga la college, ma intrebam daca ati aplicat pt FAFSA, vezi ca trebuie aplicat pina la un anumit termen daca vrea ceva loan sau financial aid. The 2010-2011 School Year (July 1st, 2010 - June 30th, 2011): * FAFSA on the Web applications must be submitted by midnight Central Daylight time, June 30, 2011. * Corrections on the Web forms must be submitted by midnight Central Daylight time, September 15, 2011. * Note: Your school must have your complete and correct information by your last day of enrollment in the 2010-2011 school year. Poate stiati deja lucrurile astea dar mai bine sa iti zic, just in case. Corina, chiar nu imi amintesc,inseamna ca e de rau cu memoria[q] dar imi amintesc totusi o multime de lucruri placute din perioada aia[:D] ceea ce inseamna ca nu e chiar asa de rau, totusi.
Citat:
Eu imi imaginez ca-mi cresc niste chia creatures in stomac. Vi le amintiti?
Eu fix la alea m-am gindit cind ai zis de chia[:D] dar mi-a fost rusine sa zic ceva[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...