Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Poznasi 01-02.2004 - vine vacanta!


Recommended Posts

helloo...mi-a fost teama ca ati fost la mare si io n-am apucat sa mai intru la topic sa citesc...Ma bucur ca ,,in mare,, sunteti bine...macar sanatoase si asta conteaza...???

 

 

Adriana...te asteptam cu interes si cu drag...sa stii...chiar daca ne luam cu ale nostre ..nu uitam prietene vechi[flo][flo]

 

Imelda, acusi vazui mesajul tau...daca arde, vb la telefon![:-@]Eu n-am fost la Buc...doar Costin pentru doua saptamani la un curs...se intoarce azi[pk]

 

Au fost 2 zile de puhoaie(in traducere libera...inundatii) in Constanta...bine ca nu v-ati nimerit in perioada asta la mare, Roxana!

Anca---super concediul[pofta]

 

<<<Tania,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>

NOI!

 

Blogul lui Mihaita

Blogul lui Bogdan

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tania,nu e urgent...Vorbim peste 2 saptamani cand ajungem noi la mare...Speram sa se opreasca potopul pana atunci... :)

 

 

[ruga]Port in suflet id="red">Povestea unui Licurici!id="black">[ruga]

 

 

Adlemiid="red"> si [pk]Andrei(24.02.2004)

http://community.webshots.com/user/adlemi105

http://community.webshots.com/user/adlemi_airal

http://www.dropshots.com/adlemi

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, te-ai deghizat [8D]

 

Ioana, botez frumos sa aveti [flo]

 

la noi ploua, si ploua, Matei toata ziua face si desface trasee pentru trenuri.

in plus, a gasit pe youtube filmulete cu "accidente" din Thomas si le reconstituie pe toate.

sta cite 3-4 ore, nici bicicleta nu-l mai intereseaza.

 

@

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit. Stiu ca nu am mai intrat demult, dar am citit aproape tot.

Saptamana trecuta a fost Albert bolnav,in spital chiar, ptr ca m-am speriat ca-l durea si capul ;m-am speriat sa nu aiba vreo meningita ceva, dar nu a avut, tot cu gatul probleme.Dupa ce am terminat cu tratamentul antibiotic, l-a apucat tusea. Nu am idee de ce , acum ne luptam cu asta. M-am apucat sa-i mai fac o cura cu propolis si miere si i-as da si echinaceea pe langa. Din cand in cand tot i se umfla gatul. Alta problema nu are, dar gatul asta tot ne da de furca din cand in cand. Si nu stiu cum sa fac sa nu-l mai vad umflat toata ziua. Nu ia mereu antibiotic, ii trece si fara , dar mor cand il vad cu ganglionii aia umflati.

Merge inca la gradinita, in august o sa aiba vacanta si atunci o sa mergem si noi in concediu.

O sa mai intru sa mai scriu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina, cu ce ocazie te-ai redenumit? [:D]

 

Anca, te rog detaliaza ce e cu thomasurile alea ca daca sunt asa captivante bag si eu la fie mea.

 

Monica, multa multa sanatate lui Albert. Eu zic sa ii refaci exudatele si sa ii faci un aslo. Ce inseamna gat umflat? Esti sigura ca e vorba de ganglioni? Alex facea si un anume tip de laringite cand era mica, tot asa cu umflaturi, erau mai degraba ca o forma alergica. Poate si asta trebuie vazut. Va imbratisez tare si sa auzim de bine!

 

Noi am avut un weekend mai haotic asa, dar placut una peste alta. De bine ce ne reconciliasem cu bunicii s-a imbolnavit mama, asa ca iar se amana plecarea copiilor la mare. Pana atunci si ei merg la gradi. Sper sa nu se imbolnaveasca ei intre timp, mai ales ca azi am bagat si piscina, iar la cursurile de inot de la gradi am inteles ca e apa gheata. Si asta zice Alex care face lejer baie in mare la 20 de grade.

 

Rox, mamica Alexandrei si a lui Andrei id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anda141
Bine v-am regasit. Stiu ca nu am mai intrat demult, dar am citit aproape tot.Saptamana trecuta a fost Albert bolnav,in spital chiar, ptr ca m-am speriat ca-l durea si capul ;m-am speriat sa nu aiba vreo meningita ceva, dar nu a avut, tot cu gatul probleme.Dupa ce am terminat cu tratamentul antibiotic, l-a apucat tusea. Nu am idee de ce , acum ne luptam cu asta. M-am apucat sa-i mai fac o cura cu propolis si miere si i-as da si echinaceea pe langa. Din cand in cand tot i se umfla gatul. Alta problema nu are, dar gatul asta tot ne da de furca din cand in cand. Si nu stiu cum sa fac sa nu-l mai vad umflat toata ziua. Nu ia mereu antibiotic, ii trece si fara , dar mor cand il vad cu ganglionii aia umflati.Merge inca la gradinita, in august o sa aiba vacanta si atunci o sa mergem si noi in concediu. O sa mai intru sa mai scriu.
align="right" id="quote2">[pup][pup]Monica...bine ai revenit. Sanatate multa lui Albert!Sa-ti fie de bine...Iulia[flo](vreau si io detalii pe PM-despre cum ai schimbat semnatura, te rog [asia])id="size1">Chiar dragelor...voi ati mai facut analize copiilor...eu am reusit performanrta sa-i iau analizele Biancai din..vena...si a fost fff cooperanta...au iesit bune cu exceptia...euzinofilelor...dar era pe un proces inflamator si racita tare...acum o am la tara la bunicii din Bacau si-i prieste tare aerul...moldovenesc..[:D]<<<Tania,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>NOI!Blogul lui MihaitaBlogul lui Bogdan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...