Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 222
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carmen multa sanatate lui Eric, dragutul de el, sper sa nu fie nimic grav si sa isi revina repede! Andreea drum bun, cat stati in Italia? De bine ce m-am laudat ca nu s-a mai imbolnavit juniorul, de duminica noapte o tragem rau de tot, cu febra mare 102-103+, care nu cedeaza la antitermice, scade pt cateva ore si apoi revine si mai mare, azi noapte l-am culcat in diaper doar, frigea groaznic, ca apoi sa se raceasca brusc si sa inceapa sa tremure...a trecut prin starile astea de mai multe ori. In rest e vioi, mananca, se joaca, l-am tinut acasa ieri si azi, am inteles ca juma de grupa la gradi a lipsit ieri. Nu are decat febra si un pic nasul ii curge. Aceleasi simtome le am si eu. Ne-a chemat pediatrul azi la 4. [url="http://www.flickr.com/photos/14984866@N07/"]Baby Gator[/url] Listen to your children when they're young, and they'll listen to you when they're old.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Drum bun Andreea! Gasirati biletul?[:D] Miere, sanatate lui Aidan. Anuta mea se lupta si ea cu o viroza. A avut febra de o zi si in rest muci, muci...[:D] Eu sint cu ochii pe ea, ca de la chestii din astea se lasa cu crup citeodata si cum nu-i mult de cind a avut un episod din asta sint si mai pe faza decit de obicei. Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca tot discutam noi de zone/orase si ne contraziceam[:D], azi pe yahoo, pusera astia top 5 places to raise a family. Normal ca in discutiile noastre aici pe forum este EXTREM de important dc. scopul nostru este sa crestem copii, sau doar suntem single sau un cuplu fara copii, alte prioritati. Pt. cei cu copii astia uite ce orase gasira ca's cele mai bune: Top 5 Places To Raise A Family No. 1: Des Moines-West Des Moines, Iowa No. 2: Harrisburg-Carlisle, Pa. No. 3: Rochester, N.Y. No. 4: Syracuse, N.Y. No. 5: Provo-Orem, Utah http://realestate.yahoo.com/promo/americas-best-places-to-raise-a-family-2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eric, Aidan, sanatate multa!!!!![pup] Ruxij, scuze de raspuns intarziat[:I]....da' ma trezesc la 4.00 am si ma culc pe la 8.00 :)))...in plus am si eu proiecte de demolare!!!! Noi avem un parchet gen vinyl....care e ff usor de instalat, si arata foarte bine...Radu l-a instalat singur (cu ajutor de la mine[:D]) E fff rezistent...catelu alearga si pune frane si inca e ca nou[:D], tine la mizerie:) Drumul lui David a fost un succes (din punctul lui de vedere)...El a plecat seara (la 7.30 pm) si ne spune ca a dormit majoritatea drumului (dupa cata baterie i-a mai ramas pe nintendo cred ca e adevarat[:I]), si-a facut prieteni, pentru ca a intrat primul in avion, a facut cunostinta cu echipajul si pilotii si era ff incantat, a schimbat in Amsterdam si acolo au avut o sala de asteptare speciala pt copiii neinsotiti, cineva a fost cu el tot timpul (actele sunt la flight attendand), in urmatorul avion mai era un copil care calatorea singur cu care a stat si s-a conversat....cineva l-a ajutat sa isi gaseasca bagajul (a avut si bagaj de mana pe care nu l-a uitat pe nicaieri - ce bine ca aveam un sonar pt barca unchiului de valoare :) si e pregatit pentru un alt drum singur [:D] (nu eu insa!!!) Au mare grija de ei, si cineva e mereu cu ochii pe ei....:) iar David s-a simtit confortabil de unul singur...nu a plans dupa noi, si nu le-a facut nici o pb, l-au indragit toate insotitoarele...(imi povesteau bunici ca in Ro la aeroport, tipa care l-a adus stia toata povestea vietii lui David!!!!) Dar daca vrei la anul sa il trimiti pe Bogdan, poate ne cuplam si le luam biletele impreuna!!![asia][:D] Sinzi , Radu si David [detectiv] psihologul [cool] [url="http://www.youtube.com/watch?v=NDLoByR4EnI"]David[/url] [url="http://www.flickr.com/photos/11552209@N04/"][foto][/url]
[red][url="http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57837&whichpage=5"]D-ale lui David [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramona, asa zicea si articolul, niciunu' de pe lista nu e glamorous. Sanzi, merci mult, deci sunt insotiti de aia, nu lasati singuri sa caute portile. Adica cum, vrei sa zici sa ii trimitem pe amandoi singuri?[:D] Aia din Ro ii imaneaza bunicilor? Fi-miu e cam fricos, dar ar prinde bine sa fie un procedeu sigur. Din ce zici tu, suna f. sigur, nu sunt lasati sa umble singuri de colo-colo. Doar ca eu numai prin Amsterdam l-as trimite, in nici un caz aeropoarte d'alea cu autobuze si trenuri, gen Londra sau Munich.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Trec de la una la alta, sa va zic ca fi-miu e indragostit pe bune. Nu e cam devreme?[alcool] Ii place o fetita, cu care a fost in clasa in clasa a 2a, f. frumoasa intr-adevar. A fost si ea la camp-ul la care merge fi-miu, joia si vinerea trecuta. Ieri si azi n-a mai fost fetita la camp. Fi-miu cica "I actually feel better when L is not here. She's so pretty that I can't breathe when she's here. Even if I don't see her around but she's at the camp, I still feel like in a plastic cage and I'm trying very hard not to show that I like her". Ce naiba ma fac acu' cu baiatul asta?[bang] Alte noutati: a insistat sa calce rufe. M-a batut la cap pana i-am dat voie si dupa aia cica e "awesome" sa calci si "if you have something to iron, just call me". Acu' insista sa il invat sa gateasca breakfast, in special oua. Are niste texteee "I want to iron and to cook to make my life better and more interesting"[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...