Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aida, ai multi prieteni! Suntem alaturi de tine


Recommended Posts

Stiu ce inseamna sa fie puiul bolnavior. Ca mama te simti legata de maini. Esti atat d eneputincioasa si te rogi infinit la DD sa nu iti ia mintile si sa ramai lucid ptr a lua cele mai bune hotarari in ceea ce-l priveste. Tu, Aida, ai dat dovada de multe. Mereu ma intrebam ce o fi in sufletul tau si de unde atat de multa putere sa mergi mai departe si sa nu o iei razna. Pe urma scriai despre licuriciul mic si scump si simteam ca ea iti incarca de fiecare data bateriile, te facea sa iti aduni toate fortele si sa mergi mai departe. Am plans cand am citit despre ce ar fi urmat sa fie in Israel si , daca ai fi fost langa mine, te-as fi strans in brate si te-as fi pupat de 1000 de ori ptr ca ai hotarat sa nu va duceti! Putine mame ar fi luat aceasta hotarare si s-ar fi gandit sa sufere cat mai putin puiul mic. In situatii limita ne ia Dumnezeu mintile si am face orice numai sa-i tinem cat mai mult langa noi, fara sa ne gandim si ca asta inseamna de cele mai multe ori suferinta, suferinta, suferinta. Nimic nu poate alina durerea din sufletul tau. Stiu doar ca licuriciul mic si scump , acolo sus in tara ingerasilor, este mandru tare de tine, de tati, de buni, de toti cei care ati fost alaturi de ea. O iubeste pe mami infinit de mult si stie ca a facut tot ce i-a stat in putere. Te imbratisez mamica scumpa! Nu esti singura![pup] Nana, [mamica] Andrei Stefan ( 26.09.2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=112396&whichpage=1"]Povestea nasterii fluturasului![/url]
Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aida, esti o mamica minunata, curajoasa, luptatoare. Ai facut pentru puiul tau tot ce a fost omeneste posibil. Emma stia foarte bine cat de mult ai iubit-o si cat de mult o iubesti. Dragostea ta a tinut-o langa tine pana acum. Si de acum incolo va fi cu tine, va fi mereu in sufletul tau. Fii tare si curajoasa pe mai departe. Pentru puiul tau ce va veni sa-ti aline durerea. Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, de acolo de sus, micuta ta stea te priveste fericita. Si te iubeste! Si noi te iubim si suntem alaturi de tine.[flo][pup] ____________________________________________________________ mami de [bonjovi] Rares Andrei (10.03.2005) si [bebic] Stefania Maria (10.10.07) http://community.webshots.com/user/andrruzzaR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] chiar daca nu cunosc intreaga poveste, lacrimile imi curg pe obraz, mi le sterg, si scriu mai departe! aida, incercam sa fim alaturi de tine!!! e greu, e f. greu, si nu stiu daca vom reusi!!! la noi, cerul a plans ieri.........mult, de tot! soarele nu s-a aratat, numai pret de cateva minute!!! Aida, a invins,a plecat intr*o lume mai buna pt ea, unde durerile si deznadejdea nu isi au rost!!e o lume mai buna pt ea!..........offfffffffff...........greu, dar, e o realitate.... nimic nu e intamplator....asta am aflat de-a lungul vietii... Emma, a devenit o steluta! O steluta, care, de acolo, de sus, vegheaza asupra noastra!!!! Vegheaza asupra familiei tale, si asupra noastra, a tuturor, sufletul tau curat,va izbandi asupra tuturor relelor!!! Te imbratisam, la ceas de zi si de noapte, iti sarutam obrajii puri, si ochii mari! Somn lin, printesa noastra!!! Aida [pup][flo][si-eu], fii tare, pt samburelul din burtica ta!!!!! astept inca o minune in viata mea!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa putere Aidei si familiei, sa treceti peste durerea imensa! Sintem alaturi de voi. Va dorim sa cresteti mari si frumosi! [:)] Simona & Vladut (27 februarie 2005) Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro [URL="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009"]Despre Andrei[/URL] Donati 2% din impozit pentru Andei Fundatia EUROMANIA, CUI 12947122, Bd-ul Ion Mihalache, Nr. 327, Bloc 12, Sc. D, Etj. 4, Ap. 114, Bucuresti, Cont: RO89 RNCB 0086 0046 6770 0002, BCR Sucursala Grivita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...