Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi 01-02.2004 - vine vacanta!


Recommended Posts

pai haideti! sa imi zici ce va doriti ca sa va recomandam; e interesant sa va cazati in Montreal si apoi sa faceti excursii organizate (cu o agentie a unor chinezi e cel mai ieftin si-s si bine organizati) in imprejurimi (inclusiv Niagara) desigur ca vara e cel mai bine de venit; toamna e superba insa poate fi capricioasa; iarna e frig, primavara e cam in mai [flo] [url="http://lbff.lilypie.com/lxhFm4.png"] Ioana, [/url] [url="http://lbyf.lilypie.com/V8TIm4.png"] Philip, Yann, [/url] [url="http://lb1f.lilypie.com/Cympm4.png"] Sabina [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pfiii, ce mai vacanta avuram si noi - alegere neinspirata (daca n-am ascultat de Adina :)), vreme rea, copil racit, prognoza deloc buna pt urmatoarele destinatii - numa' bine sa ne intoarcem acasa mai devreme ca sa salvam ceva zile pt august-septembrie.

 

ma rog, n-a fost chiar tragic, dar nu cum eram obisnuiti [:)]

insa am dormiiiit ca niciodata.

 

Rox, am incercat vineri sa te agat pe mess, eram in Bucuresti.

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, ai ghicit. [:D]

 

Anca, joi si vineri au fost crunte la birou. Nebunie curata, controale in paralel. Ma conectasem foarte putin pe telefon si apoi l-am inchis ca ma deranja si sa il aud bazaind. Nu stiu ce succes vom avea maine si marti, ca de miercuri plec la Roma oricum. Dar daca poti vorbi o sa incerc sa te sun cat stau cu nasul in calculator sau de pe drum.

Imi pare tare rau de concediul vostru, poate nu e totul pierdut. Multa sanatate lui Matei! [pup]

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost ieri la concert Metallica. Cam multe metale grele pentru mine, nu s-au axat prea mult pe balade. Dar show-ul a fost tare. Si dintre toate concertele rock de anul asta aici a fost cea mai buna sonorizare si cea mai cool atmosfera. [pk]

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, imi pare rau de vremea nepotrivita...:(

Oricum,pozele sunt mi-nu-na-te! [flo] Dar eu n-am stiut ca aveti o tortilla imensa...[:)]

 

Noi am prims vreme buna, ne-am bronzat, concediul a fost reusit. Ca sa nu mai spun ca a inotat Viv cu delfinii! (am si poze, o sa le pun, dar ma stiti deja de lenesa grupului). Viv e foarte incantata de chestia asta, care de fapt a costat o avere. Dar pentru micuta Ariel deh a trebuit s-o facem [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...